0 oy
606 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (174 puan) tarafından
Bebeğiniz 2-3 yaşında ve güvenebileceğiniz biri var. Eşinizle 1 gecelik tatil kaçamağı yaparmıydınız? 

39 Cevaplar

+3 oy
(2,814 puan) tarafından
Bir gece çok az :D madem güvenecek biri var ben olsam giderdim insan gerçekten çok bunalıyor değişiklik arıyor 
(7,791 puan) tarafından
Ahah en samimi yorum
-Reklam-
+1 oy
(1,243 puan) tarafından
Yapmam......,.
0 oy
tarafından
Ben yapamam.......
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Yapamam galiba ya su an oyle dusunuyorum 15 aylik onsuz tad alamam
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yapmam ben nereye yavrum oraya o yoksa huzurlu olmam
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Yapamam canım o tatili kendime zehir ederim 
0 oy
(2,690 puan) tarafından
1 gece yaparım canım uzun olsa evet ben de yapamam ama 1 geceden birşey olmaz bence bırakcağın kişi güvendiğin biri sonuçta. Senin de dinlenmeye ihtiyacın var. 
0 oy
tarafından
Kendime de esimede zehir ederim o yüzden beraber
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yapmam valla asla tad alamam oğlumsuz
0 oy
tarafından
Evladım olmadan uyuyamam bile 
0 oy
(530 puan) tarafından
Yaparım ya bir geceden birşey olmaz mesela annem bakar falan öyle olur akrabaya bile bırakmam ama ailem dışında. Arada karı-koca nında başbaşa özel anları olmalı bence 
0 oy
tarafından
İçim içimi yer 1 dakika duramam onsuz olmaz :(
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yapmam bebeğimle gidemicem yerde benim işim yok ki eşimde aynı düşünüyor bizim gördüğümüzü o neden girmesin 11 aylik daha eşime Bike bırakıp bakkala gitmisligim yok ben nereye o oraya ameliyat oldum onun için hastanede yatmadım çıktım evime geldim onsuz durmam 
0 oy
tarafından
Tek bir gece ise yaparım. 2 çocukla öyle bunaldım ki. Tam da buna ihtiyacım var.
0 oy
(6,925 puan) tarafından
Düşünüyorum ama yapamam ya aklım hep kızım da kalır.
0 oy
(4,051 puan) tarafından
Sadece anneme bırakıp gidebilirim o benden ıyı bakar gozum arkada kalmaz. 
0 oy
(550 puan) tarafından
Bebegimsiz gitmem
0 oy
(7,639 puan) tarafından
Hastaneye 1 saatliğine gitmiştim geldiğimde nasılsın iclenmis ağlamıştı bi daha hastaneye bile tek gitmem o dereceyim tatil de yapmam 
0 oy
tarafından

Özellikle babam gözünün işiği gibi bakar oraya gitsem her gece kızımı yanına alır uyutur o derece bakarlar pinpirikli ler hep asla ağlatmazlar ama benim yinede etim etimi yer :) gidemem herhalde 

0 oy
tarafından
Hiç evlatlarimi bırakmadım kimseye guvenemedim ama şimdiki aklım olsa bir geceden birşey olmaz helede güvendigin biri varsa bence borakmaliymis insan bunu yaş gittikçe yani geclik gittikçe anlıyosun yani birakmayanla bırakan arasında pek fark yok bırakmayan evladını daha çok seviyo deyil yani ben bırakmadım şimdi kızıma güvendiğim biri yok olsa bırakır eşimle gezerdim zamanında yapmadım ama olabilrmiss

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 969 göst.
12 Nisan 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 465 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anneolmak317 (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
5 gün önce Tatil-Seyehat kategorisinde Sevmm (1,939 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 77 göst.
5 gün önce Tatil-Seyehat kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (193 puan) tarafından soruldu

377,303 soru

11,291,333 cevap

34,706 kullanıcı

...