0 oy
999 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından

image

2 3 kişi erkeğe benziyo diyo. Gecende hastanede sıra beklerken bi adam abla muhammet yazıyo ekranda senin cocuk galiba dedi. Abi benim cocugum kız dedim aa kusura bakma abla ben erkek sandım dedi 

68 Cevaplar

0 oy
(2,280 puan) tarafından
Benzetenin gözlerde bi sorun var herhalde tamamen kiza benziyo canım
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
tatlış bir kıza benziyor Allah bağışlasın
0 oy
tarafından
Yoo gayette kız benziyo canm
0 oy
tarafından
Hiçte bile benzemiyor cnm benim kizimi da öyle erkeğe benzetiyor minik paşa diye :-)))
0 oy
tarafından
Hiçte bile benzemiyor cnm benim kizimi da öyle erkeğe benzetirler minik paşa diye :-)))
0 oy
(629 puan) tarafından
Kupe tak cnm benim oglumuda kiza benzetiyorlr herkes 
0 oy
(211 puan) tarafından
Bende benzetemedim ama neyse büyüyünce küpe takarsın erkek zannetmezler:)
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim büyük oglumu. Saçları kıvırcık ti hep ensesinde dururdu . Genelde önce kız sanarlardi hic takılmadim sende takılma bazıları da gicikligina söylüyor 
0 oy
tarafından
Yok ya ilk goruste kız olduğunu anladm .
0 oy
(670 puan) tarafından
Kız benimkini de bezetiyolar bende beziyomus çok güzel bir hatunum bırak bezesin buyunce güzel olur inş :)))
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bak benim 19 aylik bi kızım var. Doğduğundan beri bin kişi erkek mi demistir. Herkes erkek sanıyordu. Hatta üstünde elbise varken densiz bi taksici maşallah paşa ne kadar tatlı falan demişti. Bi gün avmde kıyafet bakarken görevli gelip kucağımdaki bebegime bakıp " yalnız onlar kız bebek kiyafetleri" demişti :D o zamanlar küçüktü şimdi büyüdükçe iyice yüzü oturdu. O yüzden sallama boşver :D

0 oy
(181 puan) tarafından
Pembe kıyafeti olmasa bende erkek bebek derdim.

Erkek çocukları da çok tatlı çok güzel oluyorlar benim küçük oğlumu dışarıda 3 yaşına kadar hep kız diye severlerdi fıstık cici kız gibi alışmıştım artık bu erkek demezdim :) benzeten benzetsin canım 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Aşırı şirin bir kız çocuğu erkeğe benzeyen bir yanı yok için rahat etsin. Insanlar düşünmeden konuşuyor canibek boşverdim artık. Benim kocaman 2 yaşında ki oğlumu kız sanıyorlar hep. Kızımı da oğlan:) gülüp geçiyorum sadece 
0 oy
tarafından
Hic benzemiyor erkeğe 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Saçları kısa olduğu içindir ama yüzünden ben prensesim haykiriyo erkek olsa nolcak benim oğlum var herkes kız güzeli diyo ne alaka tüm bebekler güzeldir
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ya genel anllamda her bebegin yuzu birbirine benziyor bebek yuzlu dedigimz durum iste kendo caplarinca fikir yurutuyoar bence benzemiyor ama benim oglumda kiz yuzlu benim oglumada yuzu kiz gibi diyorlar
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Aman millete bakmayın benim oğlumuda kız sanmışlardı 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Neresi erkeğe benziyor maaşallah çok tatlı
0 oy
(2,196 puan) tarafından

Benim oğlanı da saçı uzunken kız sanıyorlardı :D

0 oy
tarafından
Hayır tam kız bebek :) gülüşünü severim maşallah :) 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 458 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 540 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 652 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 511 göst.