+8 oy
2,939 göst.
Aile kategorisinde (1,243 puan) tarafından

Terbiyesiz bir kadın gerçekten Allah aşkına sinirlerim tavan yaptı pazartesi günü müdür bey e gostericem bu mesajları.

image

image

image

image

142 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından

Wuuuuuu şuna bak sen tam mahalle karısı hahahash:woot:

(1,243 puan) tarafından
:))))) :))) Allah seni
-Reklam-
0 oy
(2,859 puan) tarafından
Ay kadina bak ne *** saniyor bide tesetturune laf etmis ay mikrop cnm valla mahkemeye bile tasi bnce
(1,243 puan) tarafından
Müdüre attım cnm hakkımı ariycam.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Oysa siz ne kadar nazikce yazmişsinz kadin seytan galiba  cok ayip insanliktan ciknislar gercekten
(1,243 puan) tarafından
Sağol canım içi hiç bulasmiycaktim da aslında
0 oy
(754 puan) tarafından
Ana kadina bak be bu ne bicim.konusma sekli valla inanmasam kurgu sanarim yok yani boyle bi konusma tarzı konuyu nasilda tesetturunuze getirmiş bide beter olsunlar diyo cocuklara bu kadin boyleyse çocuklarını kim bilir nasil egitti gerci ona egitmek denirse resmen an kollamis tesetturunuze laf soylemek icin belli coktandir icinde kin ve nefret biriktirmis size karşı..
(1,243 puan) tarafından
İşte anlatsam inanmazlar diye ekran aldım müdüre attım cnm hepsini
(754 puan) tarafından
Insan utanir gerçekten nasil yüzünüze bakacak bunlari soyledikten sonra cok tuhaf insanlar var
(1,243 puan) tarafından
Yüzümü var askm bunda edepsiz
0 oy
(3,096 puan) tarafından
Ahh ahh boyle kadınlar da çocuk yetiştirecek, büyütücek,senin yerinde olsam nereye kadar şikayet edebilirsem ederdim
(1,243 puan) tarafından
Hakkımı ariycam cnm
0 oy
(550 puan) tarafından
Bunlari gostert mudure bence
(1,243 puan) tarafından
Attım hepsini müdüre cnm
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Birisi bana senin gibi yazsa ben özürler falan dilerdim yani çok nazik yazmışsın. Hoca eskisi pardesülü falan tövbe estağfurullah ya.. şimdi bir şey diyecem olmayacak. Örümcek beyinli. Sen buna ne yaz biliyor musun, pazartesi günü hakkınızda hakaretten suç duyurusunda buluncam de. Numarasını adını soyadını bu görüntüleri de cimer’e yükle geç
(1,243 puan) tarafından
Müdüre attım hepsini hakkımı da ariycam cnm sağol
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Yalvarırım bunu elime versinler edepsiz ahlaksız hadsiz pislikkkk
(1,243 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️ne insanlar var dimi
0 oy
(386 puan) tarafından
Okurken benim sinirim tavan yaptı pislik ya tam yolunmalik ama bırak allahindan buldun
(1,243 puan) tarafından
Hiç bilasmiycam cnm müdüre attım hepsini
0 oy
(2,541 puan) tarafından
Anladığım tek şey kızını aşırı kiskaniyor kitap elinden düşmüyor felan dediğine göre gözü kızınin üzerinde çocuğa oku barı bacim göz eder bu fettan 
(1,243 puan) tarafından
Allah'ım korusun kızım kimseyle arkadaşlık etmez tek dostu kitapları dir çocuğum a asla yansitmak istemiyorum ya
0 oy
(670 puan) tarafından
Bu kadında kişilik bozukluğu var kızımla arkadaş olmazlarsa beter olsunlar nedir bilmiyor ki o sıktı parfüm beyinin limbik sistemine zarar veriyor
(1,243 puan) tarafından
Tuhaf bir kadın dimi
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bune yaa şaka mı bu kadın konuşma üslubuna bak tam rezillik 
(1,243 puan) tarafından
Yok cnm bı kadın çok terbiyesiz
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Oha gerçekten. Çok güzel bir şekilde uyarmışsın ve yazdıklarına bak. İğrenç bir üslup. Bir de çocuk yetiştirecek bu. Terbiyesiz çirkef karı. 
(1,243 puan) tarafından
Teşekkürler cnm benim ❤️ çocuğuna çok yazık gerçekten
0 oy
(317 puan) tarafından
Ay ne kadar da edepsiz ya gerçekten senin giyimin ne alaka cahil ya gerçekten çok sinir bozucu
(1,243 puan) tarafından
İşte o yüzden bişey demedim konu ne o neler söylüyor edepsiz
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Okurken senin naifliğin ve o kadının çirkefliği bu kadar olur resmen ağzım açık kaldı terbiyesiz kadın inşallah ileride kızı annesi gibi olmaz hiç takılma derim canım sen gayet iyi bir şekilde uyarmışsın gerisini kendi düşünsün birde senin tesettürünü ve kızını karıştırıyor büyük terbiyesizlik
(1,243 puan) tarafından
Nerden ne vursam ne desem diye öle uğraştı kuzum asla istesem de öle cevap veremiyorum işte müdüre attım hepsini
(2,597 puan) tarafından
o senin naifliğin canım sen çok yerinde konuşmussun kendini bozmamışsın müdür ne dedi konuşmalara
(1,243 puan) tarafından
Sabah 9da okulda olun lütfen yazmış
(2,597 puan) tarafından
bizede haber ver canım
(1,243 puan) tarafından
Yazarım cnm
0 oy
(782 puan) tarafından
Kadın terbiyesiz  ve cahil canim sen bu kadinij bu üslup de oldugunu bilmiyormuydun ne bilim duymusssundur belki bu kisiyle muhattap bile olmazdin dengesiz kadın ya birde parfümün ne isi var okulda ya bize hersey yasakti Allahim ya müdürle konuş kökten halleder cidden cok sorumsuz veliler var
(1,243 puan) tarafından
Aynen askm sizlere sordum hadi dedim nazikçe yazıyım bayanlar arasın halledelim ama o gerçekten terbiyesiz müdüre attım hepsini
0 oy
(9,307 puan) tarafından
Ayy inanmıyorum kız hiç cwp bile vermeseydin ayy sınır oldum manyakkk mı ne walla biz ıyiz gene ben hayatta konuşamam bole
(1,243 puan) tarafından
Bende cevap veremiyorum ki işte kendimce öle  çabaladım müdüre attım hepsini
0 oy
(222 puan) tarafından
Bunu müdüre değil, hakaretten savcılığa verin derim, alacağınız tazminatla da sınıfa baklava dağıtırsınız, ben olsam öyle yaparım, müdürün bu terbiyesizliğe yapacağı bişey yok çünkü veli hatası öğrenci hatası değil. Gidin hakaret davası açın, avukat parasından da korkmayın, davayı kazanınca kendisinden fazlasıyla geri alacaksınız çünkü 
(1,243 puan) tarafından
Eşim gelsin gostericem bunları canm ne diycek nasıl bir yol izliyceZ
(222 puan) tarafından
Peşini bırakmayın ama, büyük hadsizlik etmiş
(1,243 puan) tarafından
Birakmiycam canm
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Bu kadar iğrenç ve sokak ağızlı bir üslup olamaz ki bu üslup değil zaten. Tebrik ederim sizi hiç saygınızı bozmamışsınız. Sakın onun seviyesine düşmeyin. Bir insan yetiştirecek bu yazık gerçekten
(1,243 puan) tarafından
Sağol canım asla cevap veremiyorum zaten
0 oy
(350 puan) tarafından
Kızı ile diğerlerinin arkadaşlık yapmamasının sebebi annesinde gizli. Sizin dış görünüşünüze bu şekilde asla hakaret edemez bence disiplinle kalmayın mesajları olduğu gibi alıp savcılığa gidin hakaret yüzünden suç duyurusunda bulunun
(1,243 puan) tarafından
Eşim gelsin konuyu anlatıyım ne yaparız nasıl yol izleriz karar veririz cnm müdür e attım bakalım ne diycekler

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,911 göst.
21 Mart 2020 Aile kategorisinde Kaader (145 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 702 göst.
11 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (1,344 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 866 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde nurr001 (2,008 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 631 göst.