0 oy
550 göst.
Aile kategorisinde (550 puan) tarafından
Ben hosuma giden bisey.olursa alirim ama 150 tlyi gecmemk sartyla peki siz:) yani 3 ayda 1 alrim

41 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yani belli bı tarihi yada limiti yok ihtiyacim varsa bütçem uygunsa alırım heran
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dışarda bir yerde herhangi bir mağazaya girersem yada pazara gittiğim zaman herhangi bir tezgahta beğendiğim bişey olursa para durumum da müsaitse alırım ama özel günler ve bayramlar haricinde pahalı parçalar almam 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
İhtiyacım varsa hemen alırım ihtiyacım yoksa almam boş yere 
0 oy
tarafından
Bı sıklığı yok neyim eksikse alırım abartmadan :))
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Canım istedikçe alırım genelde alışveriş merkezi gezmeyi severiz eşimle gittiğimde ihtiyaç olanı alırım genelde ama bişey beğendim mi almaktan vazgeçmem 
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Görüp.begendigimi aliyorum belirli bi sayi gun fiuat yok ama tabi kalkip bi pantolona 500 vermem yemeezleeer :D.
0 oy
tarafından
Kendime Hatırlamıyorum desen.sagolsun doğum günümde hediye alınırsa..birde sağolsun kayinvaldem.esortmann çorap almış
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Her ay alirim yani kendime de esime de ogluma da 300 tl filan harcarim o an neyi begendiysem kendime birsey begenmediysem oglima alirim esime alirkm ama mutlaka bir para harcarim:)),
0 oy
(350 puan) tarafından
Her an bişey almaya müsaitim :( bağımlılık gibi oldu 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
begendigim bişey olursa alirim zamani yok 
0 oy
(432 puan) tarafından
Şu an ücretsiz izine ayrıldım ama çalışırken herşey alırım istediğim limit filan yok ama artık kızım için alırım benim çok vvar ama yine de her mevsim geçişleri sezon sonu indirimi olur ve ben o zaman alırım,. 
0 oy
(197 puan) tarafından

Hep eşim kendime biseyler alıyım diye para veriyor bende ne alıyım diye düşünürken bir bakiyorum  o paraya yiyecek biseyler almışım :D en son doğum öncesi almıştım pijamadir vs bir sene oldu 

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Dün kendime alayım diye çıktım oğluşuma aldım :))
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Alsam alsam ayda 1 parça bişey alabilirim param olursa bazen 2 3 de olabilir 
0 oy
tarafından

İhtiyacım olmadan almıyorum ama çok begendiysem o ay maaşın hesabını yapar öyle alırım.  İhtiyacım varda begendiysem. Eşimin maaşına. Sulanirim veya kredi kartına sallanıyorum

0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bütçe ne zaman müsait olursa o zaman alıyorum 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Beğendiysem alırım fiyattı na çok bakmam 
0 oy
tarafından
Valla genelde bişey almam çok kıyafetim var çünkü bekarken baya kıyafet almışım çalışırkendr aynı şekilde o yüzden ihtiyacm olmuyor
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Çok sıklıkla alırım slsjslsjsl

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 328 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Irmakcann (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 288 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 419 göst.