0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
2 gündür cok afedersiniz ishal oldum ama ishal olucak bişey yemedim karnım sürekli davul gibi şişiyor zar zor tuvalete gidiyorum kabız gibi ama ishal mide bulantısı ve halsizlik iştahsızlık var kendimi kötü hissediyorum doktora gitmeli miyim 35 haftalık oldum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum belirtisi bile olabilir. Hiç bekleme
(1,264 puan) tarafından
Canım bide lavabodan sonra pecete kullanmama rağmen ic camaşırım ıslak su olabilir mi
tarafından
Bazen sızıntı şeklinde gelebilirmis. Doktorun alttan bakması lazım anlaması için
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(345 puan) tarafından
Canım dogumdan 4 gun once falan ishal belırtısı bendede olmustu istersen bı doktoruna danış ne olur ne olmaz kafan rahat olur
(1,264 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Cnm seni telaslandirmak istemem ama ben bir ay önce covid oldum bunlar olmuştu bana dikkatli ol 
(1,264 puan) tarafından
Ben kovid gecirdim canım ama bunlar olmadı ya sanki doğumla alakalı
0 oy
tarafından
Bende 35 hastalıktan sonra arada oluyordu bunlar bende iç çamaşırım surekli ıslanırdi doktora gitmedim ama sen yinede git istersen ben tam 40. Haftada dogum yaptim 
(1,264 puan) tarafından
Erken doğum riskim de var ondan korkuyorum teşekkür ederim canım
tarafından
Riskin varsa git doktora mutlaka çünkü bunlar dogumun belirtisi kimisi erken kimisi vaktinde doğar acile hemen git

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
0 oy
20 cevap 380 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...