0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 4 Aylik bugün tam on gün oldu kakasini yapmıyor. Cuma günü doktora götürdük zeytin yağ ver üç çay kaşığı yapmazsa pazartesi geri getir dedi. Kayısı hoşafı kaynatip içtim bebeğime de icirdim zeytin yağda icirdim yapmadı hala. Lavman yapın dedim . Pazartesine kadar yapmazsa yapalım dedi. Ne yapsam kakasını yapar . Fitil de verdim yapmıyor. Sağlık ocağının verdiği kan damlasından sonra oldu

7 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eczane de fitil var al yarım tane köy çocuğa nasıl dayandın kız o kadar
tarafından
Fitil verdim yarım yapmadi
(12,264 puan) tarafından
O zaman bir ver canım
tarafından
Üç gün önce yarım verdim bugünde bir tam verdim yok yapmıyor
(12,264 puan) tarafından
Allah Allah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekmez sık poposundan ben üç ccougumada yapardım 5dk içinde yaprlardi
(12,861 puan) tarafından
Bildiğimiz pekmez mi ilk defa duydum
tarafından
Evet canım bir cay kaşığı kadar çek sık poposundan 5dk yapıyor ama içine gitsin hepsi daha geçen gün 3aylik kızma yaptım hemen yapti
tarafından
Pekmezi ilk defa duydum bişey olmasın
tarafından
Benim çocuklara olmadı ama siz bilirsiniz tabi
0 oy
tarafından
Oğlumda uzun süre yapmazdı 10 günüde geçerdi bizim ben göbeğine zeytin yağı mesajı yapıp uzun uzun küvetinde yüzdürüyordum üstüne bidaha karın masajı yapıyordum demeyin isterseniz 
tarafından
Zeytin yağı ile masaj yaptım hemde kaç kez yok yapmıyor.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yerinde olsam kalkıp acile gider lavman yaptırırım sadece anne sütü mü alıyor
tarafından
Anne sütü ,+ mama mamayı da iki ya da üç günde bir veriyorum. Doktor acemiydi bişey olmaz dedi ama on gün oldu
0 oy
tarafından
10 gün aşırı fazla canım acile götür mutlaka
tarafından
Eşim şehir dışında yarın götüreceğim
0 oy
(716 puan) tarafından
Bizim ebe 1 yaştan önce zeytin yağı vermeyin diyordu canım. Zeytin yağıyla makatina masaj yap canım karnına masaj yap yumuşasın biraz. En son olmadi biraz zeytin yağı sık makatindan
tarafından
Cuma günü çocuk doktoruna götürdüm günde üç çay kaşığı zeytin yağı ver dedi.
(716 puan) tarafından
Hemi de 3 kaşık bence verme canım ya bebeğin küçük bence başka bir doktora götür esin evde değilse bile en azından pazartesi sağlık ocağına git bence
tarafından
Pazartesi günü başka çocuk doktoruna götüreceğim. Sağlık ocağı bişey yapmıyor . Onlara söylemiştim çocuk doktoruna götürün demişti
(716 puan) tarafından
Sen pazartesiye kadar dedigimi yap makatina zeytin yağıyla yumuşak yumuşak masaj yap uyarı gidiyor beyine öyle yapar inşallah karnına da masaj yap ama dikkat et makatina karnına çok başlı uygulama yumuşak yumuşak yao masaj
tarafından
Sırtına ve karnına zeytin yağı şurup masaj yaptım makatins vazelin sürdüm
0 oy
(137 puan) tarafından
Canım benim yiyenim 6 aya kadr hiç yapmadı arada ilaç felan kullamıyodk ek gıdaya geçince kendi kendine rahatlıkla yaptı 
tarafından
İki ay boyunca hiç yapmadı mı ? 10 gün öncesine kadar düzenli yapardı sağlık ocağı kan damlası verdi ondan sonra yapmadi
(137 puan) tarafından
Hayır canım ilaçla yaptı mı yapardı ilaç dediğim de gliserinli fitil 5 günde 1 hafta da 1 onu kullanıyodk ek gıdaya geçiş yapnca düzeldi
tarafından
Anladım kuzum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 122 göst.
14 Ekim 2021 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
8 cevap 90 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu

381,092 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı

...