0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar iki gündür âdet sancısı çekiyorum resmen doktor normal diyor su nişan bişey gelmedi illa onun gelmesi mi lazım şimdi bi daha gidicem

6 Cevaplar

0 oy
(629 puan) tarafından
Gitme cnm normal yalanci sancilarin onlar korkma  evde cek sancini duzenli olunca cok perisan ediyorlr orda 
(1,096 puan) tarafından
Evet ya bencede düzene girince belli oluyor zaten duramıyorsun aksi bi durum yoksa bende gitmeni tavsiye etmem
(629 puan) tarafından
Ya demi cunku cok perisan ediyorlr afedersin gelen giden elliyor orani aciyor cnm gidip bos yere canini yaktrtma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle şiddetli sancılar çektim ki gitmedim muaneye gittim yatış verdi çektiğim sancilardan daha azını çektim muane ediyorlardı alttan hep açılmaya bakmak için her sancida gitme benimde eve sancini evde çek diye gonderdi doktorum 

5 dakikada bir 10 dakikada bire düşünce gidersin su kanama falan olursa
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benim de nst de çıkıyodu hiç bi şey hissetmiyodum o yüzden en ufak ağrımda gittim sen kendini bilirsin suyum geldi gittim %100 sancım çıkıyordu yine bilmiyodum suyum gelmese anlamıcaktım yani ben olsam riske atmazdım
(1,897 puan) tarafından
Evet canm ilki sezaryen di bu normal olacak özel hastanede iyi bı doktor bulduk
 nolmaz olur mu normal doğum Tabi
Valla benmde ağrı var düzenli başlasa sancım.diye dua ediyorum
Senin 38. Haftanda sancın mı başladı canm normal mi doğrudun
(1,621 puan) tarafından
Benim 38 de suyum geldi öyle normal doğurdum canım şancı bende hep çıkıyordu da açıklık falan yoktu
(1,897 puan) tarafından
Ay benim ilk çocukta sancı vardı şiddetli saatlerce ama açılma yoktu inşallah bunda açılma olur
(1,621 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah canım :)
(1,897 puan) tarafından
Amin amin şekerim sağol
0 oy
(545 puan) tarafından
Nisan herkeste gelmeyebilir sancıların daha çok artarsa git canım şimdi gitme sürekli alttan bakarlar mahvoolursun 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
O hafif sancılar normal yani gitsen gene doktora ne yapacak ki miadin geçerse suni sancı verir  sana şuan yapacakları bişey yok sancın da başlamalı suyun da gelmeli yani hiçbir doğum belirtin başlamadan doktor d abiseu yapamaz şimdilik evde bekle duş al dinlen  

Kaç haftalık sin 
0 oy
tarafından
Nişan veya su ılla  gelecek diye Birşey yok canm gelmeyebilir sen sancını bekle bebegının haraketlerini kontrol et kaç haftalıksn bu arada 
(47 puan) tarafından
40+1 hafta
tarafından
Çok tehlikeli haftalardasn canım aman çocuga çok dikkat et haraketleri azalmasın ve devamlı kontrol altında ol çocuk kakasını yapıp yemesin ben 40 haftalık sezeryan olmuştum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 321 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 315 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.

378,382 soru

11,325,900 cevap

34,778 kullanıcı

...