0 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (473 puan) tarafından
Selam kizlar. Ben 7 haftalık hamileyim. Ama cann aşırı derecede asitli şeyler cekiyo. Ve tatlı. Tatlı dan bişey olmaz ama kola zararlı biliyorum. Şimdiden bebeğe etki etmez diye için rahatlayana kadar içiyorum. Ama sonra ya zarar verirse diye azap çekiyorum. 

9 Cevaplar

0 oy
(119,321 puan) tarafından
vallahaa benimde burnumda tutuyo kola kolanin gebelikteki zararini bilenler yazabilirmi
(731 puan) tarafından
Eşimin teyzesi de bardak bardak içmiş sorun olmadı diyor oğlunun suratı asit gibi onu saymaz isek :Dsanırım kişiden kişiye değişiyor doktorlara göre herşeyin fazla tüketiminin zararı var
(1,862 puan) tarafından
Fazla tüketmek zararlı lakin günde bir bardak icmisimdir yani belki iki günde bir bardak
tarafından
Edaaaaa jsjssj o nasil benzetme :D ehhehehe❤️
(1,862 puan) tarafından
Bende  düşündüm ne demek istedin çocuk hasta mi gerçekten şakamı yaptın:)
tarafından
Asik suratli , gicik biri bence sjhshshs :D yasi da buyuk tahminimce esinin teyzesinin cocugu olduguna gore .
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
Yinede de doktoruna sor asitli içecekler tüketiyorum diye ne olur ne olmaz 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Az içmeye çalış canim bende çok içiyordum sonraki haftalar daha cok içtim şükür bı şey olmadi sen yine de dikkat et
0 oy
tarafından
İlk 3 aydan sonra 3 kere asitli bir seyler ictim kuzu.Abartmamak sartiyla .3 kere toplamda .Su an 9. Aydayim cok sukur bir sorun yok ❤️

Zararli mi evet ama bir seyi surekli yaparsan zarari olur oyle demisti bir kac doktor bana 
(473 puan) tarafından
İste bizim evden hiç bitmez cnm.
0 oy
tarafından
Canım benim doktorum demişti ki hamilelik yasaklar zinciri değildir istediğin hersehi yiyip icebilirsin ama kararında demişti ..bazen çok canım istediğinde 200 miligram bardaklar oluyor ya normal standart su bardagi ondan bı bsrdak içiyordum . Ama çok nadir 
0 oy
(7,387 puan) tarafından
dayanamıyom arada ıcıyom ılk 3 ay ıcemedım ama sonra bıraz ıctım ne yalan soyleyem 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Canım cektikce ictim ohhh misssss
0 oy
(306 puan) tarafından
Valla cnm o asitlerin acısı doğduktan sonra sana gaz ıkınma olarak geri dönecek içme :)) 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kolanın bir bebeğe asitli olması yönünden asla bir zararı olmaz. Tek zararı kafein içermesi yönünden onuda sürekli sürekli içmediğin sürece birşey olmaz. Hayatım kolaydı hamileyken 3 çcouk doğurdum. Her öğünde sabah akşam gece yatarken hepsin de de içtim. Ne gaz yaptı ne baska bişi. Şunu artık bilmek lazım. Bebeğin kordonu anne kanından sadece en faydalı şeyleri alır. Zararlı olanları süzer.. Bu bilimsel açıdan kanıtlanmış. Yani çok fazla aşırıya kacmadan günde bir bardak içebilirsiniz. Bebeğe en çok giden şey alkol uyusturucu ve sigara nın kimyasal zarrlarıdır. Onlar da kanda süzüldğpğ kadarı süzülür gerisi gider. Koladan falan bişi olmaz. Ha birde karaciğer ve kanın süzmediği yüksek miktarda demir civa içeren besinlerdir...
(473 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgin için cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 116 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 364 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,779 cevap

34,854 kullanıcı

...