0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hayat nasıl geçiyor bir günde görünüz yer goruyor mu ? Benim gibi bir çocuk daha düşünmekte olan annelere tavsiyeleriniz ve nasihatleriniz neler :D

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Biri 3 buçuk yaş biri 7 aylık, 2 kız annesi olarak sesleniyorum. Kaçıııınnnnnnnn :D sıyırmama ramak kaldıııı

tarafından
Puahhaaaa halka sesleniş gibi oldu kız çok tatlı;)
tarafından
Verin elime mikrofonuuuuuuu :D
tarafından
Mikrofonu versek geri alamicakmisim gibi hissediyorum ama neysee mikrofon sende kız dokul
tarafından
Ahahah çok doğru dedin elime geçerse daha vermem :D zor bacım zoorrr büyük kızım bebekken iyiydi büyüdükçe azdı:D küçük desen oldu olası huysuz ,bu gidişle beni Bakırköy'e de almazlar işim yaş :Ddd
-Reklam-
+1 oy
(1,856 puan) tarafından
Bütün evi temizledim banyosunu yaptırdım yatırdım tavsiyem çocuğunuzu bebeklikten itibaren gündüz üç dört saat uyku uyumaya alistirin yoksa olmaz mesela benimki şuan uyuyor ben dinleniyorum üç dört saat canım sıkılırsa yemek yapıyorum malum iş yok güç yok  ikinci cocuk düşünmüyorum az olsun öz olsun bir tane olsun layikiyla bakayım maddiyat ortada çok çocuk doğurmak mesele değil iyi gelecek sağlamak mesele 
0 oy
tarafından
1. ayağımda uyuyor

2. 40 gün sonra benimle  o zaman tadacagim bakalm :-D 
tarafından
Haha tamm ozaman yazarsın hayirlisyla gelsind
0 oy
(12,264 puan) tarafından

4 tane var ne yapayım söyleyin çabuk ben nerelere gidem:D

0 oy
tarafından
Biri 7 yaşında okulda diğeri 2 yaşında yaramaz değil..öğlen 1.5ta gidiyoruz okula dönüşte küçük uyuyor akşamüstü 5e kadar uyur..6da okula gider kızımı alır geliriz ödev yaptırıp yemek yeriz sonra uyurlar..en rahat benim sanırım
(529 puan) tarafından
2 yaşındaki ne yapıyor gün içinde kendisi oynuyor mu
tarafından
Evet cnm çizgi film de izler uyanıkken yaparım işlerimi uyurken de keyif yaparım :))
0 oy
(137 puan) tarafından

Biri 7 yaşında okulda diğeri de 5 yaşındaü uyuyor şuan biride 16 haftalık karnımda 3 kız anası olarak yorucu ama güzel:ermm:

0 oy
(3,695 puan) tarafından
Biri uyuyor şu an diğeri de Allahtan bi şey olmazsa 73 gün daha ıçerde ☺️ doğumdan sonra neler olur ben de hiç bilmiyorum ama kızım hem çok hareketli hem de bu ara beni 5 dk görmesin hemen anne nerdesin diye başlıyo sesimi duymayınca da başlıyo  ağlamaya. Ama niye bilmiyorum bende 2 çocuklu hayat zor mu olur acaba  korkusu hiç yok ☺️☺️☺️
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Kızım 27 aylık oğlum gelecek ay doğacak inşallah inşallah bakımı kolay olur kızım bir haftadır öksürük ishal hasta.. iştah yok delirmek üzereyim :/
0 oy
tarafından

Biri 2.5 yaşında biri 10 aylık kafayı yemek üzereyim yedimde:D

0 oy
(1,451 puan) tarafından
Biri 2 buçuk yaşıbda biri 2 yaşında 2 oglum var bırak yemek yemeyi çay içmeyi tuvalete gidemiyorum ama onlar bnm canlarım yinede iyiki dogurmuşum iyiki varlar aşklarım
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Kesinlike benim gibi araya 4 yıl koyarak yapsınlar mikemmel rahat buyutursunuz:Dayni anda deli danalar gibi en azından ikisine birden kosturmuyom:D

0 oy
tarafından

4 çocuğum var büyüğü 12 küçüğü 6 aylık :D 

0 oy
(502 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında oğlum 7 aylık. Kontrollü bı gebelik değildi benim. Ama bazen oh iyi ki dogurmusum beraber büyüyorlar diyorum ama genelde kafayı yiyecek gibi oluyorum . Ev işi, yemek, çocukların bakımı, ilgilenmesi vs vs kendime zaman ayiramiyirum bu beni çok geriyor. Bir yere gidip gelmek çok büyük problem oluyor. Kpss hazirlanmak istiyorum olmuyo yani kendim için hicccbir şey yapamiyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 34 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 332 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 487 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aslsmyr (800 puan) tarafından soruldu

378,098 soru

11,316,980 cevap

34,762 kullanıcı

...