0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Mide bulantılarım hiç yok çok şükür Elhamdülillah 11 haftalık gebeyim .siz de böyle hiç yaşadınız mı? normal mi?kız ya da erkek olma olasılığı var mı? teşekkür ederim ♥️

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
9 ay canım çıktı kusmaktan kızım oldu erkek nasıldır bilmiyorum 
(25 puan) tarafından
Hımm canım teşekkür ederim ♥️ maşallah ömrü hayırlı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnce yok genetik o bence benim kaynanamın kızlardada erkeklrde de hiç midesi bulanmazmış çok kolay geçermiş hamileligi şimdi kızlarıda öyle annelerine çekmişler çok kolay geçirirler ama bnim annem çok kötü olurmuş hamileliklerinde bnde anneme çekmişim mesela 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Kızımda 7 ay bulantı kusma oldu berbattı hamileliğim oğlumda hiç bulanmadim herşeyden rahatça yedim ictim onda hamileliğim her yönden çok rahatti
0 oy
(564 puan) tarafından
Çevremde duyduğum ve kendi yaşadığımdan yola çıkarak erkek bebeklerim mide bulantısı yapmadığını söyleyebilirim 1 kere bile midem bulanmadı  
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Olasılık olarak ya kız ya erkek zaten
(2,469 puan) tarafından
:D hiç %50 %50 zaten. halecan oluyoruz yinede hayırlı evlat olsunlar
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ablam erkek bebeğe hiç midesi bulamadığını söyledi kızlarlarda bulanmış. Tabi insanın bünyesine bağlı bilemiyorum.
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Kızımda hiç midem bulanmadi bir kere bulandi oda elma yedim onda bulandı tiksindim elmadan o yüzden kızımdan önceki  diğer bebeğimde de hastanede yattım mide bulantısı dan ama cinsiyetini bilmiyordum kaybettim 
0 oy
(316 puan) tarafından
İlk kızımda mide bulantısı vardı dogumda gittiğim günde kusmam vardı ama bunda ilk 3 ay vardı o da kız simdi yok 37 haftalıgız 
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Oglumda var kızımda ikisinde de istifra ettim dogana kadar bence ilgisi yok tamamen kisinin bünyesi ile alakalı
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kızımda doğuma gittiğim gün bile kustum. Şimdi oğlum olacak 6 haftadan 14e kadar canım cıktı ama sonra hafifledi şimdi sabahları  dışında  nadir oluyor.29 haftaligim.
0 oy
(119,349 puan) tarafından
been kuzeyde mahvolmustum suan 16w1 oldum 1 kez bile bulantim olmadi bebisim kiz 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hiç mide bulantısı kusma yda başka hamilelik belirtisi yaşamdm kızım oldu
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Yapı meselesi bu ya kızda oglanda aynı doguruncaya kadar istifra ettim.
0 oy
(7,042 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası olduğunu düşünmüyorum canım 

Benim kızdı ve hiç bulantım olmamıştı. 
0 oy
(262 puan) tarafından
Oğlumda bikere bile kusma olmadı bulantı ara ara sabahlar i oldu.simdi 6+5 im bunda tiksinme bulantı ve kusma var maalesef
0 oy
(612 puan) tarafından
Sanmıyorum cinsiyetle alakalı oldugunu. Biraz bunyeyle alakalı. Bır de vücut vücuttaki toksinleri atarmis kusarak, ilaçla falan engellenmemesi gerekiyormuş bulantı. Belki de toksik yükle alakalidir bilemiyorum ki. Rabbim hiçbiseyi sebepsiz vermiyor 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kizimda da oglumda da hiç bulantı yaşamadım bence alakası yok biraz bünye meselesi 
0 oy
(2,469 puan) tarafından

Benim ilki de bu da erkek hiç kusmadım çok şükür. Ama alakası yok bence. Annem 3 çocukta da kusmadım diyor. 2 kız 1 erkek :) kusmamak bir nimet bence elhamdulillah 

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bendede hic yok yaa :)şansliyz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Anne.81 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 306 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.