0 oy
388 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,466 puan) tarafından

9 ay önce sezaryen oldum ama dikiş yerleri bazen acıyor tekrar hamile kalmak istiyorum birşey olur mu ya :) 

Bir an dikiş yerlerim hamilelikte yırtılcak gibi hissediyorumda :D

11 Cevaplar

0 oy
(15,743 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Hiç bişey de olmaz ama 9 ay erken sankim:ermm:

-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
Bu ne acele kız :) bise olacağıni sanmıyorum ama bi doktor muayenesi ol istersen 
0 oy
(2,181 puan) tarafından
doyamadin mi kiz cocuk dogurmaya :D saka bi yana vakitleri yok yakin cok zorlanirsin 
0 oy
tarafından
Benim hala aciyor kızım basınca çok açıyor acilck gibi :) ne zaman geçici bu ya 
0 oy
tarafından
Kuzum benden sana tavsiye bekle iki çocuk çok zor kendim şu anda bizzat yaşıyorum
0 oy
tarafından
Benim doktorum 6 aydan sonra bisey olmaz demişti ben kızım 1 yaşı dayken hamile olduğumu öğrendim korunuyordum ama oldu iste ama hiç tavsiye etmiyorum canım 
0 oy
tarafından
Iki sezaryen arası em az iki sene ideal canım tabi yine sen bikirsinde 9 ay erken gibi biraz
0 oy
tarafından
Bende öyle hissediyorum tabi ben daha doğurmadın sezeryanda olmadım bana sezeryan ol diyorlar bidahaki doğumda yırtılır diyorum 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben ilk doğumu sezeryan oldum kizim 16 aylikken hamile kaldim yani dogdugunda arasi tam 2 yas 1 ay oluyodu. Cok sukur dogurdum kizimi temmuz 26sinda. 25 ay var arasinda yani sorun olmadi benimkinde. :)
0 oy
tarafından
Bana doktorum en az iki yıl bekle dedi
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Yok canim korkma. Ben 4 ay sonra hamile kaldim hic sorun yasamadim ne hamilelikte ne dogumda.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 715 göst.
0 oy
7 cevap 105 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 91 göst.
28 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nuremir (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...