0 oy
658 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Eşim beni anlamiyor kızım 5 aylik oldu surekli kavga ediyoruz evlenmeden once herşey güzeldi evlenince hersey degisti surekli hatalarini soyluyorum sozler veriyo bidaha olmicak.diyo ama yine ayni degismiyor. Ve ben biktim artik diyorum ki cocugin yaninda tartismayalim o birseyden anlamiyor zannetme herseyi anliyor diyorum yine yaninda tartisiyoz tartisma sebeplerimiz bana surekli yalan konusmasi surekli yalan ve ben bıktım yalanlardan. Bide hic bizimle vakit gecirmiyor karimla kizimla ilgilenim demiyor sürekli dışarıda surekli disari cikmak istiyor bende.bunaliyorum ama disarlara cikmiyorum ve ben kavga etmekten yoruldum. Sinirim durekli kizima yansıtıyor psikolog tedaviside aliyorum ama olmuyor esim beni anlasa sorunla kalkiyor ya baskasina desem o dedigim seyleri insan utanır ama o umursamiyor ben konusmayinca tavir alinca bana boyle davranma islerim rast gitmiyor basima bisi geliyor diyo ama iyi davranmam icinde cabalamiyor. Bosanmak istiyorum aslında ama kizim oldugu icin bida daha çok küçük travma yasatmak istemiyorum kucukde olsa herseyi anliyorlar ne yapacagimida bilmiyorum bildigim tek sey ben gittikce daha kötü oluyorum.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsn cnm ne diyeceğimi bilemedim 
(3 puan) tarafından
Amin aynı sekilde.bende ne yapcami bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamn herşeyin ilacı buna inan 

Zamanla birazda sabırli olup bekliyceksin  hersey düzelir meraketme
(3 puan) tarafından
Sabirda hic birsey istemiyorum ondan millet güllük gülistanlik hayat yasarken paramiz oldugu halde neden yapmiyoruz etmiyorux bir kez demedim sadece biraz sevgi istedim anlamasini istedim oda yok nere kadar sabredecem.bilmiyom
tarafından
Valla bende cok istedim ama 14 senem öyle direnerek gecti adam geldi 40 yaşına şimdi simdi toparlandı
Ya bu deveyi güdecen yada bu diyardan gidicen
(3 puan) tarafından
Benim ixin kızımın psikoloji cok onemli ve biz boyle oldukca kizim saglikli buyuyemicek
0 oy
tarafından
İnsan beklentiye girmezse uzulmeyide bırakır canım .belliki konuşmsmussun ise yaramamis..bosanmakta istemiyorsun ..o zaman kendini yirtmanin parçalama in yada duvarla kavga etmenin bir anlamı yokki..dışarı çıkacaksa cocunla beraber cik ..bekleme beklentiye girme..ikiside yapamiyosan başka çözümü yok cnku. Eşin degismiyosa ne yapicaksin en azından veri çocuk için bosanmiyosun.cocugun yanında kavgada biter. Herşeyi anliyosa kavgayida anlar..bunuda düşünmek lazım..sorma sorgulama bekleme .bırak bakalım akışına .zaman ne gösterecek..belki bazı seeyler hayır dendiği için cazip geliyordur.umursanmamak yüzüne gulunmemek belki insanı kendine getirir.
(3 puan) tarafından
İnşallah bundan sonra oyle olacagim artik sadece kizimla ilgilenip konusacam hic birşeye karismicam suscam bakalim
0 oy
tarafından
Tavrını değiştir söyleyeceğin tek  şey ben sana biletleri anlatmaktan yoruldum artık ne yapmak istiyorsun yap bişey demiyorum de.hiçbir sevgi kırıntısı gösterme yedi kat yabancı gibi davran yemeğini yap evine ilgilen çocuğuna bak ama kocana karşı hep mesafeli ol böyle 1 ay kadar davran artık seni dikkate aldığını görürsün 
(3 puan) tarafından
Oyle yapinca bana boyle davranma islerim rast gitmiyor basima birsey.geliyo sizler yeminler ediyor ama yine ayni seyler oluyor
tarafından
İşte hoşuna gitmiyor duygu sömürüsü yapıyor sana böyle davranmamı istemiyorsan sende bana öyle davranmaya aksın işta yalan söyle iye eksin yalanların sana olan güvenimi bitiriyor de ama kısa konuş uzatma ve öyle davranmaya devam et
(3 puan) tarafından
Valla çok dedim bu sabah yine dedim senin karin yok sen adam olana kadar düzgün davranana kadar karin tok ben cok yoruldum ve ben seni hiç ummadığın anda birakip gidecem o zman ne yapacaksin bakicam dedim hiç bisi demiyor
tarafından
Cümleler değil ki etki eden tavır yani söyleme yap
(3 puan) tarafından
Tamamdır denicem
0 oy
(446 puan) tarafından
Ayni durumdayim ya yeminle bide ailemden uzak baska ulkedeyim sanki tıkılıp kaldim burada of allah yardimcimiz olsun 
(3 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(782 puan) tarafından

- 41 kere 'Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni.' zikri çekilerek eşler arası muhabbet 

Merhaba canim insallah Allah yardimcin olur .Herseyi veren Allah ondan istemeye başla ya vedud esmalarini çek bir sure kendi ic dünyanla kizinla yasiyormus gibi yasa dualarini et ve esine eve geldiginde standart davran anlamasin ne istersede he de gec ama bunlari yaparken duani et namaz kil Allaha yalvar vs inan çok degisecektir değişmezse o bunun sınavı  ama ben düzeleceğini hissediyorum ve evrene pozitif enerji gondermen icin olumlu dusunceler ile ilgili instagramda sayfa var onlari yap uygula bilincaltiba yerlestir hersey kendimizle degiserek baslar eşin bu rebiulevvel ayinda insallah yola gelir dualarini etmeye başla burdaki tüm kadinlar ayni sorundan muzdaribiz yeri geldiginde biz de yasiyoruz ne kadar olumlu kendinin farkina varip ipleri ele alirsan o zaman sen 2 kat kazanirsin sanmaki yalnizsin Allah var canim herseyi görüyor ama biz kul olarak ondan istemeliyiz ki yolunda gitsin bazi seyler ve eşin de inanc az da olsa var cunku sana benimle konusmadiginda isim rast gitmiyor demis  yani bu adam senin dualarinla güler yuzunle kalbinin gücüyle yola donecektir hic bir caba allah yolunda karşılıksız kalmadi sevgiyle canim

(3 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,024 göst.
22 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,850 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 484 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu