0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Geçen gün buraya da yazmıştım kızlar leke geldiğini sandım fakat bebek kaynaklı değil de kabız olduğum için makatts zorlamadan dolayı yırtılma olmuştu bende onu leke sanmıştım telaşlanıp doktora gittiğimde düşük önleyici iğne ve fitil verdi tekrar eve gelip sakinleşince tuvalete girdiğimde farkettm mskat gelişi olduğunu doktora durumu anlattım iğne ve fitili ne yapayım o zaman dedim bir hsfta fitili kullan yatarken iğnenini de vurdur dedi ama tehlikem yok ayrıntılı yaptırdım doktor erken doğum görmediğini söyledi şimdi ben fitili kullanmıyorum çünkü fitili kullanır kullanmaz baş dönmesi ve yoğun mide bulantısı yaptı iğneyi sizce vurulayım mı içimden gelmiyor boşuna kullanmak üstelik yanlış anlaşılma üzerine verildi birde bu iğne fitil 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

İğne ve fitili kullanma o zman canım bırak bebegıne zarar verirsin belki bilmeden

Doğumu yakın arkadaşın erken doğum riski çıkmıştı düşük önleyici  iğne verdi doktor kız iğnelerini vurduruyordu doğum başladı o halde doğum yaptı çok aşırı zorlandı 
tarafından
Bende öyle düşünüyorum doktorum çok ilaç yazıyor ya her konuda çok iyi ama ilacı çok yazıyor bende şüphede kaldım
tarafından
Hamıleliğinde olabildiğince ilaç kullanmamaya çalış canım
tarafından
Öyle yapıyorum canım zatenn bu hafta devlete geçiyorum ilgi anlamında evet eksikler ama gerekmedikçe ilaç yazmıyorlsr ve risk olmadığı süreçe kafa karıştırmıyorlsr
tarafından
Aynn canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bacm çok şükür bı sorun yokmuş kullanma bence. 

Ha atma ama Allah korusun evinde bulunsun
tarafından
Yok canım atmam ya eczaneye veririm ya da evde durur doktorum çok iyi fakat ilacı çok yazıyor o yüzden aklıma takıldı madem tehlikem yok neden vurunuyum zaten o gün hemen Bi tane vurdular ağrısı daha geçmedi çok ağır Bi iğne Allah yardımcısı olsun hergün her hafta vurunmsk zorunda olanlara
tarafından
Amin bacm ilk kızımda bende vurulmuştur evet gerçekten çok acıyor.
0 oy
tarafından
Hastaneye gittiğim zaman doktor muayne etmedi mi seni 
tarafından
İşte canım ben gittim lekem geldi sanıp o da acil iğne yazdırdı bunu vurdur dedi gittim vururdum orda tahlil vermiştim ayrıca ayrıntılı ultrason yaptırdım ertesi günde sonuçları toplayıp doktoruma götürdüm hocam lekem kabızlıktan dolayı olmuş dedim o da yine de iğneni vurun fitilini 1 hafta kullan dedi
tarafından
Benim bir defasında b12 kaynaklı oldu doktor hemen kamerayla baktı çatalda muayne etti o şekilde yazmamıştı iğne ilaç zaten 2 hamileliğimdede çok kullandım fitil doktor kullan dediyse bence kullan zararı olmuş olsaydı genede sen kullan demezdi
tarafından
Fitili gece uyumadan önce koyarsan rahatsız etmez seni
tarafından
Koydum canım ama koyduğum an mide bulantısı ve baş dönmesi, yaptı
tarafından
Sadece 1 hsfta günde 1 tane kullan o da stres yaptığın için dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 24 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...