0 oy
49 göst.
Diğer kategorisinde (1,045 puan) tarafından
Hareketleri azaldı gibi kızlar ya niye olur ki. Hareketi var ama önceki gibi değil bazen hareket etmiyo içime dert oldu. Allahım hepimizin yavrularını bağışlasın inşallah 

3 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Cevaplayacak yokmu ?
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Dönem dönem azalmalar bende de oluyordu, bi sorunumuz yok, 37.haftadan gün alıyoruz şuan.. Ama bişey diyip seni etkilemek istemem.. Aşırı az hareket ediyorsa bi doktora gözük yine de
(1,045 puan) tarafından
Sağol canım 3 gün sonra gidecem doktora inşallah şuan yine eski hareketlerine döndü şükür inşallah bişeyi yoktur
(1,552 puan) tarafından
Dediğim gibi dönem dönem azalabiliyor.. Ama günlük belli bi sayıda hareket ediyorsa sorun yoktur.. İlk zamanlar günlük 7-8, sonraları 11 falan hareket bekliyor sanırım doktorlar
0 oy
(53 puan) tarafından
Genellikle hareketli ise bazen yorulup duruluyor ama geçiyor ve aynı eskisi gibi hareket etmeye başlıyor ama bu durum ara ara böyle ise veya sürekli hareket azlığı varsa galiba o zaman suyun azlığı ve bebeğin bir sorunu olduğunu düşünüyorlar diye okudum araştırırken tabiki seninkinde sorun olacak diye demiyorum sadece bilgi almak istediğin için öğrendiğimi izah ettim kesin bilgi sahibi değilim yani uzman değilim
(1,045 puan) tarafından
Yok şükür eski haline döndü kuzum sağol cevapladıgın için :))
(53 puan) tarafından
Oh çok şükür cevabı verirken seni üzerim diye çok korktum ben de yaşadım ya ben de korkuyordum üzülürsün diye ödüm koptu iyi beybinin keyfi yerinde :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eymir (695 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.