0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (659 puan) tarafından
Çamaşırlarınızı sepetde bekletiyomusunuz azsa mesela aynı renkten biraz daha çıkana kadar?

Omo kullandım bingo kullandım alo kullandım ama hiç kokmuyor yumuşatıcı yumoş kullanıyorum yine koku yok yine yok.

Alt komşumun o kadar güzel kokuyor ki utanmasam gidip sorucam kadına hangı deterjan kullanıyosun diye☺

14 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Niye utaniyosun ki sor bizede söyle
(659 puan) tarafından
Ay ne bilim hiç tanimiyorum görmedimde nasıl sorucam☺
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok kokuyorsa kesin bingodur onunkiler öyle kuzum ben bekletiyorum zaten 5 kişiyiz çabuk birikiyor. Omo alıyoruz genellikle 
(659 puan) tarafından
Ben bu sefer bingo kullandım beyazına ayrı renkliye ayrı aldım yok kokmuyor
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Asla bekletmem, 3-5 parcada olsa her rengi ayri yikarim., ve hepimizinkide ayri yikanir. Kimsenin esyasini ve degisik turden esyayi kesinlikle karistirmam. Yumoşun badem vanilya, portakal cicegi ve mavisi neydi adi birde o muhtesem kokuyorlar. 
(659 puan) tarafından
Ben bekletiyorum valla makine dolmazsa
(1,403 puan) tarafından
Doğa düşmanıyım diyorsun yani. Kız günah onca suya elektrige
(1,363 puan) tarafından
Evet doga duşmaniyim. Herkes herseyin katiliyken ben oylece durup bekleyemezdim. Dedim en masum ne yapabilirim, elektrige suya garazim var, ozellikle gelen ft.lara. camasir yikayim. Hii birde deterjanla ozonu falan delicem az kaldi. Asla oyle olcuyle koymam. Hazneyi hem toz hem sivi hem yumusaticiyla  agzina kadar doldururum. Beyazlarda, havlularda tambura beyaz sabunda koyarim. En az 3 saat 90 derecede de yikarim. Kocaminkileri 2 ayri programda arka arkaya yikarim. Hersey temiz olmali.
(1,403 puan) tarafından
Evet dedin ki herkes kötü ben neden iyi olayım vay be.
(1,363 puan) tarafından
Evet nasil anladiysan oyle.
0 oy
(1,806 puan) tarafından
ABC kullandım çok kokuyordu şimdi bingo ya geçtim oda öyle kokuyor aşırı da guzel
(659 puan) tarafından
Bingonun benim bilmedigim deterjanımı var acaba ben niye denk gelmiyorum
(1,806 puan) tarafından
İnan o kadar güzel kokuyor ki
0 oy
(543 puan) tarafından
Vernel taze gül kullanıyorum kokusu evi kaplıyo valla çok güzel tavsiye ederim şiddetleeee hiddetleeeeee. 
(659 puan) tarafından
Kaç tane marka kaç tane deterjan yumuşatıcı varsa hepsini deniycem kokuyu bulana kadar yada utanmadan gidip komşuya sorucam
(543 puan) tarafından
Kız git sor nolucak ayıp değil sonuçta bizede söyle valla çok merak ettim
(659 puan) tarafından
Ben şahsen çok begeniyorum kokuyu dışardan deterjan kokusu gelse diyorum aha komşu çamaşır yıkadı yine diye sapık gibi ☺
(543 puan) tarafından
Vallahi biri gelip benim hangi deterjanı kullandığımız sorsa çok güzel kokuyor dese Ben şahsen çok mutlu olurum git sor sapıklık yapma :-D:-D
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Eminmisin alo müthiş kokuyo :Dyumuşatıcı bazen koymuyorum zaten kokusu güzel diye
(659 puan) tarafından
Eminim çift durulama yapıyorum ondanmı öyle acaba koku kalmıyor
(44,603 puan) tarafından
Olabilir :) ben çok memmunum kokusuna bayılıyorum alonun
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çamaşır Makinesi temizleyicisi kullan önce sonra hepsi kokar
(659 puan) tarafından
Makinem yeni canım ama
(2,323 puan) tarafından
Allah Allah benim 4 buçuk yıldır kullanıyorum makineyi hep mis gibi kokar dolapta kışlık kıyafet çıkardım onlar bile daha yumuşatıcı kokuyor makine temizleyicisi kullandım geçen hafta daha bı iyi geldi kokusu da ondan dedim
(659 puan) tarafından
Deterjanla yumuşatıcı ne kullanıyosun peki
(2,323 puan) tarafından
Persil jel gülün büyüsü deterjan yumos pembe yumuşatıcı
0 oy
(4,185 puan) tarafından
Ariel sivi kullaniyorum, siyahlara ve kazaklara pervol kullaniyorum, yumusatici kullanmiyorum, sagliksiz buluyorum 

Annem viking beyaz yumusatici kullaniyo camasirlari mis gibi kokar serince konu komsu hep sorar :) deneyin isterseniz
(659 puan) tarafından
Bak pervolda kullandım onunda kokusu yoktu
(4,185 puan) tarafından
Zaten deterjanlar cok kokmuyo, vikingi dene derim belki alt komsun benim annemdir :D cok bilen yok vikingi ama beyaz renk olan olacak
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Makineye çok çamaşır doldurursan da güzel kokmayabilir canım
0 oy
tarafından

Sıvı çamaşır deterjanlsrı kokuyu çoğalıyor canım koku olarak abc mor pembe kırmızı güzel vernel pembe güzel yumoş pembe güzel bunlar en beğendiğim koku oldu canım ama bende komşun sıvı deterjan kullanıyordur eğer toz kullanıyorsan sıvı dene :) sıvı da abc çok iyi :)

Bu arada beyazlılar için ben sıvı sevmiyorum ariel beyazlılsr için olanı kullanıyorum :)

0 oy
(629 puan) tarafından
Canim su su gelen yer varya makinayi bagladigimiz orayi kıs ve vatan siyah olan elti catladan yumusatici super ondn al 
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Makina tamamen dolana kadar bekletiyorum ben iki kişiyiz zaten anca doluyo ben yumuşatıcı bim den alıyorum çok güzel kokuyo evi koku sarıyor 
0 oy
tarafından
Omo kullanıyorum + yumoş mavi yada hanımeli kullanıyorum mis gibi kokuyor kıyafetler bu arada çamaşır makinesi dolmadan çalıştırmam kolay kolay yazık günah bir sürü su elektrik gidiyor sadece bebeğiminkini kısa programda çok az biriktiğinde atıyorum kıyafeti lazım olduğu için 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Cunozoranne (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 439 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 899 göst.
0 oy
7 cevap 263 göst.

378,031 soru

11,314,783 cevap

34,755 kullanıcı

...