0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Kizlar oğlum sinif arkadaslarinnan biri bizden bi sokak otede oturuyo çogu zaman birlikte gidiyoruz okula bu gun benden rica etdi ben gelmeyeyim sen benim çocuguda getir her zaman buluştugumuz yerden alayim çocugu senden diye bende kabul etdim..çocugu okuldan aldim 16:30 aradimki biz okuldan ciktik geliyoruz sende 10dakika cik evden diye acmadi tum yolu aradim acmiyo hep bulusdugumuz yere geldik hala acmiyo saat 17:20 oldu artik hala haber yok ogretmeni aradim babasinin numarasini sagolsun buldu aradi adam dedi isteyim eve gotursun yarimsaate gelip alicam evime goturdum yarimsaat falan sora adam geldi aldi çocugu bide ne halde is kiyafetleriyle gelmiş uzerine mont bile giymemiş tesekkur etdi esin nerde sordum ariyorum acmiyo bende merak ediyorum dedi kosa kosa gitdi yarim saat sora kadin aradi "kusura bakma canim komsuya gitmisdim tansiyonuma baktirmaya telefonu evde unutmusum falan dedi bende kizdim neredeyse 2saatden fazla gecmis saatden haberin yokmu senin dedim guldu kiz sinirlenme yarin konusuruz" dedi kapatdi telefonu..

Yarin agzima geleni sayicam valla insan bir arar haber verir hic diyilse ayipya bidaha getirmem valla 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bence o komsu isi degil benden demesi
(6,681 puan) tarafından
Aslinda kotu bir kadina benzemiyo ama sorumsuz biri çocugu derslerini falan yapmaz ogretmen hep kizar cocugun gozleri bildiyin şaşi ama hic doktora goturmemiş o gun ben oglumun doktorunu onerdim gotursun diye çocuk zor goruyo neredeyse ama hala goturmedi doktora
tarafından
Yok baska bisi var iste bi anne neden ilgilenmesin cocuguyla saatini masil unutur ki telefonu evde unuttum demeside sacma bence
(6,681 puan) tarafından
Neyseki cok gec olmadan tanidim artik uzak durucam bitdi ilk ve son olsun bana
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bir anne bu kadar sorumsuz olamaz 
(6,681 puan) tarafından
Oyle valla ne kadar stres gecirdim anlatamam
0 oy
(119,499 puan) tarafından
hic muhattap olma o kadinla basina dert olur sonra
(6,681 puan) tarafından
Bundan sora oyle olucak zaten ama yarin lafimi soyluycem
0 oy
tarafından
Yuh sil numarasını hatta engelle ve. Bı daha görüşme korkarım böyle insanlardan
(6,681 puan) tarafından
İnan soktayim yarin lafimi soyluycem bi dahada konuşmuycam bu gun beni çok zor durumda birakti
tarafından
Kendi cocugunu düşünmeyen kadın başkalarıni düşünür mü yazık böylelerinin cocuguna
(6,681 puan) tarafından
Şaka gibi ya bide gulerek konustu lap kizdirdi beni
0 oy
tarafından
Ya sorumsuz bir anne 

Yada başka bir sorun var kuzum bilemezsin 

Yarın alttan al bak bakalım ne diyecek ona göre sen derdin birşeyler
(6,681 puan) tarafından
Sorunu varsa insan gibi arasin canjm isim uzadi çocugu gotur size isim bitince gelip alirim desin..ayip ya 3çocukla kaldim yolun ortasinda
tarafından
Kuzum belki başka bir sorun vardı bilemeyiz belki o an fenalaştı ne bilim tartışma vardı hersye olabilir komşu idi olsa çocuğu getireceğini biliyor bence başka bir iş var
(6,681 puan) tarafından
Hic diyilse mantikli bir aciklama yapardi gulerek susturdu beni
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Burak insan çocuğunun kaçta çıktığını bilmiyomu nasıl unutuyor teli hiç bulaşma çocuğu olan götürsün  
(6,681 puan) tarafından
Yine 10 15dakika anlarimda 2saatden fazla olmuş hicmi aklina gelmemiş??
Ben onun esiyle muhattap olmak zorundamiyim?esine lafim yok belli iyi bir adam bana aradiginda sesi titriyodu onada acidim valla  
Ama boyle olmazki benim esim oyrense bana çok kizacak
(6,919 puan) tarafından
Emanet çocuk hiç bulasmam bu tarz ebebeyin olan Allah korusun yolda dusursen çocuğu katıl muamelesi yapar adama ama kendi hiç umursamaz evladını
(6,681 puan) tarafından
Ucuz kurtuldum valla buda bana ders oldu daha bulasmam ona
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ohaa.. Ne bu rahatlık.. Bi daha alma, emanet çocuk nolur nolmaz.. anne de bu kadar rahatsa...
(6,681 puan) tarafından
Yok daha almam buyuk bir sorumluluk esine ulaşamasaydik napardim bilmiyorum..ne kadar stres gecirdim Allah biliyo
(1,019 puan) tarafından
Benim anlamadığım annesindeki rahatlık..  kadin planını yapti ve sana cocugu al dedi oda ne işi varsa bence onu halletti.. senin onu arayacagindan adı kadar emindi.. yine de bi dinle yarin ondan sonra bir daha asla almam gel çocuğuna sahip çık de.
(6,681 puan) tarafından
Kiz bir tek ben deyil ogretmen kac tane diyer çocuklarin velileri aradi kimseye cevap vermedi..bizim veliler grubumuz var çocugu eve getirince grupada yazdim olayi ki sora gider okula falan çocugum calindi falan der diye dusundum grupa yazdim her kes bilsin
(1,019 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım. Hiç sevmem böyle vurdum duymaz insanları.. uzak dur daha.
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Kim bilir nerelerdeydi  günahını almak istemem bı tansiyon iki saatin sürmüş senin çocuğun okulda telefonu unutma gibi bı lüksün yok yok rahatlığa bak kadindaki
(6,681 puan) tarafından
Benide o rahatliği deli ediyoya bide gulerek konustu benide konusturmadi daha cok sinirlendim yarin lafimi soyluycem artik birlikte de gitmiycem
0 oy
tarafından
Bu nasıl anne ya benim kızım 5 dk geç gelse bu servis nerede diyorum. Kadın iki saat umrunda olmamamis 
(6,681 puan) tarafından
Aynen ben her gun kendi elimle goturup kendi elimle getiriyorum .
En basta benden boyle bir ricada bulunmakla hata yaptiki okulla evin mesafesi yarimsaat ben bide 2çocukluyum 3tanede yol geciyorum kendi çocuklarimla zaten zor geliyorum bunu dusunmeliydi 3cocukla nasil geleyim ben diye.ama acil bir durumunda varsa hic deyilse ara bana soyleki bende bileyim çocugu alip gotureyim evime ne zaman isin bitse gelip o zaman al..
Ayip ya o kadar aradim bi kere cevap vermedi bana
tarafından
Çok sağlık sorunu bile olsa ilk akla çocuk gelir. O telefonu yanımdan ayırmam ki ben acamazsam karşımda ki açsın diye.bu devirde kimseye çocuk emanet edilmezm senin yerinde kötü niyetli biri olsaydı Allah esirgesin ya
(6,681 puan) tarafından
Evet bende kimseye çocuk emanet etmem 2yasinda bir kizim var her gun kendimle beraber goturup getiriyorum..dayimlar bize yakin yengem kizi bize birak falan diyo ama birakmiyorum cunki çocugum yaramaz bi çocuk gozden 2dakika birakilasi deyilki ben boyle dusunuyorum kimse anne kadar bakamaz çocuguna

Buyuk oglumu bazen kuzenlerim soyluyo biz alalim okuldan yine kabul etmiyorum 3tane yol geciyoruz eve gelinca Allah korusun bir dikkatsizlikle neler olur diye falan..
tarafından
En iyisini yapıyorsun.evle okul arası çok varmış seninde.
(6,681 puan) tarafından
Evet malesef daha yakinda iyi bir okul yok
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ağzına geleni sayma engelle onu konuşma bir daha 
(6,681 puan) tarafından
Yarin zaten yuz yuze gelicez lafimi soyluycem artik her kes ayri ayri gelsin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Öyleleriyle hic konuşma bile valla başına  dert olur kurtulamazsin insan hiç mi demez çocuğum okuldan gelicek yemek haxirlayayim diye be anneler var
(6,681 puan) tarafından
Yok artik iletişimi kesicem ama yarin lafimi soyleyeyim sora
0 oy
tarafından
Bir daha ne götürür ne getiririm... herkes kendi çocuğunu kendi götürüp getirsin..  
(6,681 puan) tarafından
Yok daha boyle bi sorumluluk almam
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bulaşma daha o kadına saate de mi hiç bakmamış insan çocuğunu merak etmez mi
(6,681 puan) tarafından
10 15dakika olsa anlarimda 2saatdan fazla gecmiş nasil aklina gelmez çocugu?
0 oy
(13,927 puan) tarafından
Kusura bakma ben senin çocuğunun sorumluluğunu alamam. Gelip kendin al de. Çocuğun başina bişey gelse sen suçlu olursun. Kıymetli poposunu kaldirip kendisi gidip alsin çocuğunu. 
(6,681 puan) tarafından
Bundan sora oyle zaten bi daha kim olur olsun sorumluluk almam valla dersimi aldim
0 oy
tarafından
Suan suphelendım o kadından. Kocasıda ulasamadıgına gore kesın bısyler cevırıyo. Cocuguda sana bırakmıskı rahat rahat ıstedıgınınyapablsn dıye
(6,681 puan) tarafından
Kocasinida gorsen valla icin sizlar..yazik deyilmi adama?cok sorumsuz bir kadin yarin lafimi soyleyip iletisimi kesicem
tarafından
Oylelerı lafda anlamaz varya . Allahım srn ıslah eyle aklıma gelen sey degıldr ınsallah. Uzak dur canm cocugunada tembıh et fazla muhattap olmasn cocukla yada annesıyle
(6,681 puan) tarafından
Ya çocuguna aslinda uzuluyorum gozleri şaşi ve giremiyo galiba gelişim geriliyide var diyer çocuklara gore cok kucuk duruyo serbest konuşamiyo ama annesi hic doktora goturmemiş gecenlerde çocugun gozleri şaşi goremiyo galiba dedim doktor numarasi verdim hala goturmemis
tarafından
Rabbım boylelerınıde bu sekılde imtihan ediyo ıste. Ne gunahı varkı o bebenın yazık uzuldm smdı
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya muhatap dahi olma .
(6,681 puan) tarafından
Yok daha dersimi aldim
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Çocuk bunun çocuğu değil mi böyle umursamaz davraniyo. Ne rahatlık bu ya 
(6,681 puan) tarafından
Aynen..isin varsa ac insan gibi soyle bjraz isim var çocugu gotur size ben gelip alirim diye bu ne ya 2saat ortadan kaybol sorada bisey olmamis gibi davran
0 oy
(742 puan) tarafından
Gamsız galesiz   insanlardan  nefret  ederim   iki saat boyunca     ne  tansiyonu  ya  çocuk nerde  die     hiç mi merak  etmez  bence   bu kadında   bi iş  var
(6,681 puan) tarafından
Zaten sorumsuz bir anne ama bu kadarinida beklemiyordum ilk ve son oldu benim icin
0 oy
tarafından
Bu ne rahatlık çocuğumun saati geçti niye gelmedi diye bir derdide olmamış maşallah 
(6,681 puan) tarafından
En kizdigim noktada o bir kere arasa isim var dese anlarim ama 2saat ortadan kaybol sorada bisey olmamis gibi davran ..ayip ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 286 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde eylul_ (1,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 237 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.