0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından

Evliyim ve Bu ay adetim ekim 'in 3 ün de başladı 6 sında bitti bu gün adetimin bitiminden 4 geçecek ama belimde inanılmaz bir ağrı  ve kasıklarimdada hafif bir ağrı var daha önce hıc böyle olmamıştım sanki tekrardan adet olacakmışım gibi bi his zorlama felan olmadı hiç bir şekilde hiç daha önce başına böyle birşey gelen varmı 

(Bebek istiyorum 3 gün öncede folidoce kullanmaya başladım vitamin için)

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günün gectimi
(1 puan) tarafından
Adetim normal bir şekilde oldu 4 gün önce bitti
tarafından
Hea anlamadım ki canım. Doktora görün istersen
(1 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yinede
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yumurtlama zamanı benim oluyor üstüne görmediysen ondan olabilir 
(1 puan) tarafından
Sanki böyle adet olacakmışım gibi sıcak bi ağrı var
(13,202 puan) tarafından
Ya gebeyken olur ya da yumurtlama zamanında benim de öyle hep
(1 puan) tarafından
Ama ilk defa oldu böyle 1 buçuk senedir evliyim
(2,545 puan) tarafından
Canım hamile olabilirsin. Sanki adet olcakmıssında olamıyorsun öyle bir sey vardı bende. Bugun yarın olurum dedim. Hamileymişim.  Evliliğimizin. 2. Senesi hamile kaldım.
0 oy
tarafından

adetim bitti 1 hafta olmadı bir belim agrıdı felaket eşim akşam işten geldi kızdı sen damacanayı mı kaldırdın dedi ağar kaldırmasan böyle olmazdı dedi ama ben bişey yapmamıştım sonra oglusumu ogrendım tutmuşum :D 

tarafından
Gitsen çıkmaz kız hemen bekliycez :)  adetime 5 gün kala test yaptım hafif silikti 4 gün kala yaptım biraz daha belli oldu  2 gün kala daha cok belliydi 1 gün kala kan testi verdim çıktı pepapp uygulamasındaki yumurtlama seyini takıp ettim o günler mutlaka olmuştu birde her gün değil 2 güne bir daha iyi ve adetin bitti ya sonraki günü ve 7.günü birisi demişti banada dediğini yaptım oldu hemen nasibi varmış :) incir yemek iyi gelir dediler yedim fındıkta eşin için
tarafından
Hiç bilmiyorum canım folik kullanmadım ben oncesinde
(1 puan) tarafından
Doktora gitmem lazım Ama dayanamıyorum ağrıya elimi hic bir işe değdiremiyorum eğilsem bi dert otursam bi dert bebeğim değilse neyin ağrısı bu Inciri banada demişlerdi ama sevmediğim için yiyememistim ama katlanıcam onuda deniycem
(1 puan) tarafından
Eczaneye sordum gebe kalmadan 6 8 hafta öncesinden kullanılıyormus hamilelik sonrasında da 3 ay daha kullanılıyormuş bende b 12 ve demir eksikliği var belkide o yüzden tutuklamıyordur yavrum diye onuda deniyorum şimdi
tarafından
Bende de vardı eksiklik oldu kadın doğuma git idrar yolu enfeksiyonu olabilir mi acaba tahlillerini yaptır hamıle kalmak istediğini de soyle

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
0 oy
5 cevap 145 göst.
0 oy
3 cevap 48 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (157 puan) tarafından soruldu

379,291 soru

11,353,187 cevap

34,824 kullanıcı

...