0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Yani  sizin yaşlarda yeni yeni tanışıyorsunuz aranız iyi diyelim çaya flan ne.zaman davet edersnz sohbetiniz iyi güzel diyelim fikr veririmisnz ben mesela 1 2 ay sonra diyorum gel bi gün çayımı iç diye gelince nelere dikkat edersnz 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bi iki kere kahveye davet ederim ztn hoşuma gitmezse dahada gidip gelmem :) severim gidip gelmeyi komşuluğu valla kapım 5 dk durmaz biri elma getirir biri pasta getirir yemek yapsalar getirirler seviyom bende yaparım yani herkes evine çekilmiş kimse kimseyi istemiyor burda öyle degil çok şükür 
(2,692 puan) tarafından
Helal olsun valla, takdir ettim :)
tarafından
Yorumları şaşırarak okudum :) bizim burda günler bitmez paralı parasız gidip gelme bitmez
(2,692 puan) tarafından
Ben de çok şaşırdım yorumlara :) Burda da henüz çok samimiyet yok ama girişimlerde bulunuyoruz :)
-Reklam-
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Cagirmamak en güzeli:))
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Hiç kimseyi davet etmedim Vala bilmiyorum cano
0 oy
(120,171 puan) tarafından
hic bi zaman davet etmem burda konustugum kimse yok olsada mubattap olmam yaa 
tarafından
Banane beni davet et
ettim hadi gel sana belcikan waffle ismarliyim ❣
tarafından
Waffle ile yırtamassın ben kuzeyi yemeee gelcemm
gel ye valla totoyu salliyo gobek etiyo bi videari var gorsem babam cildiriyo ☺ yanliz erik dali sevmiyo ankara misket caldimi kollar havada
0 oy
tarafından
Görüşmeden aram iyi olamaz ya hemen samimiyet kuramıyorum ama iyice ölçüp tartar belkiii davet ederdim 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Önce onlar beni davet etsin :)
0 oy
tarafından
Benım 1 tane arkadasm var ona gdip gelyorum onun dışında kımseyi çagırmıyorum evıme ailem zaten çok uzakta 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Üç bina değiştim ve kimseyle komşuluk kurmadım sadece eşimin arkadaş eşleriylr muhabbet ederim evime alınca da haline tavrına çok dikkat ederim 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Hıc bır zaman. Selamlasmaya devam
0 oy
tarafından
Malesef evime kolay kolay kimseyi almam kolay arkadaşlık kurmam ben kafamdan her insana bir renk belirliyorum biraz muhabbet ettikten sonra bakarım aynı renk değilsek bir daha görüşmem 
0 oy
(193 puan) tarafından
Yeni tasndigim icin kimseye gitmiyorm tanumadgim icin  cagrsamda evde durmuyo yani Komşum bide tanimiyorum daha
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Anammm yorumlara baktım da herkes ne kadar  misafirpervermiş öyle :P

Ben hemen çağırırım bi tartarım frekans tutmadıysa bi daha çağırmam. Mesafe koyarım. Tutarsa devamke :D

0 oy
tarafından
Valla ben yüzsüzüm kapıda selamlaşıp bir iki konuşsak bana kahveye gelseneğğ demeye başlarım 
tarafından
Seni yüzsüz arsız seniiiiii hani bana kahve
tarafından
Sannna lahhhve kurbannn olsunnnn istediğin kahve olsun aşkııım
tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben oğlumun sınıfından velilerini çağırdım hem arkadaş olurum diye.Evimi iyice temizledim bi trileçe bi çay yaptım. 

Ama hanım efendiler evimi beğenmediler eşyalarım eski ikinci eldan 40 yıllık koltuklar vesaire. Ne konuştular ne sohbet hep değişik bakışmalar  zorla oturdular. Bir daha tövbe. Eşyayıma fakirligime bakacak olan kişilerle asla arkadaşlık etmem. Ondan sonra zaten tanıştığım insanları evime davet etmeye çekinir oldum insanlara alay olacam güzel fincan takımlarım yok ev eşyalarım eşyaliktan çıkmış anladım ki bana benim sınıfımdan fakir biri lazım yer sofrayı kurarız ne bulursak ortaya koyar yeriz ne tabak çanağa bakarız nede yemeklere Allah ne verdiyse diyen arkadaşlar lazım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hiç bir zaman davet etmem 
0 oy
tarafından
Asla davet etmiyorum komşu pişmanliktir
0 oy
tarafından
2 sene olucak buraya taşınslı pandemi var ztn kimseyi davt etmedm kimse bnide davet etmedi cnm bebeğim var ztn 9 aylık bi yere çıkmıyom cnm
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Üst komşum ile taşırız 4-5 ay sonra geldi çünkü hep merhaba derdik birbirimize biraz zaman alır görüşmek . Evimin temiz olmasına ve özel şeyleri soylememeye dikkat ederim havadan sudan konuşurum odalarımin kapısını kapalı tutarım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 167 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 418 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde gozde35 (2,323 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 101 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.