0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar biz ayri eve cikicaz eşim önce kaynanam eve iki tane bekar oğlu var onlara dubleks tuttu ama sonra aralarında farklı konular sebebiyle tartıda çıktı o eve biz taşıncaz alt kat  iki artı bir üs katı hiç kullanışlı değil iki bir odası ve küçük bir salonu var birde terası ben orayı nasıl degerlendirm çok fazla gelir bana büyük de değil insan çocuk odası yada misafir falan agirlasa küçük bir odası var sadece mervdivenide evin içinden geçiyor hiç kullanisli değil gibime geliyor ya.

12 Cevaplar

0 oy
(120,799 puan) tarafından
benimki dublex aliskin olmayinca bastan oyle geliyo ama zamanla alisiyon hatta duz dairelerden bile daha kullanisli suan benim icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alt kati normal olabilir ama üst oturulacak gibi değil kessinlikle kaynim geçen yıl oturuyordu kiz kardeşi ile beraber odalar mutfak mezar gibi teras dışında güzel olan bsy yok
(73 puan) tarafından
Evet alt katı normal bi daire ama üst küçük kümes kadar ne yatak sigar ne eşya ne yapacağımı bilmiyorum evin içinde merdiven var iki tane de çok hareketli çocuğum var ne olcak hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Canim ben 4+1 dublekste oturuyorum aşağıda 2 odam var birisini yemek odası birisini salon yaptım üst katta 3 odam var birisini yatak odası yaptım en büyük olanı küçük olanı eşim kendine hobi odası gbi bisey yaptı boşta bi oda var o suan için misafir odası oğlum buyudugunde o oda misafir odası olcak küçük çocuğun varsa dubleks çok zor yani en azından ben zorlanıyorum 
0 oy
tarafından
Maalesef deil
0 oy
tarafından

Nerde tuttunuz evi  :D kişiden kişiye değişir ya  :D ben de alsam dubleks almak isterim :D

0 oy
(63 puan) tarafından
Çocukluysan dubleks biraz zor olabiliyor arkadaşımdan biliyorum epey zorlanmıştı
0 oy
(181 puan) tarafından
Müstakil dubleks 2 katlı 6+1 ev ben hiç sevmedim kışın ısınmıyor temizliği zor çamaşır makinası giriş katta çamaşır asma yeri teras katta in çık günde kaç kere.Kiraciyiz 2 sene olacak gerçekten bu evde çok yoruldum 3 çocuk ev büyük ama işide çok seneye yazın başka ev bakıcaz 
0 oy
tarafından

Hiç güzel değil valla bütün gün in çık temizlik için :ermm: çocuk olunca daha zor heleki bizim var çıkacaz burayı kiraya verip artık takatım kalmadı 

0 oy
(14,166 puan) tarafından
Anneannemin evi dubleks zor ya yıllarca ben temizledim canım çıkardı şimdi de yengem yapıyor bıkmış durumda :D 
0 oy
(394 puan) tarafından
Canım ben oturdum kiracı olarak. Çok zor. Çıktığımda cok mutlu olmustum simdi diyorum ki ev alırsam kesinlikle tek katli olur.
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Dubleks evi daha çok seviyorum alışınca daha çok seversin kullanışlı olur annem gilin evi alt kat iki artibir birde mutfak vardı alttaki büyük odanın biri salon olarak kullanılıyor biri oturma odası annem gil kendilerine yatak odası yaptı birinide üst katta da iki oda bir teras vardı biri çocuk odası digeride ardiye gibi yüklük gibi kullanıldı çamaşırlar oraya serildi ütü masası orda kalırdı temizliği falan gayet güzel di bence ben seviyorum ev alacak olursak bende dubleks istiyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 54 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aymiranin annesi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 427 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 329 göst.
15 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 668 göst.