0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Tek torun çok düşkün oğluma biz onlarda kalıyoruz oğlumla yatmak istiyor ama düşer bir yanı boş diye iizn vermiyorum düşürmem diyor gün içinde oğlum yatağına yatıyor 2 yasinda bu arada bakbak diyor benle yatmaya alıştı diyor tamam akşam yatalım snele diyor oğluma akşam oluyor bana bisey de diyemiyor ağzım kötü laf söylerim dıe çekiniyor ama yazık ya ona sarılıp da yatiyomus. :) 

13 Cevaplar

+1 oy
(4,164 puan) tarafından
Kuzu şimdi yatmasın desek burda kaynanam çocuğu hic bir şey sevmiyor hic bir şey almıyor diye post açanlara Bi daha saydıramayız :)) ne güzel ilgili arada izin ver bence eminim bu kadar seven insan dikkat eder zaten :) 
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ben olsam bizzat kendim teklif ederim sen teklif et anne ikiniz yatın de torununa bişey olsun diye uyumaz bile merak etme sen her babaanne böyle olmuyor malesef kıymetini bilin derim ben bu çok özel bişey çünkü 

+1 oy
tarafından
Yatsın bence canım nolcak ki
(48,671 puan) tarafından
herkes yatsin demis bi ben yatmasin demisim bende tuhaflik var sanırım ☺️☺️☺️
tarafından
Hahaha kız ikboş ben çocukken çok severdim babannemle yatmayı babaannem bize gelince dünyalar benim olurdu o duyguyu hiç unutmuyorum yatsın nolcak ki
(48,671 puan) tarafından
ya bende hep babannemlerde dururdumda ne bileyim boyle baski olunca geri tepiyo sanki ☺️ sonra benim oglum demeye baslamasin ☺️
tarafından
Aman derse alır cevabını oturur aşağı sanki benim oğlum deyince onun olacak :)
0 oy
tarafından
Bence çokta müdahale etme bırak yatsın torunuyla ona görr korumalıl yapın yastıkalrla yataga 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ne güzel yatsın ne olacak canm sonuçta babaannesi canı kanı ben mutlu olurum arada izin veririm yani :)) 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Allahım ya babannelik aşkı :D
0 oy
(550 puan) tarafından
Yatsin kiz nolcak
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yatsinlar kiz ne guzel 
0 oy
tarafından
Kız yatsın canım yaaa ne olucakkk
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kız yatsın nolcak 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
alsin yastik sarılsin çocuğu rahat biraksin. sonra bana alisti benim torunum onsuz uyuyamam bende kalsin demeye başlar
(13,202 puan) tarafından
Haha yukarıda yorumunu görünce yorumunu aradım valla haklısın :D benimki de öyle olsun istediydi
(48,671 puan) tarafından
tamam sevsinlerde abartmasinlar yani ☺️☺️☺️
(13,202 puan) tarafından
Alenen vermeyeceğim akşam işten gelir sever yukarı çıkarsınız diyordu ******** karı
(48,671 puan) tarafından
he iste en sinir olduğum durum çocuğu sahipleniyorlar
(13,202 puan) tarafından
Onun amacı başkaydı kendi gibi pinti yetiştirmek istiyordu kuzum
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Yatsin canım nolacak sonuçta babaanesi ilk torum birde seviyorlar daha düşkün oluyorlar
0 oy
tarafından
Yatsın kız ne olacak onun da torunu annen dese ver yatalim yok der misin

Benim büyük kızım babaanesinde yan yana evlerimiz ama kardeşi ile kiskaniyolar bizi bende arada ona veriyorum burda uyusun diye yada isim çok olunca kaynanam bana kız oldu diyor olsun diyorum 3.5 yaşında daha sanki onun mu olacak yok yine benim evladım ama oda babaannesi hakkı ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 707 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.