0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
Kizlar cok doldum artik birilerine anlatmazsam patlicam. 1 tane gorumcem var ama bic gorusmuyoruz, ne arar ne sorar. Numarasini degistirdi bana vermedi bende aramiyorum onun icin. Bebegim 3 aylik oldu hamileligimden beri arayip biseye ihtiyacin var mi nasilsin demedi bebegim dogunca bile aramadi. Ustelik birde evimize onun yuzune icra kagidi geldi esimle aramiz bozuldu o zaman bile arayip kusura bakma demedi. Esimde gitmis onun cocuklarina hediyeler almis kargolamis. Tamam yegenleri ama benim cocugumun bu kadar hice sayilmasi cok zoruma gidiyor. Esime de bisey diyemiyorum hemen surat asiyor dinlemiyor anlamiyor beni. Napicam bilmiyorum kizlar

4 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Bende çok yakın değilimdir gorumcemlerle ama eşim görüştüğü zaman da konuştuğu zaman da kısıtlamam banane onun kardeşi ne yaparsa yapsın evet bazen hiçe sayılmak insanın zoruna gidiyor ama boşver o nasıl gelirse sana sende ona öyle git ben artık hiç umursamıyorum yani görürsem konuşurum :) 
(296 puan) tarafından
Cok zoruma gidiyor sanki gelin degil de el misim gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırak ıstıfıl olsunlar bacı kardeş bunlar afedersin Ka.zık yemezlerse akılları başlarına gelmez
(296 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Kocan senden yana olmadığı sürece susmaktan başka yapacak birşeyin yok canım konuşsan aranız bozulur eşinle 
(296 puan) tarafından
Bozuluyor zaten ya kiziyor yada surat asiyor. Kpnusamiyoruz bir turlu
0 oy
tarafından
Oda onu karakterıyle kişiliğiyle alakalı bı durum. Insan olsa anlar zaten yaptıhı seyın yanlıs olduğunu. Madem konusmuyosun bosver hıc takılma bıle canm. Sen cocuguna bak yuvana bak bosvr . Umursamazsan daha cok mutlu olursn emın ol
(296 puan) tarafından
Umarim canim insallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 224 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 262 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Acemianne06 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 550 göst.
0 oy