0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Kizlar bebislerinizden sonra normal hayata ne zaman donus yaptiniz? sac boyatmak oje surmek gibi ben dauanamdim bugun ojemi surdun valla kendimi iyi hissetmek iistiyorum artik zaten uykusuz kaliyorum bebegim 9.5 aylikbu arada ojedende bisey olmaz herhalde

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi
Sürerken yada saçını boyarken kokusuna maruz kalmadığı sürece bence sorun olmaz 
(48 puan) tarafından
Yok uyurken surdum tek tak zaten sac boya isi zaten kuaforde
-Reklam-
0 oy
(119,139 puan) tarafından
ben dogumdan 1 saat snr sacima masa yapmistim ojem vardi hic salmadim kendimi
(48 puan) tarafından
Bebege bakacak birisi varmiydi canim hepyaninda ben hep yanlizdim biraz zor oluyor halen  daha kendi yatagima gecemedim ytsam cocugu duymam kamera var ama oda internetten ikide bir dusuyor
(119,139 puan) tarafından
esimden baska kimse yoktu esimde sabah cikar aksama anca gelirdi
(48 puan) tarafından
Benim esimde vardiyali 3 vardiali adam geliyor dinlenmk istiyor sagolsun destkliyor ama her  zaman degil gece hep ben kalkiyorum bi dusa banyoya girsem cocuk beni ariyor sonrada sen alistirdin boyle oluyor e napiyim cocuk insan ariyor yanina tek cok nadir durur oynar yani benim de esim var ama yok gibi
0 oy
(530 puan) tarafından
Doğumdan 3 gün sonra sezeryandim çünkü. Makyajımı saçımı yaptim hemen :) fırsat oldukça kendine zaman ayir canım enerjik hissediyo insan 
(48 puan) tarafından
Bende sezeryanla oldum ama tek basima olunca zor eve gekdikten sonrasi valla hic enerjik degilm zor yani
(530 puan) tarafından
Tek başına zor olur baştan canım. Benim oğlum yaşına girecek çok yaramaz değil kendi başına da oynuyor bende yapıyorum
(48 puan) tarafından
Araliktata benim oglum giricek nasipse ama zaten gaziydi huysuzluguydu uykusydu yemesydi icmrsiydi egotimydi derken valla benden gidiyor gece ayri enerji lazim gunduz ayri enerji  nice guzel yaslari olsun insallah basta sagkikli olsun tabi❣️:)
(530 puan) tarafından
Bizim hiç gaz sorunu olmadı canım ya saati geldi mi uyur o konuda çok şanslıyım Allah kolaylık versin her şeye rağmen annelik çok güzel :) hepinizin bebişleri sağlıklı olsun inşallahh :))
(48 puan) tarafından
Amin canim ama ben bu sinir harbiyle anneligin taeindan cok aci yanini goroyorum sinirlerim sifirin altinda sifir 2 saatir salliyorum emdi yok alri trmiz guven desen var cilidiriyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Her zaman normal hayatim devam etti ne gebelik ne doğum nede sonrası hicbisey beni gezip tozmaktan makyajdan alışverişten temizlikten süslenmek ten Ali koyamaz
(48 puan) tarafından
Dizi hafyanin bi gunu kocisle zaten hep zaman gecirirz:) valla kuaforede gidicem az kaldi yavas yavas donuyorum sahalara:D
(1,897 puan) tarafından
Bacım bı zahmet dön millet ikinciyi çoktan doğurdu
(48 puan) tarafından
Yok canim ben almiyim isteyen Allah verirse 10 tane yapsin canim benim ne halim nede gucum var daha
(1,897 puan) tarafından
Öyle deme bacım çocuk güzel ya
(48 puan) tarafından
Tek basima olunca cok zor canim oyizdrn benim bitane olsun saglikli olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 215 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gulgul (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 270 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ecrin (55 puan) tarafından soruldu
0 oy