0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,419 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

merhaba arkadaşlar bugün bir yaş kontrolünr götürdüm devlet Hastanesi'ne doktor baktı kan değerleri düşük sadece dedi ilaç başlıycax ferrum dıe hemşire arkadaşıma yolladım oda idrarda bakteri var dedi doktor yok dedi anlamadım varmı gerçekten bilen bakabilirmi

5 Cevaplar

0 oy
(2,137 puan) tarafından
İdrarda az bakteri var ama demir depon çok düşük
(3,419 puan) tarafından
Doktor idrar temiz dedi anlamadım ya halbuki ben söyledim çişi kokuyor dıe
(2,137 puan) tarafından
Çok az ama canım o yüzden onemsememistir.
-Reklam-
0 oy
(2,866 puan) tarafından
İdrar yolu enfeksiyonu çıkmış biraz 
(3,419 puan) tarafından
Nasıl geçiçek ki doktor temiz dıe ilaçda vermedi
(2,866 puan) tarafından
Doktor daha iyi bilir canım gerek görmedi herhalde ama enfeksiyon var yani başka doktora da göster istersen
(3,419 puan) tarafından
Göstercem canm üstüne bastıra bastıra söylüyorum temiz dedi bakalım başka doktora göstereyım
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Aa nigdeli :)

Anlamam canim gecmis olsun 
(3,419 puan) tarafından
:))
Saol canm ay morelim bozuldu şu Niğde'ye ne zman işini güzel yapan doktor gelecek acaba
(1,921 puan) tarafından
Sorma yaa bi tek bordaki kadin dogumcu harika bana gore dun kizimin atesini dusuremedim banyo tampon surup hastaneye goturduk tampon yapiyor bogazina bile bakmamislar ates dusurucu surup verdiler onu bende yaptim zaten dusmedi bisey yapin diye getirdim eve yolladi  hala cocugun atesi var
(3,419 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canm ateş 3 gün sueuyormuş çorap içine limon uygula ayak altına iyi geliyormuş bende tarık demir dağ var ona güvenıyom doğumuda ona yaptırdım ama devlette hiç doktor yok Niğde perişan halde bir insan evladi görür inşAllah
(1,921 puan) tarafından
Doktor cokta basindan savar gibi is yapiyorlar iste limonu nasi uyguluycam canim
(3,419 puan) tarafından
Ayagının altına sür çorap giydkt
0 oy
(461 puan) tarafından
Bol bol su içir canım çok az enfeksiyon var gibi ilaç tedavisi gerektirmez su ile geçebilir kan değerleri çok düşük
(3,419 puan) tarafından
İlaci bsşlıycsz yarın kan içim cnm inşAllah idrar da temizlenir bol bol su ile
(461 puan) tarafından
İnşallah canım sıkıntı etme çok minik çıkmış zaten pekmez karadut özü tarzı şeyler yedir içir et yedir herşeyi düzelir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 250 göst.
26 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde byebruss (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
0 oy
10 cevap 166 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
23 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,986 puan) tarafından soruldu

382,255 soru

11,444,934 cevap

35,015 kullanıcı

...