0 oy
556 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kıyaslama değil öncelikle bununla gelmeyin..

Illa tombul olmak zorunda değil ama merak ediyorum benim kizin çok şükür gelişimi iyi boyu 73cm kilosu en son bakıldığında 9700du ama hiç tombullugu yok ki aksine sanki yüzü vs zayiflior gibime geliyor neden ki boyuna mi gidiyordur sizce???

7 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Olabilir canm kaç aylık boyu iyimis masallah
(446 puan) tarafından
Aminn inşallah canım warmi sizinde dis
tarafından
Var canım ha şimdi ha sonra diye diye cıktı hemide hızlı şekilde:) iki altan çıktı 2de usten ckior
(446 puan) tarafından
Maşallah canm biz alttan üçüncüyü cikardik yukarıda çalışmalar dewam edii:))
tarafından
Saol canım :)sizede kolay gelsin ağrısız sizisiz ckrtr ins
(446 puan) tarafından
Aminn inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Kaç aylık canım.  Benim oglanda benim gözümde hep zayıf gibi. 
tarafından
Berna boyu babasına çekmiş onun gibi uzun olck sanrm  bi ben kisaa kalcm:))
(89 puan) tarafından
Ii msallah cnm olsn saglikli olsunlarda etin fazlasini napcn .bnde babasida kisa ama oglum uzun dayisina cekmis :))
tarafından
Seviorm kız tombul tombul :))
(89 puan) tarafından
Bnde seviiyorm syle kolunu tutup ısırcan:)) ama zayif napcanda :)) helyumle şişirek mi
tarafından
Şişerek gii ayıpsın:))
0 oy
tarafından
Bnde onu merak ediyorum bnmde oğlum 7 buçuk aykik 72 cm 8700 ama tombik değil fazla aslmda hoşuma gidiyor kat kat olması ama olmuyor bnde anlamadım yiyor ama galiba tüm bedenen kilo alan bebekler öyle heralde 
tarafından
Benimde hoşuma gidiyor etinin katlanması filan :)ama olmuyor git gide de zayıf görünmeye başladı gözüme:( MAŞALLAH gelişimi güzel meleğin aslnda boyu uzun gbi ondan olabilir mi acaba zayıf olmasi
tarafından
Aynen boyu uzun bizimkisinin kg da alıyor ama boydan hetalde belli edemiyo :))
tarafından
Aynen boyu yasitlarna göre biraz uzun ondan belli olmuyor canisi
tarafından
Bak önceden kg almıyordu su ara almaya başladı eskisi gibi tarif veririm istersen
0 oy
tarafından

Belki bize öyle geliyordur  benim de oğlum 5 gün sonra 7 aylık olcak 6 aylıkken kilosu 8.700 gram boyu da 69 cmydi hemşire kilosu çok güzel yüksek diyor ama benim gözümde çok zayıf :ermm:

0 oy
(1,887 puan) tarafından
Boyuna veriyordur bacım benim kızda öyle kilo almıyor doktor boyuna veriyo dedi ama yine de maşallah annesi klosuda boyuda ayına göre çok güzel
0 oy
tarafından

image

Bak 9 aylik demissin 9700 gram. Normalin üstünde kilosu üst sinira yakin. Resimlerini de görüyoruz nesi zayif kızım masallahi var

tarafından
Ben bunları takip ediorm ztn bakiormda ben başka birşey sorucm
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bence ayına göre her şeyi iyi canım boyu da masalah iyi. Dediğin gibi boyuna da veriyor olabilir. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 156 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mertalican (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 759 göst.
24 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabiaua (2,351 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı

...