0 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
kizlar merhaba 28 temmuzda dogum.yaptim 25 gun kanamam surdu 75 gun olucak  40 cikana kadar ara sira lekelenmemde oldu ama hala tık yok normalmi regli gecikmesi ilk bebegim tecrubesizim . bu surecte esimde bana dokunmuyor bi kere hastalik atlatmasam duzeldigime inanmicak heralde bu durumu yasayanlar var mi ve  estetik dikis yapildi suan bi yakinlasmada dikislerimde sorun olur mu

4 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
75 gün olmuş doğum yapalı hiçbir sorun olmaz birlikte olmadıysan nasıl gebe kalacaksın anlayamadım orası ni
(30 puan) tarafından
evlendigimizden beri birliktelik oluyordu canim oyle hamile kaldim dogum yaptim da suan dokunmuyot bebek 2 bucuk aylik oldu .  regli olmayinca bi anormallik var saniyo ellemiyor sanirim ne zaman yanassam yorgunum falan diyor bir de benim estetik dikis olunca yirtilma oldu dogumda dikislerim cok gec iyilesti beni oyle oturamaz yatamaz da gorunce sen iyileste bi diye diye ellemiyor . hamileyken de ilk 4 ay bebege bisey olur diye ellemedi sonra tamam dedim duzelir bu sefer karnin sis psikolojik olarak yapamiyom diye ellemedi 7 aylikken sanirim bi kere yaptik o da ben isteyince mecbur oldu heralde hala dokunmuyor .
(12,264 puan) tarafından
Dokuması  lazım yani normalde bu kadar eşine konuş bence baya baya solmuş
(30 puan) tarafından
erkekler duskun olur derler ama bizimkinde tiik yok aldatiyor heralde :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogum snrası 1 sene adet gormemek cok normal gorulse bıle duzensız olması cok normal canm. Kanaman bıttıyse kendını ıyı hıssedıyosan ılıskı yasayabılırsnz 
(30 puan) tarafından
ay insalalh dediginiz gibi 1 sene olmam ne guzel seymis 9 ay reglisiz hayata alisinca kirk bitirp temizlenince insan bi daha kirlenmek istemiyor  :-)
tarafından
Aynn valla ya ☺☺
(7,177 puan) tarafından
Bence hiç böyle dua etmeyin uzun süre olmamak kadında da sinir stres ödem vs bir suru şey yapıyor .  Ben 13 ay olmadım dört gözle bekliyordm artık olmak için
tarafından
Bn dua etmedm canm olmaym dye 40ım cıktı 10 gun snra adet grdum bn.  sadece arkadasn temzlennce tekrr kırlenmek ıstemıyır lafını onayşadgm ıcn Aynn dedm ☺
(30 puan) tarafından
brn normalde de odemli ve stresli oldugum icin :) tabi en obemlisi saglik saglikli olalaimda nasil gelrise gelsin :)
0 oy
(1,253 puan) tarafından
40in ciktiktan sonra birliktelik yasayablirsin kanaman yoksa
(30 puan) tarafından
tesekkur ederim  evet kanamam yok cok sükur
0 oy
(17 puan) tarafından
Estetik dikis hakkında bilgi verirmisiniz benimde çok dikisim var doktor Estetik dikis dedi ne zaman yaptırdınız  ben 1.5 ay oldu dogum yapalı 
(30 puan) tarafından
benim dogumdan sonra hala cataldayken dikisim yapildi  ben ozel doktora gidiyorum yani şoyle soyliyim ben dokrorumu alip hastaneye gittim hastane doktoru deegil  . dogumdan sonra hepsini bir yapti.  ilac vs vermedi sadece sari su verdi adini sorayim tekrsr yazayim size onu kullandim temizlenirken mikrop kapmasin diye 30 40 gun acisini cektim 75 gun olucak ara ara sizliyor ama 60 gun oldugunds agdaya gittim normal agdam vs yapildi hatta cok korktum dikisler bozulur mu diye ama bozulmadi  ara ara hala sanci gibi sizlar ama gecti diyebilirim . ilk dogumda rahim agzi tamamen acik oldugundan icten yapilan bi dikismis bu dogumdan hemen sonra yapildigi icin rahat yapildi ustunden zaman gecince nasil olur inanin bende tevrubesizim bu konuda ilk dogumum .

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 216 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ggozdee (10 puan) tarafından soruldu

378,259 soru

11,321,615 cevap

34,766 kullanıcı

...