0 oy
1,002 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dun aksam dugun vardi bende koyden biriyle konusmustum 1 seneye yakin o da gelmis dugune syrekli bana bakti anilarimiz aklima geldi :(

36 Cevaplar

0 oy
(3,794 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Aman ne ugrascam kiz ne hissetcem. Hislerim devam etse yaninda olurdum zaten.  Benim eski sevgilimle ben ayrildiktan sonra yakın bi arkadaşım evlendi . Ben sadece güldüm geçtim.  Benim bu sapsal arkadaşım da annemler onun kinasina eve gittinde damatda ordaymis yani eski sevgilim. Kız  buna demiş ki milletin içinde bak eski kaynanan demis annem için.  Annem şok millet şok damat şok.  Kimse bilmiyodu konustumu onunla. Bide ben terk ettiydim onu ben yoktum o zaman evlenmiştim çoktan.  Annem bana telde anlatti bende güldüm aklima geldikçe de gülerim.  :D
tarafından
Ayy kizzz gelin ne kadar esemesizmis
-Reklam-
+10 oy
tarafından
Hiç birşey hissetmezdim bir şeyler hissediyor olsam eşimle evlenmezdim.
(6,681 puan) tarafından
+++++cok kiziyorum boyle postlar gorunce
tarafından
+++++++++++
(313 puan) tarafından
Kız eşinden ayrılmış kızlar bekar yani.
tarafından
O zaman iş değişir ama adı üstünde eski sevgili hiç hayalini dahi kurmasın hayır gelmez:)
tarafından
İyi de boşanmış olsa bile demekki hiç unutamamis . Başta yanlış yapmış biriyle evlenerek.
+4 oy
tarafından

Aaa iyiki bu b*k böceğini bırakmışım kocamla evlenmişim derdim :D

tarafından
Hahahaha
+3 oy
(1,369 puan) tarafından
Hiçbirşey hissetmezdim. Başka birine hala bişey hissettiğini bilsem evlenemezdim çünkü. Ama büyük de konuşmamak lazım. Boşuna mı youtube şarkılarının altına o kadar acıklı şey yazıyorlar 
tarafından
Aynen canm
+1 oy
tarafından

Böyle şeylere takılmak çok saçma geliyor bana. Bide sizin gibi anıları canlandırıp. Üzülmeniz ayrı bir saçmalık. Evlisiniz sonuçta geçmişi düşünmek ne alaka. 

Ben her diğer ilçeye annemlere gittiğimde görüyorum hiç oralı bile olmuyorum. Benim evim eşim ailem var geçmişi canlandırmak.  Çok yanlış

tarafından
Ben esimden ayrildim canm o da bekar daha zaten
tarafından
O zaman yorum yapmam yanlış. Cnm senin durumun farklı. Rabbim hakkında hayırlısı ni nasip etsin inşallah canım
tarafından
İnsallah canm
0 oy
(4 puan) tarafından
Gördüm ama hiç birşey hissetmedim o bön bön baktı ama baktığıyla kaldı :) İyiki eşimle evlenmişim 
tarafından
Omur boyu mutlu olursunuz insallah
0 oy
tarafından
Eşime ihanet sayardim birşey hissetseyeim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Canım şimdi senin durumun farklı sen eşinden ayrisin beraber olsan zaten sende böyle birşey olsun istemezsin o yüzden yani ne diycegimi bilemedim
tarafından
Yani canm
0 oy
(771 puan) tarafından
Bende uzaktan bakıyorum sadece oda öylece bakıyor işte bana 
tarafından
Ben ayrildiktan sonra ilk defa gordum
0 oy
tarafından
Hıc bısey hıssetmzdm. Esıme daha sıkı sarılırdm sadece. 

Esınle mutlu olmaya bak , demekkı esın senn duygusal boslugunu dolduramıyokı sen o kişiyi gorunce anılarn aklına gldi. Bunada yanındakıyle yasar aklındakıyle ölürsn derler
tarafından
Canm bn ayrildim esimden
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Allah'a şükür hiç sevgilim olmadı ama olmuş olsaydı hiçbir şey hissetmez dim çünkü ben hala kör olasıca kocamı görünce kalbim küt küt atıyor:D

(2,445 puan) tarafından
rabbim bozmasın inşallah omur boyu mutlu olun:))
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hiçbir sey. Pek umrumda da olmazdi scikcasi en fazla ne kadar mutluyum imaji cizerdim.
0 oy
(671 puan) tarafından
Sayfayı cevirmisim ....hiç bişe hissetmezsim.
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Ben eski sevgilim nerdeyse haftada 1 kere görüyorum. Kapımın önünden geçiyor her denk geldiğimde bedduami ala ala geçiyor 
0 oy
tarafından
Düşünsene küçükken ne yesen aklına gelir özlersin o günlerini ama şöyle ben görsen herhalde değişik olurum ya tuhaf bir duygu onunla kuramadığım hayalleri başkasıyla yaşamak ben çok üzülüyorum bu konuda ben zorla evlendirildim tehtidle ama şimdi mutluyum 
tarafından
İnsallah hep mutlu olursn o akrabamizdi abim duymus konusmus onla biz hepimiz kardesiz yanlis yaptiginiz falan demis o yuzden ayrilmis ben evlendikten sonra abim demisti
tarafından
Ayy benimde halamın oğlu abim eğer şimdi ki edim yani evlemnezsen seni asla ona vermem
tarafından
Ay kizz  kismet valla :)
tarafından
Aynen öyle elimizdekinin değerini bilmek lazım kısmet eşimi çok seviyorum
0 oy
(675 puan) tarafından
Hic bisey hissetmezdim ne hissedeyim evlenmis barklanmisim 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Hiçbir şey hissetmezdim 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Bunu bir erkek yazsaydi bura ay ne ******** evindeki karisini dusunmiyor  akli elalemde derdik:( anilar akla gelebilr ama birseyhissetmezdm sevdigm erkek yanimdayken
(313 puan) tarafından
Kız eşinden ayrılmış canım evli değil ki böyle düşünülcek bir durum yok yani
(1,370 puan) tarafından
Kiz ne bileym  evli olmadigini yazmamiski:))
(313 puan) tarafından
Aynen canım haklisin ben soyliyim dedim:)
(1,370 puan) tarafından
Tesekkur ederm:)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
İçimden ağzına sı.sçayım derdim 

Ama öyle bi şey inkansız eşim benim ilk ve son aşkım 
0 oy
tarafından
Gördüm ama sadece kaçasın geldi ordan nefretle baktım ama evli değildim 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 841 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 987 göst.
16 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrcbltt (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
27 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bknkbknknk (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu

378,331 soru

11,324,014 cevap

34,775 kullanıcı

...