0 oy
189 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
Saçımı sarı tonları yapmak istiyorum ama kuaför çok pahalı boya alıp evde yapmak istiyorum n hangi boya olr

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açıcı ile evde açtır cnm
-Reklam-
0 oy
(256 puan) tarafından
Benim saçımda aynı açıcı aldım daha dün. Yoksa boya tutmaz Ben de evde boyayacağım.
0 oy
tarafından
Vallahi ben guvenemem kuaforde kisacik sacimi 1.200tlye boyattim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Çok yipraniyor sarı renkte saç ama dikkatli bı şekilde yaparsan olur. Önce aç saçını bir gün sonra en açık sarıyla boya. Bir hafta arayla boya rengin tuymasi için sonra sürekli bakımını yap tabiki yağ krem vs saçta tutma sürelerine dikkat et yakma sacini
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Acıcı evde yap sonrada boya olur guzel
0 oy
tarafından
Siyah saçı açmaya çalışırsan oluk oluk yakarsın 
0 oy
tarafından
Siyah saçi evde acamazsin canım venim kumral olduğu halde kuafore gidiyorum cesaret edemiyorum
0 oy
(137 puan) tarafından
Sarı ve uzunsa çekeceğin var senelerdr kesmediğim saçımı sarı boyadan sonra kesmek zorunda kaldmmm :(
0 oy
tarafından
Saçın siyah boya mi yoksa kendi remgin mi siyah boyali saç açıcı yapsan turuncu olur sarı olmaz 
0 oy
tarafından
Siyahtan geçiş zor evde yaparsan kopar açılmaz yani hele ki uzun zamandır siyaha boyuyirsan açılmaz açılacak en açık tonu kızıl gibi olur. İlla sarı istiyorum diyorsan boyamicaksin artık siyaha doğal rengine gelene kadar bekliceksin siyah bölümlerinde kesilmesi gerek tabi
0 oy
tarafından
İstesende açılmaz canım sarı yapamazsın evde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 274 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 508 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.