0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bebeğim için hatimle başlamıştım hamileyken ama yarım kaldı tamamlayamadim . Hatim için bir süre var mı ? 

5 Cevaplar

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yok canım ne zaman tamamlarsan, o zaman dualarsın
tarafından
Hatime başladıktan sonra kırk gün içinde tamamlamak gerek dedi de teyzem
(5,492 puan) tarafından
Yok kız, öyle olsa çoğunun hatmi kabul olmaz. Çoğu senelik hatim yapıyo ya da senede 2 hatim. Biz de teyzemlerle yaptık 4 ayda bitmişti sanırım
-Reklam-
0 oy
(4,911 puan) tarafından
En kısa zamanda tamamla ve duala canim benimde öyle oldu cocuk rahat bırakınca okuyup bitiridm
tarafından
Aynen boş vakit kalıyor okuyabilirim
0 oy
(328 puan) tarafından
Ne zaman bitirebilirsen canım bir süre yok
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Çabuk bitirmen güzel olur nefsin acısından tabiki canım. Yanı hani ruhun Kur'an'a alışır bi süre sonra hep okumak istersin. Ama bi süresi yok ne zaman biterse o zaman dualarsın. 
tarafından
Evet kuran  okudukça insan okuyasi geliyor tek oturuşta 20, sayfa okuyorum aslında. Tembellik ettim bu aralar
(3,695 puan) tarafından
Ben de öyleyim. Allah razı olsun kaynanam alışkanlık ettirdi.  Bekarken bu kadar degildim  ama şimdi okumadan icim  rahat etmiyor asla.  29 haftam bitti 10 hatim yaptım.  Kızımda da 9 hatim bitirmiştim. :)
tarafından
Ooo maşallah çok iyi Allah kabul etsin canım
(3,695 puan) tarafından
Amin canım.  Alışınca insan bırakamıyor  bi tek öyle huzur buluyorum. Yatak döşek hasta da yatsam illa 1 sayfa dahi olsa okuyorum çok şükür.
0 oy
tarafından
7 aydir tek hatmi okuyoruz topluca maksat her gün Kuranı Kerim okumak.  Tamamlarsan daha iyi olur  yarım bırakma 
tarafından
Teşekkür ederim aynen

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,213 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aleeeyyy (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
0 oy
8 cevap 332 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy