0 oy
201 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Idrar yolu enfeksiyonu böbregim ağrıyodu o gecti ama ateşim dinmiyo başına gelen varmı kac gunde geçer

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm Rabbım acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amin insAllah bebegim 3 aylık mama iciyo ama beni cok arıyo hep ağlîyo emsiremiyorum :(((((
tarafından
Offf cnm benim yaa Rabbım seni o meleğin hatırına versin inşallah en kısa sürede iyileşirsin
tarafından
Amin inşAllah :(
-Reklam-
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Benim oğlumun boğazında enfeksiyon vardı antibiyotik serum filan 10 gün ateşi düşmemişti. Size de geçmiş olsun 
tarafından
10 gun mu :(
0 oy
tarafından
Ben canım tam 1 buçuk ay maf oldum hayatımda ilk defa olmuştum geçen sene hamielydim ilaçlarını düzenli kullan ve çok su iç eğer gebe değilsen soğan suyu kürü yap mutlaka anında söküp atiyor
tarafından
Bebeğim var emziremiyorum beni çok arıyo ağlıyo bu ateş 1 bucuk ay boyunca hep mi oluyo :(
tarafından
Yok ateş sadece 1 hafta oldu bende soğan kürünü mutlkaa dene
tarafından
Ay bi an korktum sogani ağrim fln yokda ateşim var onun icin yapabilceğim bişi varmı
tarafından
Burdan bir arkadaş oğlum ateslenmisti su tarifi vermişti biz de işe yaradı dene istersen

Hemen sarımsaklı yağ yap. Sarımsağı güzelce ez üzerini geçecek kadar zeytinyağı ekle. Biraz bekledikten sonra sadece yağ kısmını bebeğinin ayağının altına sürüp çorabını giydir sabaha kadar beklesin gece bikac kez yine surersin.
0 oy
tarafından
Olmazmi hayatim enfeksiyin ateş yapar bende doğumdan sona ilkinde kapmistim ne çektin sancı üşüme titreme
tarafından
Ateş kac gun sürdü ne kullandın
tarafından
Valla doktorlar ilaç vermişti bir hafta falan surdu
tarafından
Ağlamak istiyommmm:(
0 oy
tarafından

Böbrek ağrım var ama Ateş yapmadı geçmiş olsun cnm

tarafından
Benim fazlaymiş köye gittim ordaki klozetten kaptım :(
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Bogaz enfeksiyonu olmustu 10 gune yakin anca iyilesti 3 gun sureli atesi olmustu. 2 ay sonra bibdaha oldu baska enfeksiyon du 2 gun yatti hsstahane de 1 hafta da antibiyotik. 10 gun sonra tekrar tahlil iyilesti. 1 ay sonra da suan yine hasta öksuruk burun akintisi ilk gun kusma 2 gun ates cok sukur hiraz duzeldi suan 
tarafından
Sizede gecmis olsun canım Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın cok zor helde kucuk bebekler :(
0 oy
tarafından
42 derece gördüm :/ ilaç kullanmaya başladık dan sonra çabuk toparladim sayılır üç ya da dört tane ilaç yazmışlardı 
tarafından
İlacı bırakma hemen geri artıyor bide bol bol su 3 litre felan mesane sürekli yikansin kan felan da olabiliyor meyve den önce su önemli ayaklsri sıcak tut gece terletiyor üşütme gecer
tarafından
Kızzz kan var ama adet sandım ben adet değil mii
tarafından
İdrarla geliyo benim dediğim lavoba sırasında oluyorsa enfeksiyon dan oluyo idrar sonrası yanma kan vs
tarafından
Ilk adet gibi geldi oturuyodum baktim adet olmusum dedim ama hic pedim olmuyo tuvaletten sonra kontrol ediyorum klozette oluyo parça gibi :(
tarafından
İdrarla geliyordur su iç sürekli temizlenir benim çok du bildiğin kan geliyordu idrar yerine ilaca başladinsa çabuk temizler düşünme geçmiş olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Antibiyotik alman lazım canım enfeksiyon varsa 
tarafından
3 kutu verdi alıyorum ama şu sari olan varya belki bilirsin buyuk kapsül onun tadi iğrenç ve bu sabah içtim 1 2 saat sonra kutum hep o ilacın tadı geldi onu içmek istemiyom :(
0 oy
(48,482 puan) tarafından
gecmis olsun canim bende ates hic olmamisti. covid testi yaptırdın mi
tarafından
Sağolasın evet yaptırdım az once baktım negatif çıkmış çok şükür
Yeni evlendigimde yine kapmıstim ama bendede ates olmamisti doktora gittim bi kutuda sadece 3 adet hap olan bi ilac verdi 3 gun 1 er tane ic dedi 3 gunde gecti bu niye boyle oldu bilmiyorum
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Hamile misiniz? 
tarafından
Yok 81 günlük bebeğim var ben Memleketten gelirken kötüleştim biyerde hastaneye gittik adama 3 aylik bebegim var emziriyom dedim bisey demedi evime geldim aksam yine kötulestim acile gittim dedi içme söylemedin mi emzirdigini söyledim dedim emzirme dedi ilestikden 24 saat sonra emzirebilirim anca 2 3 saatte bir 160ml süt sağıp döküyorum sütüm var cok sukur ama hep ziyan oluyo yawrumda ağlıyo beni istiyo :(
(2,047 puan) tarafından
Kuzum augmentin vermediler mi emzirirken kullanılıyor o, bi daha git özele git orda serum takarlar sana olmaz böyle
tarafından
Ilk özele gittim serum taktılar 3 hap verdi işte devlete gittim içme dedi
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Evet canım ablam yaşadı inmiyodu ateşi acile gitmişti bide idrar testinde yüksek enfeksiyon çıkmıştı 
tarafından
Bendede yüksek enfeksiyon var böbreğime vurmus heralde cok feci ağriyodu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 172 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cigdemasya (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 147 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
3 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...