0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar içim yaniyor.p.iislik herifin yapmadığı kalmadı he sorsanız birbirimizi seviyoruz ama sorumsuzluklari para hırsı söz verip tutmamalari ya keşke evlenmeseydim lanet olsun sevgisine de aşkına da.

Ne zamandır diyorum bosanalim diye tamam deyip sonra gelip diyordu ki ben seni seviyorum ayrılmak istemiyorum bilmem ne ama yurumeyecek biliyorum.ne çok hayalim vardı hepsini kursağımda bıraktı.iyi yanları da var yok değil ama bu yetmiyor işte evlilik diye birşey yok mahvetti hayatımı 

Elimde birçok şey var aslında velayeti almak için çekişmeli olsa çok uzayacak bebeğim 4 aylık harab olacaz.anlasmali da kabul etmiyordu yatılı kalma konusunda anlaşamadık.cok uğraştı ama vazgeçmedim.o da çok üzgün ben de ama başka yolu yok.harbiden ayrı dünyaların insanı lafını çok iyi anladım.tam da öyleyiz.

Bugün artık iyice direttim tamam anlaşmalı bosanalim dedi.sarti da velayet ne sende ne bende ortak olacak.3 yaşına kadar sende kalacak.1500 lira nafaka verecem sana.3 yaşından sonra bizde de kalacak dedi.bilmiyorum ne yapsam ya babası tabiki ayıracak değilim ama başında durmaz diye korkuyorum.annesinin bugün ben hamile olduğum zamanlarda annemi arayıp bunlar eninde sonunda ayrılacak al kızıni götür unutur oğlum.ben kendi çocuğuma zor baktım elin çocuğuna bakamam dediğini ogrendim.cocugumu asla o kadına bırakmam.istelik temizlik hastası ve çocuğu uyutmuyor şimdi uyumasin seveyim diyor.uyurken ayağını cimcikleyip uyandırıyor sonra diğer oğluyla bağıra cagira kucaktan kucağa hirpaliyorlar çocuğu.ustelik bana kendisi dedi bebekken evde tek bırakıp dükkana gidio müşteriye bakıp geliyordum çocuk ağlamaktan catliyorfu falan diyor.ona göre bezi sabah takacakmisiz akşama kadar aynı bez kalacakmış.ustelik alzheimer hastalığı başlangıcı varmış dışarı çıkıp çıkıp oğlunu soruyormus ya ben o laftan sonra hele ki bir de kendi m.anyakliklari tabii nasıl bırakayım çocuğumu.haftada 1 gün yatılı kalmasını kabul edersen olur dedim.3 yaşından sonra tabii.

Ama yine de kafam karışık bir de o kadar kesin konuşuyor ki tek seferde alırım çocuğu diyor ya kiskancligim ve tartışmaların dışında hiç birşey yok.bir de şu var ilk tanistigimiz zamanlar terör diye adlandırılan bir görüşe sahiptim ama uzun zamandır değilim de bunu mu kullanacak acaba diyorum.cekismeli yapsam harab olacam anlasmali olsa 3 yaşından sonra nasıl göndereyim orda kalsın.kafeste gibiyim ondan kurtulmak istiyorum artık.icim acıyor seviyorum ama olmayacak biliyorum.kafam karmakarışık oldu ya hamileliğimde 19 kilo aldım 4 ayda stresten sıkıntıdan çöp gibi kaldım halim yok ölü gibiyim karar veremiyorum ne yapsam 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terör diye bir gorusemi sahiptin anlamadim 

Umarım o görüşünden donmussundur eğer döndü isen sana dua ederim ama dönmedi isen başka şeyler dilerim içimden 

Anlaşmalı bosanmiyorsa çekişmeli bosan ne farkeder ki 
tarafından
Sevindim o yönde olmadığına . Şöyle bişey var bağlantın yoksa bişey yapamaz çocuğu alamaz bu 1.
2.ise eşim hastaymış ona çocuk vermez mahkeme raporları falan varsa kasma kendini boşanmak zor bir süreç biliyorum yıpratıcı arada çocuk olunca daha zor ama anladığım kadarı ile eşinle ömür geçmez. Çekişmeli de olsa boşan
tarafından
Yok vallah hiç bir bağlantım yok ki o zamanlarda da yoktu sadece görüş olarak sahiptim yasamiyordum bile.daha önce çok defa şahit oldum kendiyle ilgili kararları iptal ettirdi hatta bir kere tutuklama kararı çıkmıştı hakkında bi yerleri aradı ne yaptı ne etti kararı kaldırdı eli kolu çok uzun korkuyorum
tarafından
Anaaa tutuklama kararını nasıl kaldırttı helal valla uzunmuş belli . Zarar verir mi size ters yapsan
tarafından
Ya zarar vermesi umrumda değil ama velayeti alabilir mi torpille ondan korkuyorum
tarafından
Sanmıyorum ama emin de olamam eli çok uzun diyorsun
-Reklam-
0 oy
(750 puan) tarafından
Niye bpsaniyorsn o çocuğu dogurmasaydin yapmasaydiniz o zaman canım yanlış anlama ama yuva kurmak zor boşanmak anlık umarım pişman olmazsın siz değil de o çocuğa yasatıyprsunuz
tarafından
Ne demek dogurmasaydin yapmasaydin ya
Kim ne bilir ilerde ne olacağını.onca insan var boşanan başlarda o hayallerle iyi giderken çocuk yapmak suç mu ileriyi nasıl bilebiliriz ki.cok şeyler var şiddet psikolojik ve fiziksel,hakaret küfür.eve gelmiyor aylardır.ne yapayım bosanmayip çocuğum var diye ömür boyu onun kahrını mi cekeyim
(750 puan) tarafından
Öyle olabilir sorunda o yok eğer şiddet varsa çocuğunu asla bir gün dahi olsa bırakma bir de kız evladın
tarafından
Bırakmayacam inşallah sadece korkuyorum eli kolu çok uzun alabilir mi diye
(750 puan) tarafından
Diren canm inşallah alamaz
tarafından
İnşallah
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Boyle anlasmali olacaksa hiç olmasin  direnmeye devam verme cocugu çekişmeli olsun hic değilse savastim dersin
tarafından
Onu da teklif ettim dedim ki istediğin hayatı yaşıyorsun zaten geceleri gelmiyorsun sorumluluklarını yerine getirmiyor Sun bütün gün disarlardasin kabul et çocuk ilimizden de mahrum olmasın.part time bı işe gireyim ihtiyaçlarımı karsilayim geri parayı sana vereyim ortak olsun masraflar.sadece 5 saat dur çocuğun başında dedim.ben duramam ananı çağır dedi.cocugu için olsa kabul ederdi çünkü ona dedim sana tek kelime etmicem dedim ev arkadaşı gibi olacak etmedi.bir de diyor ki boşanan kadınların hepsi ışıklarda o.r.ospuluk yapıyor ben çocuğumu sağda solda surunduremem dedi.dedim Allah'tan kork onca kadın var çocuğunu namusuyla büyüten eşinden ayrılıp ta.sonra da diyor ki çocuğu için o.r.ospu olan insan namussuz değilmiş
(12,777 puan) tarafından
Allahim islah etsin ya ne bicim laflar bakamam diyo ama cocugun da velayeti istiyor yuzsuz ailen arkanda ise birak cekismeli olaun
tarafından
Annem var 1.600 lira maaş alıyor onunla ben de part time işe girip bir de nafaka ile ev tutup yaşamayı dusunuyoruz en azından düzenli çünkü çocuğa da yazık neden bana bagirdikca çocuk sıçrıyor yanında küfürler ediyor.hatta borç harç yapmış mafya kılıklı adamlara.biri bebeğiyle tehdit etmiş.buna da kanıtım var
(12,777 puan) tarafından
Sun mahkemeye hepsini
tarafından
Sunacam ama işte iyice delirio bişey yapar diye de korkuyorum.bakalim annemi çağıracam o baksın kızıma ben gidip açacam inşallah
0 oy
tarafından
Bacım varsın harap ol ne olursan ol çocuk için öyle birseyi kabul etme 
tarafından
Etmeyeyim değil mi ya kesin konuşuyor alırım velayeti diyor hiç birseyim yok korkuyorum eli kolu uzun daha önce çok şahit oldum tutuklama kararını bile bı yerleri aradı etti bı şekilde iptal ettirdi .bu davada da yapar diye korkuyorum torpil
tarafından
Sende hiç bir zaman elinden geleni ardına koymayacaksin çocuğun için savaşacaksin yada güzelce konusacaksin tekrar ben senden çocuğu ayırmak niyetinde degilim ama tarafının hali ortada çocuğum senin de çocuğun sefil etme onu de. İstediğin zaman görüş gez et ama kalsın deme de. Ne bileyim bunun gibi tartışmadan güzel güzel konuş.
tarafından
Söylüyorum ama kabul etmiyor çok konuştum sana gostersem yazdıklarımı o kadar iyi konuştum ama yok
tarafından
O zaman savaşacaksın bacım
0 oy
tarafından
Bakamazzzzzzzz iki gün sonra geri verirrrrrrrrr he de bosan sonra bakarsın onlara ortak velayet diye birşey var onu konsun ama o dediğin meseleyi nasıl kullanacak ki gelip gecmisse
tarafından
İşte ben de bilmiyorum yani neye o kadar güvenip te tek seferde alırım çocuğu sen bilirsin diyor.zaten kendisi bakmaz ki Allah aşkına hastaneden geldiğimizden beri zaten tek başıma bakıyorum gece gündüz eve gelmiyor para hırsına düşmüş te.zaten ben de ondan korkuyorum kendi bakmaz ya anasına verir ya bakıcı tutar
tarafından
Bak simdi o o uc yil rahatliga alisacak alip cocuk mu bakacak alllah askina sende sartlarin değişecek çalışacak durumun iyi olacak ozman velayet davası acak sende bakacak kimsenin olmadığı ispatlarsın vermezler ona bence bakamaz seni korkutmak için blof yapıyor gibi geldi vermem dicen oda boşanmam dicek bilmem saçma geldi vermeyen şimdide vermez ccougunu niye üç yil
tarafından
Ben de diyorum 3 yaşına gelecek tam ele avuca geldiği zaman yani o zaman ister asıl diye düşünüyorum.velayeti ortak olsun diyor sende olsun demiyor bir de
tarafından
Bilemedim hakkında hayırlısı
0 oy
tarafından
Yani terör PKK sempatizanimiydin ?? Anlayamadım . Umarım o görüşte degilsindir şuan . Ben olsam böyle bı kadına bebek teslim etmek istemezdim kayınvaliden için diyorum . Ama eğer görüşlerin bakış açın degismediyse sanada asla kalsın istemem o bebek yazık günah 
tarafından
Yok dedim ya o görüşte değilim PKK falan değil de dini bir görüştü ama hiç bir bağlantım yoktu.yasamiyordum da sadece o gorusteydim.ama uzun zaman oldu değilim
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Bi de yazıyosun terör diye görüşe sahiptim diye Allahım ******* versin bu görüşte olanların hepsinin. 

Çekişmeli boşan verme çocuğu bi bağlantın yoksa bişey yapamaz
tarafından
Yok vallah o zaman da bağlantım yoktu sadece o görüşüm vardı.ama uzun zamandır yok yanlış olduğunu anladım.oyle yapacam sanırım sadece eli kolu uzun diye korkuyorum daha önce kendi hakkında kaç defa karar değiştirdi.hatta bir kere tutuklama kararı çıkmıştı adına.bi yerleri aradı ne yaptı ne etti kaldırttı kararı.simdi de böyle birşey yapar diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Şimdi herkes noşan katlanılmaz demiş ama hani ortada bir lavga şiddet birşry yazmamışsın niye boşanıyosun sorun ne canım onu anlat çnce bi öyle ha diyince yuva yıkılırmı 4 aylık bebek var ortada onun için katlanmak zorundasın ya yapamıyorum esemiyorum diye birlry yok ortada 4 aylık daha küçücük bir bebek söz konusu ne insanlar var çocuğu için babasına dayanan yapma allah aşkına aldattımı dövdümü sokağamı attı ne mesele yani
tarafından
Ona bir teklifte de bulundum.dedim zaten istediğin hatai yaşıyorsun devam edersin sana karışmam.part time işe gireyim ihtiyaçlarımı karsilayim çocuk ilimizden de mahrum olmasın sadece bana dokunma günde 5 saat evde dur dedim duramam anan dursun dedi kabul etmedi
tarafından
Düzelmeyeceğine eminmisin 4 aylık bebeğe içim cız ediyor ben bırakamazdım alırlarsa senden dayanabilirmisin
tarafından
Size dokunmasın bırak bebeğin biraz büyüyene kadar en azından ven öyle yapıyorum şuan bırak ne hali varsa görsün eve gelmesin ama para versin
tarafından
Eminim düzelmez.yok bırakamam ama onunla ilgili çok şey var elimde.ruhsatsiz silah taşıdığı  aylardır eve gelmedigi gece gündüz.eve bakmadığı belalı adamlara bulaştığı bu adamların onu bebeğimle tehtid ettiği.yine de ona verirler mi
tarafından
Bu zamanki adalete hiç güvenmiyorum valla haklı olan değil güçlü olan kazanıyor
0 oy
tarafından
Şimdi herkes noşan katlanılmaz demiş ama hani ortada bir lavga şiddet birşry yazmamışsın niye boşanıyosun sorun ne canım onu anlat çnce bi öyle ha diyince yuva yıkılırmı 4 aylık bebek var ortada onun için katlanmak zorundasın ya yapamıyorum esemiyorum diye birlry yok ortada 4 aylık daha küçücük bir bebek söz konusu ne insanlar var çocuğu için babasına dayanan yapma allah aşkına aldattımı dövdümü sokağamı attı ne mesele yani anlamıyorum vallaboşanmak ne kadar kolay böyle size göre
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bakma sen ona cekişmeli de 1 seferde bitiveriyor. Karsıdaki seviyorum derse uzuyor. Cocukta cok ufak bk alır. 
tarafından
Gerçekten mi .çekişmeli bı seferde mümkün değil bitmesi ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,195 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,365 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamze58 (6 puan) tarafından soruldu