0 oy
1,000 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından

image

2 3 kişi erkeğe benziyo diyo. Gecende hastanede sıra beklerken bi adam abla muhammet yazıyo ekranda senin cocuk galiba dedi. Abi benim cocugum kız dedim aa kusura bakma abla ben erkek sandım dedi 

68 Cevaplar

0 oy
(1,314 puan) tarafından

Benim kizim için de diyorlardı bir kulağımdan giriyordu diğerinden çıkıyordu büyüdükçe geliştikçe inan yiyesin geliyor sübhanallah maşallah valla çok tatlı kizin var kimseyi takma Rabbim  sana bağışlasın <3

-Reklam-
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Maşallah çok şeker <3Rabbim kaza beladan korusun. :) daha çok minnak benimki ne de böyle deniliyor ama aldırış etmıyorm :) 

0 oy
(1,691 puan) tarafından
yok canim baya belli bide toka elbise falan giyinse daha da belli olur
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Onların  gözleri  kör  bence  canım  tam  bir prenses  senin  kızın  maşallah  çok tatlı yaa 
0 oy
(256 puan) tarafından
Benim kızıma da aynısını söylüyorlar saçlar fazla olmadığı için mrumda değil istedikleri kadar desinler maşallah çok da güzel boşver desinler.
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Amaan boşver benimkini de erkek sanıyorlar bir toka tak anlaşılır sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil bu arada bence kız bebeği olduğu belli
0 oy
(128 puan) tarafından
Bence erkeğe benzemiyor. Benim kızım bir yaşındayken basında pembe bere olmasına rağmen ona yakışıklı diyenler vardı :)) şimdi saçları uzadı çok güzel bir kız oldu 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Benim oglumuda kıza benzetiyorlar şaçları da kısa ama sarı gri giydirdi mi benzetiyorla erkek deyincede arkası kız diyorlar inşallah 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kız bunun neresi erkeğe benziyo pek tatlı maşallah rabbim ömrünü uzun etsin 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Benzemiyor ama bazen benim çocuğuma da diyorlar pembe giydirdiğim halde insanlar bazen şey oluyorlar :D
0 oy
(800 puan) tarafından
Koz ne bakan insanlara 

Benum kız mavi gözlü sarışın (çıtıpıtı bişy)

Pembeler içinde hala kız mı erkek mi die soran oluyor 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Bnm oğlanı kıza benzetmelerine ne dersin peki :)))))

Bebekken benzeyebiliyorlar büyüdükçe vücudları yüzleri değişiyor çok takma yani 
0 oy
(9 puan) tarafından
Yo. Resmen bir prenses gibi gülümsüyor.
0 oy
(1,045 puan) tarafından

Benim kızımıda erkeğe benzetiyolardı :) hatta kulagını deldirip eve giderken markete uğramıştım kadının biri oğlan çocugunun kulagımı delinirmiş demişti :ermm: oğlan çocugunu bilmem ama benimki kız oldugu için deldirdim demiştim:D

0 oy
tarafından
Yok artık adam göz sırasımı bekliyordu
0 oy
(607 puan) tarafından

Yaaa saçmalamasin gözü bozuk zihniyetsizler :woot: sen diyene takılma gözlük tavsiye et onlara :D

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Oys maşallah bal yaa hiç erkeğe benzetemedim ben
0 oy
(2,505 puan) tarafından

Gerçekten biraz erkeğe benzeyen kız bebekler oluyor ama seninki değil ya baya kız senin:)

Ama çözüm olarak kafasına sürekli bandana ya da toka takabilirsin.

0 oy
(54 puan) tarafından
Basbaya kız canım. Ay benimki erkek benimkinide kiz saniyorlar ama 2 3 kisi falan degil dogdugundan beri herkes oyle diyo. İsitme testinde bile kiz bebek yaziyodu. Kiz guzeli benim oğlum diyorum biri kiza benziyo diyince.:) Bosver ya takılma
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hayır benzemiyor canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 458 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 540 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 652 göst.