0 oy
526 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
3 yaşında bide 9 aylık iki kızım var 24 yaşındayım 3 yıllık evliyim biraz hayat yaşamak istiyorum daha çok erken ama sizce 3.ccouk ne zaman olmalı Allaha şükür eli ayağı sağlam sağlıklı olsun tabiki ama 1 tane de oğlum olsun isterim:) 2 defa sezeryan oldum bu arada

30 Cevaplar

0 oy
(2,020 puan) tarafından
Ya ben aslinda aman ilk cocuguma arkadas olsun kardes gibi buyurler cocuk yapicam fikrine biraz karsiyim canim. Ama tabimi rabbimin takdiri. Sen kendini ne zaman hazir hissedersen. Ne zaman tekrwr uykusuzluga gazli gunlere raziysan. Ya da nebileyim tekrar bir cocuk buyutme fikrini kafana oturtturursan diyelim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 yaşında oğlum var ikinciyi bile düşünmüyorum ben o yüzden fikrim yok :) 
0 oy
tarafından

Ben 2.yi cesaret edemezken millet 3. Planını yapyor :D

Kuzum kendını ne zman uygun görürsen o zman yap maddı manevi bakımlarını hesap et iyi düşün doğru zamanda yap 

0 oy
(7,654 puan) tarafından
O zaman büyük fırını kullanirsin:Sds
0 oy
(5,376 puan) tarafından

24 yaşındasın daha canm 2 çocuk bile çok değil mi ya bilmiyorum herkesin kendi tercihi tabi ama yaşın küçük yani 3 çocuk için bnce.. :angel:30 yaşındayım oğlum 2 yaşında nasip olursa eğer tek kalmasın diye 1 tane daha isterim nasip kısmet artık bakalm zaten dünyada nereye gidiyo belli değil :ermm:çocuklar niye doğurdun bizi dicekler bu gidişle :D

0 oy
(241 puan) tarafından
Bende 25 yaşındayım kızım 7 oğlum 2 bide 3 ye hamileyim ... valla 3.tamamen sürpriz oldu korunurken hamile kaldım Allah affetsin asla istemiyordum 3. Çocuğu hele bide erkek çocuk felaket olan oldu tabi 20 haftalik oldu Allah tan tek istediğim sağ salim sağlıklı olsun sonra kordonları kapaticam nasipse 
0 oy
(240 puan) tarafından
Benimde 2 oğlum var 5 yas ve 3 yas bende Bi tane kızım olsun istiyorum ama tabi herseyin hayırlısı kizinda erkeğinde tek maaşla malum anca yetiyoruz ben sprel taktirde 2 yıl oldu 5 yıl dolsun cikarticam sonra olursa Rabbım verirse isterim hem çocuklarım da küçük buyusunler diyorum düzenimiz rayına otursun bence senin çocuklarda çok küçük acele etme biraz buyusunler el ayak toplansinlar Rabbım hayırlısını nasip eder sana 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
25 yaşındayım ilk çocuğum 8 yaşında ikinci 4 bide iki aylık bebeğim var memnunmuyum hayır üçüncünün biseyjni yiyecenmi jshsvskajsbsvd otur oturduğun yerde gençliğini yaşa:)
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Biraz hayatımı yaşamak isterim demişsin kuzum biraz hayatını yaşa duruma göre yaparsın inşallah bı oğlun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 559 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 508 göst.