0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
6 yaşında kızıma doktor bademcik ve geniz etinin alınması lazım dedi . Her ay hatta her hafta enfeksiyon geçirmekten yorulduk . Ama ben çok korkuyorum kaç gündür sürekli aglamakliyim. Olan geçiren var mi nasıl bir süreç ben çok korkuyorum :( 

12 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Korkacak birşey yok çok basit bir operasyon 
tarafından
Inşallah canım içime su serptiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim olmuş bademcik ameliyatı cnm bende de var korkuyorum bende ya
tarafından
Ne kadar basit olursa olsun adı ameliyat olunca insan urperiyo
tarafından
Ama eşimin çok rahat geçmiş cnm inşallah sorun olmaz Rabbım şifa versin inşallah
0 oy
(7,118 puan) tarafından
4 yasindayken büyük kızımın hem geniz eti hem de bademcikleri alındı. Ameliyat sonrası biraz zor geçiyor ama konu evlat olunca tırnağı kırılsa icimiz gidiyor.
tarafından
Aynen öyle canım hergun nefes alamadigini gördükçe  daha çok kahroluyorum
(7,118 puan) tarafından
2 saat civarı sürüyor canım. Ameliyat sonrasi kızımı öyle görmek biraz etkiledi beni. 3 saat birşey yedirip icirmedik ameliyat dan sonra. Sonra yudum yudum su içirerek ve dondurma yedirerek devam ettik. Suyu çok sık içirmek lazım hemen kuruyor ve yanma yapıyor. Dondurma yedirmek de önemli. Ameliyat sonrası o kadar rahatladi ki kızım uyurken horlaması bitti, rahat rahat nefes almaya başladı. Daha önce sürekli hastalanırken şimdi 10 yaşında ve çok nadir hastalanır şükürler olsun .aklina takılan birşey olursa sor cevaplarım.
tarafından
Sağolasın canım içimi rahatlattin.  Şuan en iyi doktor arastirmasindayiz inşallah biran evvel bu süreci atlatiriz
(7,118 puan) tarafından
Allahın izini ile çabuk toparlar canım merak etme. Kızım 5 günde epey toparlamıştı. Doktor gerekli görüyorsa mutlaka yaptırın ama hayat kaliteleri artıyor kuzularin.
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Ben oldum kardesim oldu. Kolay bir operasyon korkma sonrasi icin cok rahat edersin
tarafından
Inşallah canim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Abim çok küçükken olmuş.. Ben kendim de ortaokulda oldum.. Bir defa bademcik ameliyatı, bir defa da burun eti ameliyatı oldum.. (Geniz etinden farklı oluyormuş burun eti).. İlk bi kaç gün boğazın hafif acıyor, sesin biraz kısık çıkıyor onun dışında hiç bişey yok Allahın izniyle.. Bir haftada baya toparlıyorsun, ikinci haftada tamamen normale dönüyorsun.. Rabbim ağlayacak hastalık vermesin, bu basit bi operasyon korkma :)
tarafından
Inşallah canım ya çok sağol;)
(1,552 puan) tarafından
İnşallah ❤ Sen de sağol :) Rabbim şifa versin yavrucağa
0 oy
tarafından
Çok basit bir işlem korkma abla ben de yaptırdım abimde çok basit bir islem
tarafından
Inşallah hayırlısıyla atlatiriz
0 oy
tarafından
Kardeşim küçükken bademcik ameliyatı oldu korkulacak bşey yok basit bşey 
tarafından
Inşallah canım çabucak atlatiriz bizde
tarafından
İnşallah canım Rabbım acıl şifalar versin
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Yeğenim 2 ay önce oldu.Hemende iyileşti.

Bence hemen yaptırın iyi bir doktora.

Biz şehir hastanesi Yalçın Alimoğluna götürdük.
tarafından
Hangi şehir canim eşimin devlet ve şehir hastanelerine ön yargısı var özele götürüyorum hep
(2,136 puan) tarafından
İstanbul canım.
Bence özel,devlet olarak değilde doktora bakmak daha mantıklı
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Benim oglum geniizetinden  oldu. Ama biz artik geceleri uyku uyuyamiyorduk. Tikaniyordu, nefes alamiyordu, agzi açik salya akiyor ve horluyordu.  Dogru hastaneyi ve hocayi buldugunda korkulacak birsey yok. Ayni gun 3-5 saat sonra eve gitmistik. 
tarafından
Aynı durumdayim canim gece kalkıp nefes alamıyorum diye ağlıyo.  Afedersin köpek hirlamasi gibi ses çıkarıyo
0 oy
(436 puan) tarafından
Yeğenim geçirdi çabucak atlattı hiç bir sıkıntı olmadı. Oda 6 yaşındaki falandi
tarafından
Insallah bizde cabucak atlatiriz
0 oy
tarafından
Benim kardeşimde öyleydi o da 6 yaşında ameliyat oldu sadece 1 ay katı yiyecek yok dondurma ile başlanmıştı yoğurt ve çorba başka bir şey yoktu 
tarafından
Oyle kurallari da mi varmis hic duymamistim . Tek olsun çıksın da dikkat ederiz onlara
tarafından
Evet var canım ama çok rahatlarsın benim kardeşim de her hafta hastalanırdı hiç şaşmadan hemde
0 oy
tarafından
Ben oldum kız kardeşim de oldu olması için en uygun mevsimlerdeyiz şu an 
tarafından
Ben okullar kapanınca yaptırsak diye düşünmüştüm 1. Sınıf dersler ağır
tarafından
Kış aylarında yaptır canım mutlaka

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde zynp_o6 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
0 oy
6 cevap 185 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu

379,153 soru

11,349,566 cevap

34,814 kullanıcı

...