+1 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gittim okadar ilgisizlerdiki işde böyle olunca hadi gelde git mecburen poliklinik olan hastaneye gittim  karnımdan bakdı sadece bişey yok kist te görünmüyo dedi karnımdan nasıl anladıysa artık alttan muayene etmedi kan ver dedi sonuca bakarım eğer kan tahlilinde bişey varsa parça alınır onun içinde büyük hastaneye git dedi bana :ermm:

12 Cevaplar

0 oy
(27,340 puan) tarafından

Rabbim şifa versin Rahime insAllah büyük bir sıkıntı yokturdur

(27,340 puan) tarafından
İşlerine gelmemiş demekki
tarafından
Bide damar da bulamadılar patlattılar kollarımı
(27,340 puan) tarafından
Çok zor o ya
tarafından
Sen napıyon kız iyimisin
(27,340 puan) tarafından
Ayağımı dün yaraladim gezemim onun ağrısı kivrandiriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun ilgisizler işte
tarafından
Göztepe eğitim araştırma hastanesi çok güzel biyer ama randevu hiç yok
tarafından
Sabah erkende gidemezsin çocuklar okula gidecek
tarafından
Okula gidince giderim aslında ama işde randevu hiç yok mübarek çaka basa dolu
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah kötü bişi yoktur
tarafından
Umarım yavrum teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsn cnm inşallah kötü bir şey yoktur Allahin izniyle sen korkutma kendini
tarafından
Allah onları bildiği gibi yapsın zaten kendilerini bir b.ok sanıyorlar inanki artık mecbur kalmadigim sürece gitmek istemiyorum çünkü hamilelimgimde sürekli gitmekten nefret ettim bir gün bende az kala birini dövüyordum eşim zorla çıkardı beni içerden insanlıktan nasibini almamış gıcık şey nasıl deli oldum ama
tarafından
Haklısın bazıları aşırı hakkediyo dayağı
tarafından
Onları şimdi kuruyorlarda daha çok havalandilar insan muamelesi yapmıyorlar tabiki de hakkediyor bazıları
tarafından
Yapmazlar zaten paramız olsa işimiz me oralarda
tarafından
Hiç bizde keyfimize gidiyoruz sanki
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rahime canım �nşallah kötü bir şey yoktur evet bunu hastalıktan dolayı hiçbir hastane doğru düzgün hastalarla ilgilenmiyor
tarafından
Poliklinik yaa ondan büyük ihtimalle iki dakka da bakdı etti temam kalk dedi yaa bana
0 oy
(119,166 puan) tarafından
malesef devletlerin bi cogu oyle bendd sehir hast. gittiydim adet olamiyom diye dr olma nolcak dalan dedi karnimdan bile bakmadi kan ver gel dediydi
tarafından
Ahahaa sevda nasıl sinir oldum kız anlatamam anaaaa inanılır gibi değil
0 oy
tarafından

:ermm:Büyük geçmiş olsun kuzum inş kötü bir şey yoktur sıkma canını bütün devlet hastaneleri öyle helede bu covidden sonra iyice boşladilar :ermm:

tarafından
Anaaa iyice salmışlar kız aldıkları para asla helal olmaz
tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(289 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bişey yoktur olumsuz düşünme vücut bazen kendini toparlamak için böyle yapabiliyor 
tarafından
Belkide kız hayırlısı olsun bakalım sonuç ne olacak
(289 puan) tarafından
Hayırlısı canim insallah bisey çıkmaz:)
tarafından
Umarım gülüm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin devlet hastaneleri çok salmış geçen kızımı götürdüm saat 4 de aldık sıra 7 de anca bize sıra geldi 2 saat bekledik doktor çocuk doktoru bile değildi sanırım adam akıllı ne muayene etti ne bişi özel hastaneye mecbur bırakıyorlar insanları ama parası olan var olmayan var yazık 
tarafından
Hee kızzz vallahi bak anammm bi gittim milleti nasıl azarlıyolar şaşkınlığa uğradım
tarafından
Aynen vallahi tamam işleri zor ama acısını bizden çıkartmasınlar dimi
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rahime inşallah korkulacak bişey çıkmaz canım  Allah bildiği gibi yapsın insallah onları 
tarafından
Amin canım yaaa neden bunu yapıyolarki sonuçda biz hasta olmasak gidermiyiz hiç
0 oy
tarafından
Başka bir hastaneye daha git derim 
tarafından
Randevu bulamıyorum canım İstanbul olunca yer malum tıka basa dolu her taraf
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım devlet hastanesi işte hepsi aynı sanki babalarının hayrına çalışıyorlar işlerini yapıp maaşlarını alıyorlar 
tarafından
Evet bi gör nasıl da rahat bi tavrı vardı adamın kır saçlı moruk
tarafından
Aynn bilirim canım bende hamıleyken doktora gttim çocugun boyu kilosu hakkında hc bir bilgi vermedi ultrasonla ale acele baktı gönderdi eşim kapıdaydı eşime anlattım oda doktorun yanına gttı sordu çocugun durumu nedir bilgi vermemişsiniz diye ultrason fotografındada bişey görünmüyor kapkara fotıgrafta çocuk nerde dedı eşim doktor eşime tepeden Bi baktı sen ne bilirsin be dedı senın mesleğin ne dedı üstün başın pislik içinde kaporta dedı eşim he işte sen kaportacıda işçisin ben doktorum sen bilmezsin cahil gbı konuştu aşağıladı çok zorumuza gttı
tarafından
Şerefsizzlik böylelerinin yaptığı
tarafından
Aynn canım İnsanları aşağlamaktan başka bişey yapmıyorlar
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun kanka tahlillerin çıksın bakalım ama sen tıp fakültesine falan bak randevu kuzu test falan alırlar 
tarafından
Ben sana sonuçları atarım beybi
(13,202 puan) tarafından
At beybi
tarafından
Tamam canım bi bakayım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
0 oy
2 cevap 111 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu