+1 oy
336 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Belkide değerli eşiniz size hediye etmiştir  ya da aiz almışsanız  eğer altın mi  gümüş mü  tavsiye  edersiniz,  ürünleri incelemek  için bana  site  tavsiye  eder misiniz,  gerçi gümüş tenime  değince pembeleşiyor

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaptırmadım gerek yok bence :D
tarafından
Helena:)
(1,019 puan) tarafından
Hqyir ama yaptirmayi düşünüyorum. Değerli eşim o kadar ince düşünceli değil maalesef  :D
tarafından
:)))

:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

imageboyle canım kuyumcudan almıştık site bilmiyorum 

tarafından
Hayır senin  takman. için demiştim:)
tarafından
Düzelttim yanlış anlamışım
tarafından
Kullanışlı  mı hep takio musn
tarafından
Ben evde alyans bile takmam cok canım arada bir takiyorum
tarafından
Ha tamam
0 oy
tarafından
Çok isterim öyle bişey hediye alsın ama benim düşüncesizde nerrrdeee... Kendimin de parası hiç olmaz ki alayım. Olsa altın tercihim, paran varsa altın al
tarafından
Peki çalısıcam  deseniz . Gerçi bir çoğu diyor calıs sorun  yok bazısıda çalışma ne kadar istyo al der
tarafından
Diploma lazım canım yoksa çoktan çalışmıştım
tarafından
Ben gene aldiracagimi aldiriyorum ama şöyle bi harçlık olsa elimde paramı biriktirip istediğim gibi harcasam fena olmaz. Aldiriyorum dediklerim kendime değil eve yada bebeğe
tarafından
Bende diploma da var ama fabrikalar bile işçi olarak ise alıyor. Diplomalı eşşek yani
tarafından
Doğru siyosun canım ya illa diploma olöasın mesleğimiz bile olsa yeterdi
0 oy
tarafından
Benm suan kızımın ısmının yazılı oldugu yokda esımle ıkımızın ısmı yazıyo sonsuzluk ısaretı ortadada tarıhımız var. Kızımnkını henuz yaptıramadm ama aklımzda yaptırcam ya buna ekletecem yada yenı alacam
tarafından
Harika olur
tarafından
Çiçek sepetinden gümüş aldk esımle kendı ısmım yazılı olanı canm . Dogum gunume almıstı dogrusu esım . Ama kızımnkınıde kesn yptrcam ☺
0 oy
(1,277 puan) tarafından

image

eşim böyle bişey yaptırmış tı çiçek sepetinden
tarafından
Aa bu çok hoş
Ama ben onun adını takmicam çok kızgınım  sadece  oğlumun  ismini  yaptrcam  sora da inşalalh ilerde evkenirrse  gelinime  aröaagm edicem  birazda o taksn:)
(1,277 puan) tarafından
Çiçek sepetine bak canım
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim esim gumusden.   bizim  bas harflerimi?i yazmisdi m. l.  kizimin isminin bas harfidr ustde yaziyordu
0 oy
(679 puan) tarafından
Kaynim dogum hediyesi olarak yaptirmisti bana
0 oy
(48,731 puan) tarafından
saciyla kolye yaptırdım
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Eşim yaptıracak ama ne zaman bilmiyirum bende eşime ve kendime kızımın ilk saçı ve tırnağı dan eşine tesbih bileklik kendimede kolye bileklik yaptıracam 
0 oy
tarafından
Bence de gerek yok herkesin o okuyup da bilmesine gerek yok bazıları kendi ismini de kolye yaptırıyor da bana saçma geliyor
tarafından
Güdüsel bi bakış açısı.
tarafından
Güzel :)
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm ben düşünüyorum. Şimdi ikinci gelsin ikisi bir arda yaptırmak istiyorum. Altın tercihim. Maalesef bu ara ince düşünen kocam yok. Sen kendi hediyeni aldiyem bir kocam var :))
tarafından
Oda iyi kız
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Kiz kardeşim kızıma 1 yas doğum gununde yaptırdı ama arada da bende takıyorum :)
tarafından
Bende takmak istiyom  ya
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bu yaz esim aldi bana 3.muzun isimleri yaziyo altin tavsiye ederim
tarafından
Tamam  cok saol başkan  yaa
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eşim ben ve çocuklarımız isim olarak yaptırdık kolye 

İlgili sorular

0 oy