0 oy
111 göst.
Aile kategorisinde (844 puan) tarafından

Kızlar kasımın 3 ünde kızım bir yaşına basacak inşallah biz antalyada yaşıyoruz benim ablamlar istanbulda eşimin ailesi kardeşleri de maraşta yaşıyorlar şimdi ablamlar kalabalık biraz biz çoluk çocukla gelemeyiz siz gelin burda kutlayalım diyor aynı şeyi eşimin ailesi de söylüyor ve ben ne yapacağımı bilmiyorum aslında kızımın doğum günü her iki aile içinde söylüyorum onların gelmesi gerekmez mi biz niye gidiyoruz bana çok saçma geliyor ve hiçbirine de gitmeyi düşünmüyorum eşimde öyle düşünüyor sizde söyle bir duruma düştünüz mü önerebileceğiniz tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için :)

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bırakın halaları amcaları doğum gunu sizin doğum gününüz biz çocuklarla gelemeyiz ne demek sen sankı çocuksuz mu gideceksin bence hc bir yere gitmeyin hem virüs pislik dolu hemde masraf etmeyin 

Oturun evinizde ailecek kutlayın doğum gününüzü eşin sen çocugun yetmezmı daha ne olsun <3

-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Otur evinde kutla.    Bu vuriste  
(844 puan) tarafından
Kdjddbejrlflglbpvm kesinlikle haklısın öyle yapıcam
(6,919 puan) tarafından
Başbaşa eşinle evladinla  boşver milletin kahrı çekilmez
0 oy
tarafından
İl il gezmisken bize de uğrayın bizimle de burda kutlarsiniz sjsjksjs
tarafından
Hahaha guzl yorum oldu
(844 puan) tarafından
Oyşşş gelem mi kızzzz
tarafından
Gel kız benim oglaninda 12 Kasım birlikte kutlarız :D
(844 puan) tarafından
Şimdiden doğum gününü kutlayayım Allah uzun ömürler versin
tarafından
Aminnn inşallah canjm benim seninde yavrunun doğum günü kutlu olsun. Annesinin babasının gururu olsun inşallah ❤️
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Öz annem torunum bizim evde de kutlayalım dediler hatta haberim olmadan sitenin yöneticileri ile görüşmüşlerdi havuzu kapatıp orda kutlamak için musade etmedim siz gelin gelmek istiyorsanız biz gelmiyoruz dedim kizim evi varken annemde olsa kaynanam da olsa eşim sülalesi de olsa kendi sulalemde olsa gitmem açıkçası 
0 oy
(48,667 puan) tarafından
virus var bu sene kendi aramizda kutlucaz gelene kapimiz açık de 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulru15_ (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.