0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından

image

arkadaslar zayıflamak için bu ilacı kullanan oldumu tavsiye edermisiniz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bunu endokrinoloji bölümü veriyo genelde yani kafana göre kullanamassın bunu bilgin olsun 

(285 puan) tarafından
Ewet biliyorum canım kardesime wermis Dr .
Nasıl bişey sizde biliyomusunuz
tarafından
Evet daha önce mide küçültme ameliyatı olmadan önce doktor önerdi ancak ben istemedim inatla ameliyat istedim oda kabul etti bununla aşırı zayıflayan var yanlız tuvaletten çıkamaz çok aşırı ishal yapıyo
(285 puan) tarafından
Anladım tamam sagolasin canm
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Ben kullandım canım diyetisyen vermişti özel devlet karşılamıyor düzenli kullandıktan sonra etkisini görüyorsun Tek yan etkisi sürekli tuvalet ihtiyacı fark etmiyorsun bile bazen:(
(285 puan) tarafından
Ne kadar zamanda ne kadar kilo werdin canım.bide bıraktığın gibi hepsini geri aliyomusun
(324 puan) tarafından
Ben 3 ay filan kullandım yaklaşık canım her ay 3 kilo ya yakın veriyodum diyetsiz sonra evlendim evlendiğim ay hamile kalınca bıraktım
(285 puan) tarafından
He anladım canım kardeşim kullandı 15 günde 7 kilo werdi bana acayip geldi normalmi bu durum
(324 puan) tarafından
Normal canım benim çevremde de çok kullanan oldu ciddi kilo verdiler zaten göreceksin affedersin abdesinden bildiğin yağ akacak
(285 puan) tarafından
Çok sağolasın canim
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kullanmadım ama şöyle solim obez derecesinde olanlara ekdokrin yazıyor ama sağlıklı birşey değil vitamin değerleri azalıyor bu ilacı kullanırken ve büyük tivaletini yaptığını bile hissetmiyorsun yağlı bir şekilde akıyor kullananlardan biliyorum 
(285 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yvz (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Doruk (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 108 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.

379,700 soru

11,366,373 cevap

34,846 kullanıcı

...