0 oy
467 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 35 haftalık gebeyim Çam ve sakura ya gidiyorum kontrole polikliniğinden memnunum ama sezeryan işleyişi nasıl yakın zamanda sezeryan olan var mı acaba Bilgi verebilecek olan.Birde yanımda eşimden başka kalabilecek kimse yok sorun çıkarırlar mı acaba 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çam ve sakura nedir bilmem canım 

Ben 6 ay önce sezeryan doğum yaptım eşim ve annem yanındaydı hep hiç yanımdan ayrılmadılar göndermedim ikisinide

Biz devlet hastanesinde tek kişilik oda kiraladık öyle eşimde kalabildi yoksa ıkı kışılık 4 kişilik ücretsiz  odalarda kalsaydım eşim başka kadınlar da olduğu için kalamicaktı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben orda normal doğum yaptım.

Bit arkadaş sezeryan yapmış burdan. Kullanıcı adını yazayım 

.SU.

Yazdığım şekil aratıp bulabilirsin kendisini
tarafından
40+1 oldum acile gittim akşam. Açıklık yok eve git 4 saat sonra gel dedi. Sabaha karşı gittim açıklık az yine gel dedi yolladı. Öğlen gittim açıklık 4 cm dedi doğumhaneye aldı. Kalacağım odada Doğum yaptım. Son ana kadar sancımı çektim bebek geliyor dediğimde hemen yatağımı çatala çevirdiler. Doğum ve dikiş bittikten sonra çatalı tekrar yatağa çevirdiler.  Kalabalık bir ekip oluyor Doğum anında. Çok ilgililer. Yeri geldi ebe masaj yaptı bana sancı çekerken. Doğum sonrası da sürekli ilgilendiler. Doktor ebe bebek hemşiresi emzirme koçu çok donanımlı bir hastane ☺
(220 puan) tarafından
Sancı çekerken tek mi oluyorsun yanında refakatçı var moydı cnm
tarafından
Vardı canım son ana kadar yanımdaydı. Alttan muayene edilirken odadan çıkarıp sonra geri alıyorlardı. Doğum anında çıkarıp dikiş vs bitene kadar bekleme salonunda bekletip oda temizlenince çağırıyorlar refakatçiyi. Babayı da alıyorlardı 10 15 dk bebeği görmeye geliyor
(425 puan) tarafından
Merhaba ismi hastanedemi koydunuz
tarafından
Evett
0 oy
(2,011 puan) tarafından
normal dogumda tek bir oda da dogurup orda kaliyoruz ama sezeryan  ir oada iki kisi kaliyor diye duydum o yuzden erkek almazlar
(220 puan) tarafından
Cnm normal dopum nasıl ilerliyor bahsedermisin bnde orda yapıcam buyuk ıhtımalle
(2,011 puan) tarafından
kuzum doğumhaneye çıkarıyorlar Herkes bir odada doğurup bir odada kalıyor refakatçinin Seninle aynı anda odaya çıkıyor sadece doktor ve muayenesinde Doktor içeriye girince odanın kapısının önüne refakatçinin çıkarılıyor ebeler Doktorlar çok ilgililer ben çok beğendim sürekli 10 dakikada bir kontrole geliyorlar Baba 10 dakika sadece bebeği görebiliyor
(220 puan) tarafından
Tamam cnm çok saol teşrkkğr ederim bi kaç kiiiden ebeler falan çok bagırıyor demişti nide orda kendı odanda doğum yapıyorsun diye duymuştum
(2,011 puan) tarafından
valla 4 gece kaldm kac ebe degisti bir tane kotu ebe gormefim hep canmli cicimliudi bilmiyorum artk

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 66 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde Brc4616 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
0 cevap 47 göst.