0 oy
479 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

image

kızlar şekeriö yüksek çıktı dikkat edeyim diyorum ama önüme sürekli yemek yapıp atan düşüncesiz insanlar çıkıyor sosyal medyada canım çok istiyor aşermeyi dibine kadar yaşıyorum herhalde :( alsam da, azıcık yesem bişey olmaz değil mi Bi de nerde satılır bu 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yufkacılar da var canım
(1,698 puan) tarafından
Bimde var canım farklı marka. Çok lezzetli oluyor
tarafından
Bi deneyim canm bndr çok sağol❤️
tarafından
Sosunu nasıl yapıyorsun canım :) gördüğüm yemek, salçalı değildi nane falan vardı üstünde hazır kremamı acaba
(1,698 puan) tarafından
Önce makarnayı haşla kenara ayır. Sonra haşladığın makarnaya göre biraz kremayı tavaya dök. Kremaya biraz karabiber ve fesleğen koy. Kurutulmuş satılır sanırım o yeşil şeyler fesleğendir sanırım. Eğer fesleğen yoksa kekik de koyabilirsin. Biraz fokurdayınca makarnayı içine ekle güzelce karıştır afiyet olsunn
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)
-Reklam-
+1 oy
(1,572 puan) tarafından
Erişte her markette var bu tagliatelle barilla satan her markette bulabilirsin
tarafından
Erişte dedim ben adına ama bilmiyorum adı ne :) bim A101 de olur mu evime onlar yakın da :)
(1,572 puan) tarafından
Olur herhalde :) afiyet olsun şimdiden :)
0 oy
tarafından
Kiz bimde var ondan 
tarafından
Gerçekten mi hiç denk gelmedim canım çok çekiyor kaç gündür aklımdan çıkmıyor hahaha şekere dikkat edeyim diyorum ama engel olamıyorum resmen ağzıma geliyor tadı ya :((
tarafından
Sen bime kos bebisim var irda bimin makarna markasi hem bu uzundan hemde kisa olan eristeden
tarafından
Ay, gideyim alayım Bi kereden bişey olmaz diyerekten ya engel olamıyorum :)
tarafından
Az ye ama bianda bindirme kuzu en azından nefsini korelt sekerin cikmasin aman
tarafından
Teşekkür ederim canım :))
0 oy
tarafından
A101 de var canım geçenlerde aldım ben
tarafından
Öyle mi adı ne fiystı ne canım :)
tarafından
Fiyati 11 liraydı sanki yaa adına hiç dikkat etmedim canum:(
0 oy
(1,160 puan) tarafından
A101 de vardı canım yedikten sonra bir saat sonra tarçınla yoğurdu karıştırip ye kan şekerinin bir anda yükselmesine engel olur 

Aşırı bakliyat havuç pirinç mercimek hamur işi yerden şekerin çok artar dikkatli beslen sağlıkla kucağına almak nasip olur inşallah
tarafından
Biliyorum canım ama öyle Bi hale geldim ki gördüğüm her şeyi yiyesim geliyor :((( çikolata istiyor canım deli gibi ama almıyorum bilerek ama yemek görünce dayanamıyorum :(( bilmiyorum alsam mı almasam mı geri de vicdanen rahat edemiyorum :(bu bakliyatları da yememiz gerekiyor ama değil mi abartmadan nohut fasulye gibi
(1,160 puan) tarafından
Evet canım benimde aynı durumdu diyetisyenle devam etmiştim kilo almadan sadece bebek aliyordu
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bimde var 8 tl
tarafından
Teşekkür ederim canım alıp çok az tadımlık kadar yapayım bari :)
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Barıllanin  tagliatelle çeşidini bulabilirsin  canım diğer markalarda hiç denk gelmedim bakmadım da doğrusu 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kız fettucine her markette var bim ayuzbir felan hepsinde var fakat bunu özel mantarlı kremalı soslar ile vs hazırlayabilir sin öyle salça döküp yenmez iğrenç oluyor 

Git bı cafe restoran vs orda çeşit çeşit bu makarna dan yapıyorlar korili mantarlı vs çok güzel kuzum git ye kendine 

Veya eve sipariş ver çünkü kendin yapma gerçekten güzel.olmuhoe
tarafından
Öyle mi canım yarın eşimle dışarı çıkacağız şekerden, korkuyorum ya yükselirse diye ama Bi kerelik tavuk dunyasına uğrayım ya da :)
(1,897 puan) tarafından
Saçmalama açlıktan ölecek misin ne diyeceksin ozman aşırı yeme bı tabak ye yeter üstüne bı soda iç limonlu felan arastir işte sindirim kolaylaştırıcı şeyler şekere iyi gelen bide senin şekerin yok hafif yüksek demişsin biseyin yok senin yani çok tatlı yeme
tarafından
Şöyle canım açlık 96 tokluk 179 çıktı ama ben tokluk ölçtürmek için 1 saat beklemedim sağlıkocağındaki ebe yarım saat sonra gel dedi ondan sonuça emin değilim ben bir de strip tam net sonuç vermiyormuş 2 haftaya kan vereceğim inşallah o zamana kadar yinede dikkat etmek istiyorum :)
0 oy
(557 puan) tarafından
Geçen bimde aldım bunu cokta güzel oldu yani 101 de var 
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim :)))
0 oy
(465 puan) tarafından
Netizgros da var da 1 kereden bişey olmaz herseyin fazlasi zarar
tarafından
Orası nere canım hiç öyle Bi market görmedim :)
0 oy
tarafından

Bimde var cnm 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 419 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (479 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 343 göst.