0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından

Oğlum olcak inşallah  kayinvalidem kac aydr adini ne koycksnz diye sorup dutuyr belli degil dedim eşim babasinin ismini istedi yanınada ben isim düşündüm ama daha karar vermedim eşime kimseye deme diye hergün tembih ediyrm hatta dün bile sordum anan biliyormu diye yok dedi bugün kaynanam aradi  isim ne koycaksiniz dedi daha belli değil dedim suanlik adı bebek dedim 

Niye dedi bir sürü  güzel isim var dedi 2 isim saydı 

Abdullah çınar ne ne güzel isimler dedi benim eşime dedigim isim buydu zaten ayni ismi söyledi bende oğlun söyledi heralde dedim yok hiç demedi dedi yalan konusmuslar işte kayinvalidem koyde yaşıyor cinar ismini nerden bilsin:))

Akşam eşimi bekliyorum hesap sormaya ana oğul ne fenalar bende oglumla böyle olcam:)

10 Cevaplar

+1 oy
(199 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benimki de direk ben bu ismi koyacam torunuma diyor :/

(199 puan) tarafından
İyi seninki sevcem demiş benimki sen diyo altını al karını doyur ben bakarım ona diyo,
(69 puan) tarafından
Allah kimseye muhtac etmesin valla birde anlayisli olsunlar
(3,515 puan) tarafından
Elif yerinde olsam kesinlikle kocama da resti çekerim düşük tehlikesi geçirmişsin sana ne zaman kalkacan diyor ha lan gerizekalı insan bi söyler çocuk iyi olsun sen tehlikeni atlat gerekirse 9 ay yat hem böyle adilik yapacak hem 1 defa yemek yollayacak evini temizlemeyecek sende onun isim koymasına izin vercen öyle mi seni yolarım Elif valla elimden alamaz kimse seni o çocuğun annesi sensin BİTTİ!! Ben 4 ay yattım düşük tehlikesinden eşim her işime koştu görümcelerim eltim yanımdalar ama hiç biri ne evimi temizledi ne yemek yaptı yakınımda oturan görümcem 1 tabak yemek getirip defolup giderdi 2 hafta 3 hafta uğramazdı telle arardı lan yanındayım 1 dk bile arası yok evlerimizin yatıyorum gelip bana baksana ben resti çektim eşimde sağolsun 1 ay yanıma uğramayan ama her yere giden ablasına lafını sok dedi telle arıyor evler yan yana eşimde kızdı tellerine bakmayacaksın dedi bakmıyorum da çocuk doğduktan sonra hepsine diycem eşimde söyle dedi zırt pırt kimse gelmesin hamileliğim de yanıma geliş gidiş nasıldıysa çocuk doğdu yine aynı şekilde olsun diye söyle dedi bende söyliycem benim  hamileyken ihtiyacım var size çocuk doğunca değil
(199 puan) tarafından
Canım çok haklısın benim ailem yakin da değil gurbet zor sende tek misin senin kendi tarafından kimse yok mu
(3,515 puan) tarafından
Yok canım benim tarafimdan da kimsem yok annem geçen sene felç geçirdi sağ tarafı tutmuyor evde iki erkek ikisi de birbirinden beter ne temizlik ne yemek kadın hangisine yetişsin o koluyla zor yapıyor bende istiyorum gelsin aylarca benle kalsın annem ama içim gidiyor kadın zaten rahatsız eşim iş bırakmıyor anneme yardım ediyor ama işte gönlüm razı gelmiyor doğuma gelicek anne kız ve eşim ortaklaşa bakıcaz duruma Allah büyük kayınvalidemin gelip gelmeyeceği belli değil hayırlısı olsun bakalım
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından

:-):-):-):-)hiç deme kız bunların ağzında bakla islanmiyor aynı benim eşim

(69 puan) tarafından
Valla eşimde nasil ciddi daha dün sordum yok demedim diyodu  :))
(73 puan) tarafından
Oyle derler hep zaten kesin dememistir
(2,849 puan) tarafından
Bişey olsa anana söyleme der ama benden önce kendi anasina yetiştirir hepsi aynı anacı bende oğlumu anacı yapacam gorsun
(69 puan) tarafından
:))) inşallah  benim kaynanamda oğul meraklisi bende oğlumla oyle olcam derimde çıkacak olan gelin yaptrrsa:)
(2,849 puan) tarafından
Valla gelin ne kadar yaptırırsa yaptırsın erkekler anneci oluyolar
0 oy
tarafından

:) çok güldüm ya kıyamam ben de olsam anneme söyler ama tembih ederdim :) fena bi kadın olsa öyle ağzından kaçırmaz zaten boşverin gülün geçin 

(69 puan) tarafından
Aynen güldüm bende birsey demedim bari ilk standart isimleri de ali ahmet mehmet filan :)
Eşimin fenalığı ayri komik:))
0 oy
(6,137 puan) tarafından

Yok kız biliyorlar hiç de eşine kabahat bulma. Kaynanam erkek geçiyor içimden dedi dr %90 erkek dedi. Eşimin adını koyacam oğlan olursa oda dedi oğlumun ismini koy diye eşimde ztn öyle düşünüyorduk dedi şok oldum ilk gebeligimde fazla baglanmayin diyecektim ama karışmayayım dedim dedi 8 haftalıkken kürtaj olduğum da. Kadın biliyor sinirimi bozuyor bide ne saklasam gizli yapsam o muhakkak ona görünüyor 

(69 puan) tarafından
Kayinbabanin ismini ben koymak istemiyrdum
Eşim icin koyuyorum yanı kocasinin ismini dese sadece neyse çınarı bilmez   kaynamam
0 oy
tarafından
Ana oğul sirdaslari :)
(69 puan) tarafından
Hee aynen oyleymis valla  ben hiç öyle olamam :)
tarafından
Oluruz herlade canim :))
0 oy
(581 puan) tarafından

Canım boşver niçin bir isim için tatsızlık çıkarıyorsun. Hem kaynanan karşı gelmemiş istediğin isme ne güzel demiş. Ama tabi eşinin yaptığı doğru değil ama annesi sormuştur o da söylemiştir. Eşin gelsin tatlı dille anlat annen beni aradı böyle böyle diye anlat canım. Ben sana söyleme dedim söylemişsin madem neden bana söylediğini söylemiyorsun de canım. Tatlı dille konuş bu eften püften konular için birbirinizi kırmayın boşver. Sonra tartışırsınız yine üzülen sen olursun canım. Beni yanlış anlama iyiliğin için dedim canım :)

(69 puan) tarafından
Sağol canimda  yok çok şükür oyle tartismayiz
Benimde komigime gitti zaten eşime deyince oda ilk yok der sonra güler itiraf eder  :))
(581 puan) tarafından
Aynen canım benim senin de şakaya vurduğunu anladım :) Aman canım tatsızlık olmasında her şey gelip geçiyor canım benim. :)
0 oy
(333 puan) tarafından

Benim kuzenim in adı Abdullah soyadı çınar aklıma o geldi

(69 puan) tarafından
Yaa :) cinar soyad olanlarda çok
0 oy
tarafından
:DD Nedense gulduuumm:d Bu kayinvalideler isim konusunda neden bu kadar meraklilar kii bizimkiside ole ne koyacaksiniz ne koyacaksinizz.... Esime bi olay anlattigim zaman muhakkak annesine anlatir yani ozel aramizda olan gecenleri anlatmaz tabidee bende yemin ettim esime anlatmiyorum bisey :DD
0 oy
(9,652 puan) tarafından

:)) aman çokta üstüne gitme eşinin biz tutabilliyomuyuz ki kendimizi onlar tutsun. Söylicek  tabi annesi sonuçta.. 

0 oy
tarafından

Sonrada diyecekler ki oğlum benim dediğim ismi koydu aman yarabbi tobeee 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 628 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 543 göst.
0 oy
10 cevap 304 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,149 puan) tarafından soruldu