0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
3 yaşında bide 9 aylık iki kızım var 24 yaşındayım 3 yıllık evliyim biraz hayat yaşamak istiyorum daha çok erken ama sizce 3.ccouk ne zaman olmalı Allaha şükür eli ayağı sağlam sağlıklı olsun tabiki ama 1 tane de oğlum olsun isterim:) 2 defa sezeryan oldum bu arada

30 Cevaplar

+5 oy
(3,794 puan) tarafından

3 de yetmez 4 tane 4 de yetmez 5 tane 5 de yetmez 6 tane.  Ver ver ver ver ver Allah'ım ver.:D

(223 puan) tarafından
Yok kız sende :Dd
(3,794 puan) tarafından
Hadi diyelim 3. De kiz oldu tekrar düşünür müsün.  Benim bi arkadaş vardı eski durduğum şehirde.  3 tane çocuk yapmışlar 3ude kiz . Gene hamile kaldı Bu da kizdir kesin diye aldircakti çocuğu istemiyodu. Çocuk erkek oldu engelli
-Reklam-
+1 oy
(3,282 puan) tarafından
Sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman 
(18 puan) tarafından
Bnce buyunusken hepsi bir buyusun gitsin 10 sene snra 3 birden buyur rahatlarsin
(223 puan) tarafından
Kız çok erken yaa diyorum ki biraz gezeyim bu çocuklar büyüsün sonra biraz sefa yapıyım
(18 puan) tarafından
2 yasina gelsin yap istiyorsan bnce ::) bnm komsum 3 yapti bakti buda kiz 9 aylikken bidaha yapti 4 erkek rabbim saglikli versin kiz oglan insallah
(223 puan) tarafından
İnşallah inşallah
(3,282 puan) tarafından
Benim de 1 oğlum var 9 aylık bende ikinciyi düşünüyorum rabbim nasip ederse rahata ermeden ikisi bir büyüsün diyorum hayırlısı
0 oy
tarafından

Valla ben 2.den bile korkuyorum cesaret edemiyorum sen 3.diyorsun :)

(223 puan) tarafından
Kız 10 sene sonra olsun bari :D
tarafından
Hahhaha bu ben :)))
tarafından
O zaman da rahata alışmış olurum daha zor olur :-):-)
tarafından
Tek yeter :)
0 oy
(119,168 puan) tarafından
bunu en iyi sen bilirsin ileriyi dusun 3 coxuk okul masrafi uni falan filan altindan kalkariz dersen yap
(223 puan) tarafından
Bi 10 sene sonra olsun bari :D
(119,168 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Benimde iki tane Allah'ta nasip etmesinde inşallah bizim için çocuk defteri kapandı allahinda izniyle gerçekten çocuk zor bende büyütüp rahat etmek istiyom artık bunun için son iki Senem kaldi galiba:D

(223 puan) tarafından
Kız bende bende bende yaaaa bari diyorum önümüzdeki yaz bu kız 3 buçuk diğeri 1 buçuk olsun da bende Bi eşimle iki çay icebiliyim
(44,603 puan) tarafından
Bence acele etme herSey  maddi olarak değil gelen rizkiyla gelir ama valla kafamda bunyemde artık 3 cuyu kabul edemez valla bedenen cokuyosun Beynen cokuyosun zor yaa hele okula başlasinda gör hergunun maraton
(1,451 puan) tarafından
Benimkiler öyle cnm biri 1 yaş 3 aylık biri 3 yaşında hala eşimle 2 çay içemedim 3 üncüde olsa hepten aç kalırız heralde
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ay ne gerek var Allah aşkına :D bir haftadır kızım hasta 27 aylık.. hiç uyumuyor gebeyim 40 günüm kaldı iki çocukla nasıl baş ederim diye düşünüyorum 3.den Allah korusun isteyene versin
(223 puan) tarafından
Allah şifa versin kuzum ya
0 oy
tarafından
Bence baya bekle canım yaşın küçük ve ileri de bir tane de keyif bebesi yap genç yaşta 3 çocuk yipranirsin. Sezeryan da 3 hakkın var zaten bekle bence
0 oy
tarafından
Sırf erkek olsun dye çocuk mu yapılır salgınlar ekonomik kriz Dünya hali o çocukların geleceği bunların kaygısı yokmu canım sende valla doğru bulmuyorum bu düşünceyi sırf erkek olsun diye daha 9 aylıkmış bebeğin küçücük zaten benim ni tanıdığım da yaptı 3.yü erkek olsun diye ne oldu kızı oldu. Bi ablamda 4 tane yaptı kızı bulmak için 4 oğlu oldu. Yani özetle evladın kızı erkeği yoktur hayırlısı hayırsızı vardır der susarım.
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Benimde 2 cocugum var biri 3 buçuk yaşında öbürü 13 aylik asla 3. Ye cesaretim yok :D

0 oy
tarafından
Canım sezeryansin madem bence en az 2 yıl koy araya hem ilk kızında büyür sana yardımci olur bu sefer 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım ilerde maddi yönden ihtiyaçlarını karsilayabilecekmisin
0 oy
(20 puan) tarafından
Bende sezeryanlıyım iki oğlum bir kızım var ve şuan gebeyim bende buda kız 16 da evlendim şimdi 23 yaşındayım 4 cü sezeryanım ama Allah bqğışlasın yeter bana tüplerimi bağlıyacam beraber büyürler sonrasında rahat ederim istediğin zaman getirebilirsin sena bağlı bakmana bağlı canım 
0 oy
tarafından

Amacım eleştirmek değil beni yanlış anlamayın çocuk yapmak kolay. Peki bu çocukların geleceğini verebilecek misiniz.  Erkek olacak diye çocuk yapmak istemek çok saçma olduda oda kız oldu

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hepsini bir yedirip giydirip okutup evlendirebileceğin kadar çocuk diyorum yaşın çok çok genç şart mı üç tane? 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben 2.yi düşünemiyorum o yüzden fikir veremeyeceğim:))
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Tam beni anlatmışsın kız .Rabbim gönlümüze göre versin inşallah
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında kızım 8 aylık,  ben 23 yaş, bir çocuk daha istıyoruz ben de sezeryan ama hayırlısı ❤ daha bekle bence 2 ysşına girsin yaşın da küçük 
0 oy
(594 puan) tarafından
Dedemde ananeme bir oğlumuz olsa fena mı olur demiş ve 8. Çocukta oğlanı yakalamışlar :D
0 oy
(1,217 puan) tarafından
21 yaşındayım 1 buçuk yaş oğlum ve 3 aylık minik var karnımda 3 ne zaman bilmem ama üst üste yapmayı düşünüyorum 
0 oy
(775 puan) tarafından
En büyüğüm 15 yaş 2. 9 yaş 3. 15 aylık 34 yaşındayım bu benim planlamam

Yani eğer sen elindekileri büyümeden çocuk düşünürsen bu hızla 4.yüde doğrusun önce onları bi okula başlat çok zorlanırsın yoksa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 147 göst.
14 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 548 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 507 göst.