0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Açıklık 5 cm diyorlar alttan muayene ediyor baya incelmis rahim ağzı diyo sancimda 60larda cikiyo bazen hiç cikmiyo ama ben çok sancı çekiyorum :( var mı böyle yaşayıp doğum yapan daha ne kadar süresi var 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir bakmışsın yürüyor hayatım Allah bir avazda kurtarsin
tarafından
İnşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğumla ilgili bir bilgim yok henüz. Çokta geçmiş olsun ama sancıyı nasıl ölçüyorlar acaba merak ettim? 
tarafından
Nstde çıkıyo sancı iki sey takıyolar biri bebişin kalp atısı diğeri rahmini gosteriyo sancı varsa cizgiler yukseliyo aynı EKG gibi kagıtta
tarafından
Teşekkür ederim nstde cikiyor
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bende 4 cm ken sanci hissetmedim hic 6 dan sonra başladı insirah suresi ayetel kürsi oku inan faydasini görürsün 
tarafından
Okuyorum sabahtan beri ama dermanım kalmadi artık ya
(7,654 puan) tarafından
Rabbim ferahlık versin sag salim kucagina almak nasip olsun
0 oy
tarafından

5 cm ile yatıs vermediler mi ki niye bekletiyolar ya ben 5 cm ile gittim en son hemen yatıs verdi sancım yetersiz olduğu için suni verdiler pırt diye dogurdum :D tabi işin espirisi doğum cok kolay olmuyo ama yapılmayacak seyde degıl ben dogurduysam herkes dogurur :D bi avazda dogurursun ınsallah canım stres yapma kendıne <3 Alşahım yar ve yardımcın olsun 

tarafından
Yatış verildi zaten canım yatıyorum suni sancı vermiyoruz diyor sancilarimin artmasını bekliyolar ama bu bile beni mahvediyor inşallah Allah razı olsun
tarafından
Bol bol oku canım bilirim bilmez miyim mahveder ben yerimde duramıyodum kaynanam daha dogum sancın degıl bu dogum olsa hıc duramazsın dedi bi gittik 5 cm 7 de dogumu baslatmıslardı 1 bucuk saat suni verdiler 38+3te nişanım geldiğinde 2 cmdi sonradan arttı iyice her hastanede aynı değil işte prosedür ayrı hepsinde suni verse hemen doğar ama cok bekletmezler 5 cm zaten sabaha kalmaz doğurursun inşallah ❤️ sana tavsiyem sakın ıslak mendille silme tuvalet sonrası güzelce suyla yıka kurula hep ilk zaman altınada kaçırabilirsin :) ben odanın ortasına yapmıştım geldiğini hissetmemiştim :))) hayırlı haberlerini bekliyorum bebişi kucagına alıcaksın az kaldı güzel annesiii oyle düşün karnını sev kavusmamıza az kaldı de ❤️ bebişte stres içinde şu an rahatlayın ikinizde
tarafından
İnşallah kuzum güzel dileklerin için çok sağol
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah bir avazda kurtarsın canım 
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benimde 4 cm di sabaha kadar sancı çektim açılma bir türlü ilerlemedi en sonunda sezeryana alındım sezeryandan sonra doktor iyiki almışız sen sancı çekerken o da içerde yorulmuş ağlamaya mecali yoktu dedi dikkat et canım çok da zorlama kendini ben 18 saat çektim sancıyı 

Sana kaç saat oldu sancım başlayalı 
tarafından
12 saat oldu canım almiyo sezeryana suni de vermiyo bekliyoruz öyle

İlgili bir soru bulunamadı

381,093 soru

11,408,955 cevap

34,946 kullanıcı

...