0 oy
477 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından

1.5 yıllık evliyim.. Eşim 3 vardiya çalışıyor.. 2 hafta akşamları evde yok .. evde olduğu bir haftada da akşam 8 den 11 e kadar arkadaşlariyla dışarda oluyor.. yani o haftada tam oturup vakit geçircegimiz saat evde yok.. ilk evlendigimizde böyle yapmiyodu en son ne zaman akşam oturup film izledik hatırlamıyorum bile.. paylaşacak bişey imiz kalmamış birbirimizden uzaklaşiyomuşuz gibi hissediyorum.. 34 haftalık hamileyim bir süredir cinsel hayatimiz da sekteye uğradı zaten karnım büyüdü iyice ağrılarım oluyo hormanel olarak arada yanaşıyorum ama onu pek istekli görmüyorum.. gece uyuyamadım pek kafama taktım normal bişeyde ben mi abartıyorum acaba.. napayım ne diyim bilmiyorum..onuda evde kal benimle ilgilen diye sıkmak istemiyorum bende evde yalnız yalnız takılıyorum :'(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne kadar zamandır  bu  durum böyle net olarak 
(55 puan) tarafından
Bir iki aydır böyle önceden bir gün gitse bir gün gitmezdi..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bütün hamileleein başına gelene şey  normal degil ama herkeste olduğu icin normal karşıla cnm doğumdan sonra düzelir 
(55 puan) tarafından
Ses çıkarmıyorum şimdilik ama halimden anlıyo modum düşük bişey mi yaptım diyo iki laf etsem oturur gitmez bide ikizler burcu  zaten insanlardan uzak kapalı yaşayınca onunda modu düşüyo ben ona üzülüyorum bu sefer..
tarafından
İkizler burcu zor bacım Allah yardımcın olsun
Niye üzülüyorsun evli bir erkeğin herzaman dısarıda ne işi var
0 oy
(374 puan) tarafından
Tek takilacaksam takilirdim evlenmezdum yani gergun hergun arkadaşlara buluşmak ne oluyor sende insan degil misin seninle de vakit gecirsin biraz yani sizin de hayatiniz var yalnizca o ve onun hayatu degil beraber ortak bur hayatiniz var izin verme bence ya da belirli gubler gitsun belirli gunler beraber takılın 
0 oy
(762 puan) tarafından
Tatlım unutma oda bir birey şimdi dogumu uz yaklaşıyor evinize yenı bır birey gelıyor alısması bazı erkekler ıcın cok zor olabiliyor ve bu durumu içine atıyorlar oda kafasını dagıtmak istiyordur belki sana yansıtmak istemiyordur. Hemde soyoede dusunebılır cocuk oldugunda pek dısarı cıkamayacam şimdi cıkayım diyede dusunebılır 
(55 puan) tarafından
Ben şimdide çıkamıyorum ama ayaklarım ağrıyo hemen yoruluyorum bebek olunca da doğru düzgün cikamicam ben napayım..
0 oy
tarafından
Senin anlattığına göre yorunlarsak sürekli hamile halinle yalnız bırakıp arkadaşlarla buluşuyorsa normal değil mesela arıyorum gelecem diye iyimisin diye gittiğinde ne bilim yada gelince günün nasıl geçti diye sor ne zandir böyle bu durum oda var
(55 puan) tarafından
İşten gelince 3-4 saat evde oluyo naptın ne ettin lafliyoz yemek bulaşık uğraşıyom o arada sonra tam oturup keyif yapcaz vaktim geldi ben gidiyom diyo o disardayken de benim uykum geliyo tek başıma yatıyorum geldiğinde oda direk yatiyo böyle bir şey işte
0 oy
(404 puan) tarafından
Yani bilemedim ben hamile kaldığımdan beri eşim daha özverili açıkçası arkadaşlari ile bile görüşmüyor pandemiden dolayı cinsellik desen bizde hiç yok başta düşük riskim vardı sonrasında eşim hep korktu birşey olursa bebeğe yada canın yanarsa diye yanaşmadı eşinizle soğukluğu cinselliğe bağlamayın ama muhabbetiniz azalmış söyleyin ona vardiyası uyduğu günlerden 2 günü size ayırdın hergun napio arkadaşları ile sıkılıyorum gezelim doktor yürüyüş yap dedi diyin sallayın doğuma.az kalmış tek kalmaya korkuyorum diyin siz eşinizi kendinize çekin
0 oy
tarafından
Canm üzülme ama bence normal değil 

Aynı şeyi bana eşim yaptı bi pazar günleri var her pazar kaynımla sabahtan dişarı çıkıyo taa akşam 10 da geliyo 1 yaptı 2 yaptı dedim bnde kardeşin bekar senin bi evin var çocuğun var sorumluluğun var her hafta her hafta ne bu böyle die . Bi gün kayınvalideme gttk kahvaltıya akşam üzeri eve geldik biz eve girdik ben gidiyorm dio bana nereye dedim kardeşimle dolaşcaz dedi açtm ağzımı yumdum gözümü dedim bnde dahada eve gelme yeter artk kendine çeki düzen ver die 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Canım zaten 30 haftadan sonra cinsellik bitiyor yani bende öyle oldu başkalarını bilmiyorum göbek olduğu için biz de cinsel hayatı durdurduk. Çocuk olunca da cinsel hayat biraz sekteye uğruyor Yorgunluktan.bence bunlar normal şeyler ama eşinin o bir hafta seni yalnız bırakmadı çok yanlış ben olsam istemem trip atardım açık açık soylerdim hamile olmasam bile karı koca vakit geçirmek istiyor insan eşinin yaotigi yanlış sen de sıkmış olmazsın merak etme 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 416 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 475 göst.
25 Aralık 2022 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 328 göst.