0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim 2 çocuğum var oğlum kızım 3.ye hamileyim oğlum da kızım da kiloları gayet güzel hatta kilolu da diyebilirim boyları  yine öyle gayet güzel herkes maşallah der üsteleri başları hep tertemiz daha bir gün kirli olmaz kırışık buruşuk bisey olmaz üstlerinde neyse işte

Kaynanam eltim olacak yılan çocuklarıma laf ediyorlar çok yediriyor çok kilo almışlar falan insan okadar verir mi obez edecek çocukları yani çokta kilo yok obez dicek kadar..eltımın çocukları da zayifliktan kemikleri sayılıyor üstleri hep kirli dışarıda yiyecek yerde gorseler alıp yerler hiç terbiye nedir bilmezler millet de benimkileri hep sever öperler amcaları falan eltimin zoruna gidiyor kendisi çocuklarını sabah dışarı yollar akşam kocası gelene kadar bi tabak yemek vermez önlerine sonra da diyorki benim kiler kilo almıyor kirliler ayy dedim  sende kadın ol anne ol çocuklarına öğret sahip çık gidip arkamdan konuşma benimkilere laf etme 

5 Cevaplar

+1 oy
(550 puan) tarafından
Benm cocugmda zayf ama yemegini eksik etmem bunyesi yakar belki
tarafından
Yani kimi çocuk kilosunu boyuna veriyor yediğini eritiyor anam bu sokağa salıyor çocuklar anne acıktık diyince  ekmeğin arasına peynir koyar disarida verir ellerine üsteleri öyle kirli falan yani görsen için acır o cocuklara
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne bir başkasının analığına laf ederim 

Nede kendime laf ettiririm 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Aynısını bende yaşıyorum maalesef kaynanam eltilerim ve gorumcem onları çocukları çok zayıf benimkiler daha bi iyi kilolarına göbekli falanca değiller ana gel gelelim kıskançlıktan obez olmuş. Şişko diyorlar 
tarafından
Evet  yaa eltim de kocası da ogluma kızıyorlar bağırıyor şişko az ye falan çocuğu aglatiyorlar bende onlara laf diyince zorlarına gidiyor zaten kesmisim muhabeti onlarla hala da durmuyoar
(10,411 puan) tarafından
Benim kaynim seviyoo kilolu diyo ama onda bi kıskançlık yok ama diğerleri yıkan gibi benim küçük oğlum 5 kilo doğdu hep yapılıydı hatta her beş der bunu basketbola yaz diye
tarafından
Yok bee benim kaynım karısında da beterdir kıskançtır çocukları hep gelişim doktoruna götürür bir sürü ilaç alırlar eltim düzenli vermez ilaçlar bozulur çöpe atarlar
0 oy
(1,161 puan) tarafından
kendi arkanca  konusub  yorulmuslar  simdi cocuklarimi  konusuyorlar.  masum saf cocuklar  hakkinda  dedikodu yapmasin hec kimse  ya. kiskanclik bu kadar  fazlami ya
tarafından
Hemde ne kıskançlık onlarla konuşmuyorum muhattap olmuyorum bu sefer çocuklarıma laf ediyorlar ogluma şişko şişko diyip aglatiyorlar
(1,161 puan) tarafından
utanmazlar.  oyle  birine  oyle  laf ederimki kapimi acamaz  benim cocuguma  oyle diyib aglaatan insani evime  bile almam ben utanmazlar.
tarafından
Bende öyleyim 3 senedir ne evlerine giderim mede onları evime alırım eltim bazen yüzsüzlük yapardı gelirdi evime ben halılarımı toplarım temizlikteyim derdim çünkü gelip kaynanamı kotuluyordu sonra da gidip kaynanama benim onu kotuledigimi falan söylerdi ortalığı karıştırıldı kaynanada zaten onu sever o akraba ben yabanciyim diye beni hiç sevmedi bu zamana kadar ama herkes de bebi sevdi bi onları kimse sevmedi :)
0 oy
tarafından
Bunu yüzüne  dedin  ya o ne dedi 
tarafından
Halden anlayan biri mi
tarafından
Yooo valla hoc anlayan biri değildir aslın da ama en azından benden uzak tutsun bunlari
tarafından
Umarım oda bunlardan yana konsuup kırmaz seni
tarafından
Ben kirilmam artık onlara yıllardır çok dert ederdim artık umrumda olmuyor valla bi kulaktan girip diğerinden çıkıyor
tarafından
E o halde gidip anlatma   , baisma geldiği için uyarıyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 613 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (623 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 389 göst.
0 oy
11 cevap 442 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,851 puan) tarafından soruldu
0 oy