+1 oy
180 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

12,13,14,15 ekimmis ❤️☺️ bilginiz olsun

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beğendiğin ürünü paylaş kazanda illâ karşı tarafın satın alması mı lazım para yatması için hiç yaptınız mı 
tarafından
Yaa kim satın alır ki ucuz birşey paylaşmak lazım ki alabilsin herkes
tarafından
Aslinda cok uyguna zibinlar falan var onlari yapsan  alirlar belki ❤️
tarafından
Bakalım bir tane ekleyeceğim inşallah olur sağol canım benim ❣️
(15,992 puan) tarafından
Hayir canım o farklı paylaş kazan.  Sizin yapacağınız koleksiyon paylas kazan. Koleksiyon olusturacaksiniz yarın en az 25 üründen. Sonra koleksiyonlu linkini alip burda paylaşacaksınız. O koleksiyonu 25 kisi kaydederse 25 tl kazanacaksiniz
tarafından
Yok onu biliyorum canım ürün paylaşmayı hiç yapmamıştım onu merak ettim sağol yinede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu lorealden takibi olan kişilere 50 tl yattımı çok merak ediyorum????? 
(15,709 puan) tarafından
Yatmadi bana  ya yaptım oysa
tarafından
Bence yoktu öyle bişey çünkü bende çıkmadı öyle bir kampanya yok diyordu
(1,763 puan) tarafından
Saat 18 de tanimlanacak bugun gecerli ise kaydetmeler
0 oy
(119,337 puan) tarafından

bosver paylas kazani ben sana bisi sorcam ☺ baby boyum 20 aylik ve carsamba gunu krese basliyo ☹ icim buruk yaa :'( simdi bu kres 19,20 21 aylik bebeklerin oldugu ve haftada 1 gun 3 saat olan bi kres ozelligi su sadece ingilizce egitim veriyo hani ilk baslangic oyuncaklarla alfabe harfler rakamlar renkler falanmis iste simdi sana sorum su : ileriki ogrencilik hayati icin bu kres olumlumu olur okul hayatina faydasi olurmu bide 3 saat ben zaten okulun onunde arabada bekliycem ozlersem camdan bakar gorurum yaa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
14 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Adeviyeyavuz (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
0 oy
7 cevap 367 göst.
0 oy
1 cevap 30 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Can im25 (17 puan) tarafından soruldu

380,003 soru

11,375,059 cevap

34,858 kullanıcı

...