0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Dün yazmıştım.kizlarimiza elbise aldık aynı model ben bordo o pembe aldı.dedim sen bordo alicaksan ben almayayım başka yerden alırım.yok dedi sen al.sonra benim peşimden gidip bordo almış.bende bunu duydum dedim iade edeceğim mağazaya.sonucta ben başta dedim model aynı olsun renk ayni olmasın.dun sabah bana diyorki iade edicekmisin evet dedim.iade etmezse de bak bakalım kızına o elbiseyi giydiriyor muyum dedi bana? Benden bir yaş küçük bu arada.bundan sonra sana gösteririm vs vs bir sürü laf saydı bana.kayinvalidemde yanimizdaydi.dedim sen kimsinki benim kızıma ne giydirip ne giydirmiceme karışıyorsun.ayrica sen kimsinki bana bu lafları etmeye cesaret buluyorsun yerini ve haddini bil.80 liralık elbise iicinde kendini küçük düşürme dedim.

Eşim de iyi yapmışsın haklı olunca kendini asla ezdirme ben arkandayım dedi sağolsun saygısız başka bişey degil

19 Cevaplar

+2 oy
(5,904 puan) tarafından
Çok özür dilerim ama incir çekirdeğini doldurmayacak bişey yüzünden 2nizde çocukluk etmişsiniz kızlarınız aynı renk elbise giyip gezse nolcak ki çocuk onlar benim kuzenimle bende çocukken hep aynı giymişiz büyüdüğümüzde o resimlere bakınca duygulanıyoruz mutlu oluyoruz... Yani ne görümcen olgun ne sen birinizde amann çocuk bunlar aynı renk giysinler bunun için kalp kırmaya değer mi dememiş... 
(7,208 puan) tarafından
Niye alttan alsın oldu öbürü at koştursun bu kadınin lafı da minder altı olsun
(5,904 puan) tarafından
Valla evliyim yeri geliyor kaynanamı yeri geliyor görümcemi alttan alıyorum eminim onların aldığı zamanlarda oluyordur. Bukadar küçük şeyler için kavga etmeye karşıyım ben çünkü ben eşimle abimin böyle şeyler için tartışmasını istemem..
(7,208 puan) tarafından
Alttan alınacak bir durum olur alırsın . Bu kadının yaptığı sinsilik . Hiç sevmem böyle ahlakta insanları . Gözün o renkte kaldıysa git söyle yenge pembe aldım ama bordo da aklım kaldı senin için sorun olur mu olmaz mı bir sor sonuçta bu kadın ona rengini belli etmiş neden arkasından iş çeviriyor
(5,904 puan) tarafından
Yorumlara baktım bu zamana kadar hiç sorun yaşamadık yazmış belkide samimiyete güvenip yengem bunu sorun etmez bence diyip değiştirmiş olabilir yani bilmiyorum dediğim gibi bakış açısı..
(220 puan) tarafından
Arkamdan iş cevirmese iyi olurdu.ama daha sonra söyledikleri ağır neyse yapacak bişey yok
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Yav alti ustu elbise ayni olsa ne olur

Ayni olmasin deyip niye ayni  yapiyo cok sacma bi sey olmus 
(220 puan) tarafından
Ya canim gundelik içinde değil biliyormusun bekar gorumcem evleniyor 15 güne kınası icin
(12,777 puan) tarafından
Cnm hepsi ayni giysede olur ama oyle numara yapması inada bindirir tabiki bosver git baska elbise al
(220 puan) tarafından
Aldım geldim canim :)
0 oy
tarafından
Hatayı bastan aynı elbısenn farklı renklernden almakda yapmıssınız. Saygısız bunlarla ıyı gecnılmez ya. 
(220 puan) tarafından
Boşver canım ne yapalım herkes kalbinin ekmeğini yer
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Sen o elbiseyi iade etme , gündelik olarak giydir. Başka elbise al düğun icin çocuğuna. Bu sefer kendiside başka elbise alir kesin. 
(220 puan) tarafından
İademi yaptım canim bugün gerek yok .ne hali varsa gorsun
0 oy
(119,461 puan) tarafından
cok buyudu bu elbise isi baci ne olcak cocuk sonucta
(220 puan) tarafından
Kız benden yana bişey olmadı büyütüp durmadan olayı açan kendisi canim bı elbise için ben bu kadar peşine dusmezdim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kan davasına döndü mesele kaç yaşında insanlarsınız yaaa 
(220 puan) tarafından
He birbirimizi oldurcez
0 oy
tarafından
Sana söylediği laflara takıldım elbiseye değilde izin verme böyle şeylere devamı geliyo çünkü izin verdikçe eşinde bak anlayışla karşılamış sakın izin verme canım elbiseyi de iade et gitsin aman onamı kaldın sanki saygısılık hiç hoş birşry değil 
(220 puan) tarafından
İade ettim canım benim sağolsun eşim der haklı olunca anneme bile cevap ver susma ben arkandayım der
0 oy
tarafından
Bir daha sende oteklifi etme canım iyi niyetli yaptın belki ama o kötüye çekmiş ne alacağını bir daha söyleme :) 
(220 puan) tarafından
Nerden bilecektim canim valla
0 oy
tarafından
Bence sen çok abartmışsın yani ne oluyor ki aynı elbise olunca ben çok sevdiğim yakın olduğum arkadaşlarımla gidip direkt aynı elbiseyi bile alıyoruz seviniyoruz ikimizde giyeceğiz diye böyle olayı işte iade ederim falan boyutuna getirerek sen bu duruma düşürmüşsün 
(220 puan) tarafından
Canım gorumcemin kınası için bu elbise gündelik bisey değil ve bu benim huyum aynı olan şeyleri sevmiyorum kendimdede dahil
tarafından
Görümcenin normalde de böyle hareketleri var mı
(220 puan) tarafından
Bu zamana kadar onun biseyini gormemistim anlamadım bu mevzuyu niye bu kadar büyüttü saçma iste
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Alt tarafı bı elbise rengi için neden bu kadar olayı büyüttünüz ki boş yere araya soğukluk sokmuşsunuz
(220 puan) tarafından
Benden yana bişey olmadı canim ben elbiseyi iade edip başka alicaktim.o kendi kendine büyüttü laf saydı cevabını aldi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sizin mi hayatınız çok aksiyonlu benim hayatım mi çok normal sorguluyorum.  Bazen görüyorum aynı kişi gün de kaç tane farklı olaylarla ilgili post acıyor. Bu arada böyle şeyler için yüz göz olmaya gerek yok. Boşverin. 
(220 puan) tarafından
Benden yana bişey olmadı canim olayı büyütüp kavgaya çeviren kendisi benim çıksa umrumda olmadı sanki çok önemli al iade ettim bugün gidip başka elbise bakacagim çokta gerek yoktu bunlara
(7,118 puan) tarafından
Öyle tabii ki. Çocuk bunlar ya giydirirsen giyer .
0 oy
tarafından
Yaptığınız çocukluk değilde ne ??? 

İkisi aynı renk giysin ne olacak bunun için ağız dalaşına girilir mi ? 
(220 puan) tarafından
Gidip ona anlatalım olayda bişey olmadigini
0 oy
tarafından
İyi demişsin kız valla
(220 puan) tarafından
Derim iyide yaptım sussaydim dahada abarttirdi
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Herkes aynı giyinsin nolcak diyor da ne saçma aynı giydirmek zorunda mısın ? Kendileri yapıyor diye sen yapmak zorunda değilsin herkesin kendine has huyları var . Normalde olsa belki ben bir şey demem ama arkadan iş cevirdigi için gıcık olur daha güzelini alirim . Ne haddine de bana böyle laflar diyecek..
(220 puan) tarafından
Gittim daha güzelini bulup aldım canim hemde bordo :)
0 oy
tarafından
Valla hiçte abartmamissin  yaptığı hata hadi günlük olsa sorun etmem ama düğün bu özel gün üstelik arkandan iş çevirmiş ben olan bende sinir olurdum ne o Kızılay dağıtmış gibi hepsinde aynı elbise birde iade ettin diye üste çıkıyor haspam
(220 puan) tarafından
Aynen canım gündelik olsa neyse kinada giyilecek . Neymiş layık görmemişim kızıyla aynı giydirmeyi sanki nedir altı üstü elbise düşündüğü şeylere bak
0 oy
(568 puan) tarafından
Iyi de onun kızı bordo renk giyiyor diye sen niye iade ediyosun ki. Cidden komik ve aşırı saçma  :D  cidden kardeşlerin arasını da alt tarafı bi elbise rengi için bozuyorsunuz. 
(220 puan) tarafından
Benden yana bişey yoktu canim bana saygısızca tekrar konuyu açıp uzatan o bana laf eden o.yoksa benim umrumda olmamisti
0 oy
(800 puan) tarafından
İyi demişsin ne diyim 

Valla kocana helal olsun o bu değil 
(220 puan) tarafından
Allah ondan razı olsun
0 oy
tarafından
Ne saçma bir şey yaa ne olmuş ayni elbiseyi gitmişlerse çocuk bunlar benim ablamla yengem gidip kızlarına aynı monttan aldı ayni renk de üstelik çocuk bunlar ne olacak sanki ikinizde çocuk gibi davranmişsiniz
(220 puan) tarafından
Canım bu gündelik değil kinada giyilecek abiye elbise.ve bu benim huyum ya sevmiyorum olamazmi.
tarafından
O zman sizde ona söylemeyin haberi olmasın çok ısrar etse bile farklı bir şey gösterin bunu giydirecem diyin ne  bileyim yani sonuçta her şeyinizi paylaşmak zorunda değilsiniz alıştırmayın
(220 puan) tarafından
Nerden bilirdim bu kadar uzatacagini ne diyelim oldu olan
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Mesele elbise değil de görümcenin senin ve kızın üzerinde yapmaya çalıştığı üstünlük gibi geldi bana benim dediğim olur ben yaparım ederim havasinda
(220 puan) tarafından
Zaten o öyle demeye getirdi.giydirmem görürsün şöyle böyle alsın başına çalsın daha güzelini aldim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 171 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 443 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (212 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 902 göst.