+2 oy
1,198 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bende sorun var bunu bir kez daha anladım. :'(

Komşular geldi. İçlerinden 1 ini sima olarak tanıyorum ama mrba lik yok oda gelmek istemiş. Abla aradı gelmek istiyor dedi bende tabi sorun değil abla gelsin dedim 1 tabak fazla hazırlamak beni öldürmez.  Oğlum uyandı. Açılmıştı. Mama yaptım verdim başladı söylenmeye.  Bu çocuk gelişmez.  Yaşamaz  Sürekli hasta olur.ben şöyle emdirdim böyle emdirdim.  1.      2 kere tersledim. İçeri çay koymaya gittim ev sahibi de uyardı duydum baktım devam ediyor. Abla s.gidermisin parayla mı verdiler seni dedim.  Alındı gitti. 

Yaşamaz diyince beynimden vurulmuşa döndüm. :angry:.  Dayanamadim  o gitti.  Biz oturmaya devam ettik 

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaşayan bilir o acıyı söylemek kolay geliyo insana ..kalbi kötü olanın o evde işine..Allah evladını sana.bagislasin..benim.evlatlarim.yere düşse canımdan can gidiyo..biride gelicek ölür diyecek.....onun dediği senin ettiğin küfürle eş degeer ..
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağzına sağlık insanlar ne hadsiz ya saygısız üstelik evlat bu ya, iyi dedin hiçte sıkma canını kim ne derse desin Rabbime emanet bebeklerimiz 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,207 puan) tarafından
İyi yapmışsın cnm 

Ona sus buna sus misafir gelmiş söylemeden önce düşğnseymiş 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(3,810 puan) tarafından
Asla böyle bişey yapamazdım ama sen çok iyi yapmışsın. Haddini bilmez insanlardan nefret ediyorum hiç görmemişsin tanışıklık yok ne hakla senin hayatın çocuğun hakkında yorum yapıyor densiz çok iyi olmuş
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(546 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin.cahil kopekler hadlerini bilecekler.bir daha ki.senin cocuguna ölümü yakistirmamayi ogrenmistir.agzina saglik.ne hallerle getiriyoruz dunyaya ne korkularla.ne kadar kolay konusuyorlar.
0 oy
(1,244 puan) tarafından

İnsanların dediklerini neden bu kadar önemsiyorsunuz ki:). Evden kovarak kendinizi  haklı iken haksız duruma düşürmüşsünüz 

0 oy
tarafından
Her çocuğu olan bu tür şeylere maruz kalıyor 

Özellikle orta yaş ve üstünün konuşması böyle

Keşke küfür etmeseydin haklıyken haksız olmuşsun ayrıca ablan annen kovitti neden eve misafir çağırdın 
tarafından
Ben kaç oldu bunları iptal ediyorum. Müsait değilim diyorum dünde iptal ettim Sabah yine aradılar geliyoruz diye bende tamm dedim
tarafından
Aslında diğer komşuların yaptığı da yanlış emrivaki olarak tanımadığın birini evine zorla davet ettirmeleri
tarafından
Hadi onu geçtim. Hepside biliyormuş patavatsız olduğunu cnm   yani ben kovdum diye hiç birşey demediler üstüne kahve istediler
tarafından
Belki de kadına önceden kızının vefat ettiğini anlattılar o da inadına dedi var öyle insanlar
tarafından
Biliyor du cnm.  Çünkü. Ev sahibi geçen bana çiçek vermişti bunu mezara ek diye onu sordu. Ektim abla kızımi çok güzel susledim dedim resmini gösterdim.  Ben tabakları hazırlarken ona anlattılar.
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Neden küfür ettin vs demişlerde onun lafı  küfürden daha kötü  bence... 

Ha diğer komşulara ayıp olurdu e onlarda zaten sorun etmemişler salla gitsin .... ki 3 defa uyarılmış yani hak edene anladığı dilden konuşacaksın ev sahibisin evet ama.ofa misafirliğini bilecekti.. 
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

Büşra şu sakinliğini bi koru artık kanka böyle olmaz bu anlıyorum seni evlat acısı yaşadın ama buna dur de cannoş sakin olman lazım 

tarafından
Ben ne güzel sakindim.  Kasinmasaydi
tarafından
Kafasına vursaydın böşrağğ:=)
0 oy
tarafından
S.gidermisin anca bu kadar kibar kovulurdu :-D çok güldüm Allah'ta sizi güldürsün yeni doğum yapana akıl veren çok oluyor yok emzir kucağına alma kokuna alismasin vs. Yaşatanda Allah öldürende mama öldürse devlet piyasaya surmez ne insanlar var :-D
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(184 puan) tarafından
Bende ikizlerime doğum yaptığımda dengesizin biri gelip yaşamaz bunlar çok küçük deyip durdu tabi ki evden kovmadim ama lohusayim yorgunum sinirlerim zıplamadi değil ama dengesiz o kadar çok ki şimdi 13 yaşında kızlarım hala gördüğünde der ki bunlar beni utandırdı ölmedi ya der bende her seferinde ya sabır derim tovbe estağfurullah 
tarafından
Bı güzel kası kaşınıyor. Bida yapmaz
0 oy
tarafından
Çok iyi yapmışsın yaşamaz etmez ne biliyor ALLAH mı agzına bile sıçarım bazıları eve gelen misafir kovulmaz demiş de agzın bile sıçardım yani
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(425 puan) tarafından
Bende olsam aynı şeyi yapardım hatta belki daha beterini ağzına sağlık haketmis kimse Bi bebeğe annesine yaşamaz diyemez ayıp ya
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(387 puan) tarafından

Baya hadsizlik etmis kadin.valla ben de bazen her seyi bildigini sanip sunu sole yap bunu bole yap diyenlerin agzininin oetasina kurekle vurmak istiyorum ama yapamiyorum malesef:D

tarafından
Teşekkür ederim cnm. Ben vuruyorum artik
0 oy
tarafından

Valla baştan sona kadar haklısın cnm iyi yapmışsın ne demek yaşamaz ölür töbe yarabbim ya:ermm: ben olsam kolundan tutar dışarı atardım :ermm: dengesiz ya herkes emzirecek diye bir kaide yok ❤️

tarafından
Teşekkür ederim cnm ☺️❤️
tarafından
Rica ederim cnm ☺️❤️
0 oy
tarafından
Ben kocamın anasını kovmuş biri olarak sana hak veriyorum benim kaynana gelmiş Ay sütün mü yok Ay yıkamadın mı herhalde ökcek bu çok zayıf dedi en sonunda moralimi bozmaya mı geldiniz öyleyse gidin zaten yeni doğum yapmışım her tarafım ağrıyo sütüm geliyo gelmiyo size ne dedim
tarafından
Oh ne güzel etmişsin
tarafından
Kız zaten canım burnumda dikişlerim ağrıyo basur çıkmış göğüsler sütten şişmiş ama akmıyo sancıdan ölüyom çocuk ememiyo sağıp veriyom memenin ucu yok almış kankasını gelmiş ilkin evin kokuyo dediler kokuyo dedikleri şey de yemek kokusu neyse o bi geçti bir hafta olmuş sen bu çocuğu niye yıkamadın göbek bağı düşmedi dedim olsun yıka et tut neyse o da bi geçti emzirmeye çalışıyom emmiyo ağlıyo ona da laf ettiler sustum en son çocuğu yıkıcez soydular anaaa çok zayıflamış ölecek bu dedi en son cinler tepeme fırladı kovdum bi de yüzsüz yüzsüz aa ben öyle demedim kızım zayıf diye dedim dedi sustu sonra
0 oy
tarafından
Sihniyetini  s.iksinler öyle  insanlarin  ne demek ya yasamaz  benim büyük oğlumda mamayla büyüdü  küçüğüne  de ek olarak mama takviyesi yapiyorum ne olmuş  yani  emmeyen bir sürü bebek var ölecek olsam ben ölürdüm  ben 2 aylikken  annem hamile kalmiş  fakir oldukları için yarı aç büyütmüş annem beni  iyi yapmisin  diline sağlık  daha önce yavrularini kaybeden bir anneye bu denir mi ya yeminle ben kendimden çok sana dua ettim hamileyken  sağlikla doğsun yavrun diye
tarafından
Azına sağlık cnm Allah razı olsun Teşekkür ederim
tarafından
Kimseyi kafana takma canım  benim iyi yapmissin  rabbim kimseyi evladinin acisiyla sinamasin
0 oy
(669 puan) tarafından
Gerçekten çok acımasızca yorumlar var bende senin yerinde olsam yada ben bile senin gibi davranırdım yani allah böyle insanlari ıslah etsin seni ancak toprağa evladı olanlar bide vicdan sahibi olanlar anlar boşver 
tarafından
Bosverdim zaten cnm
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Yaşadıklarını da okudum canım aman boşversene iyi yapmışsın ya ağzına sağlık bende bazen diyorum bi tersleyim bende onu yapamıyorum ya en nefret ettiğim huyum olay olduktan sonra günlerde düşünür dururum niye bişi demedim diye hakedene hakettiği cevabı vermişsin Allah im sana evladınla sağlıklı uzun ömür nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Bence dogru yapmissin.hic kimsenin kucucuk coguga hele yarali bir anneye boyle soylemeye hakki yok.misafirmi gelmis adabiyla takilsin.4 kerede ben dusuk yasadim evlat kayb etmenin ne oldugunu cok iyi bilirim yasayanlarida cok iyi anlarim.bebüyini emzirmeyenler anne olamiyormu.her kesin cocugu kendine ister buyutme yedirme yetisdirme.hic kimse bu cocuk olur diyemez dediysede alir cevabini.sikma canini.komsu komsulugunu bilseydi oturdudu yerdi icerdi giderdi.

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 394 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 804 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Berat0606 (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,231 göst.