0 oy
417 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar ben pek anlasamm herşeye karışıyor eşimle birlikte bsy yapmamizsa izin vermiyor tek yanlız kalamiyoruz buda beni sınır ediyor ve eşimle aramız açılıyor eşimde anasına bakıyor bir yere götürmez gezdirmez anck evdeyiz ya npcm ben böyle bir fikir verin bacılar

12 Cevaplar

+1 oy
(119,326 puan) tarafından
bacim sesli harfleri yutma yaa anlayamiyoz
(13 puan) tarafından
Özür dilerim hızlı yazınca öyle oldu k.b
-Reklam-
0 oy
tarafından
En iyi fikir o evden ayrılman
(13 puan) tarafından
Ah ah kaç kere dile getirdim ama eşim çıkmıyor ben anamı tek bırakamam diyor bende evliliğimize yansıyor kavga ediyoruz olmuyor diyorum adam bana çıkamam diyor
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(808 puan) tarafından
Aynı durumu yaşadım kocam bu kez çözüm olarak başkalarıyla gezmeyi tercih etti bana ayrı ev tutmadı gitti kendine tutmuş orda kadınlarla yatmış kalkmis
(808 puan) tarafından
Dava açtım 2senemi zehir etti annemde annem gotume dön almaya anneme sor diyodu
(13 puan) tarafından
Cidden mi çok zor bir durum bu rabbim sabır versin
(808 puan) tarafından
Evet poslarima bakabilirsiniz hepsini ben yaşadım yaşayamam dediğim ne varsa yasadim
tarafından
Yuh yaa valla bosandin mi peki
(808 puan) tarafından
Bosamiyo çekişmeli dava açtım seviyormuş heralde onların koynunda seviyodu
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Sorun ewinde ya bence ewin size karişmamasini soylemeli annesine benim esim kizarak bizm iliskimize ne yaoacagimza karisma dedi odur budur hicbeymze karismiyor:)
(13 puan) tarafından
Diyor ama kaynanam hersey benim dediğim olsn kimse benden habrsiz bsy yapmasn diyor ooo kafada
(1,370 puan) tarafından
Sert sekilde soylesin ya o ne demek herkesn kendi hayati var
0 oy
(878 puan) tarafından
Anasını tek birakmayacaksa evlenip senin başını yakmasaydi keşke otursaydi anasının dizi dibinde
(13 puan) tarafından
Bende bazen öyle diyorum ona hıc sosyal bir aktivitemiz çevremiz yok
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Aynı evde yaşamayı kabul ettiğinde ne bekliyordun canım? 
(13 puan) tarafından
Kaynanam böyle değildi sonradan bana karşı değişti ben nerden bile bilirdm ki ev iki katliydi üstünü bize vermişti sözde ama oraya bile cikamizda izin vermiyor
(1,020 puan) tarafından
Eee kurnaz bunlar bacım sen kurtulmaya bak ev üstüne ev olmaz
(13 puan) tarafından
Alana kadarmış belkide iyi göründu sonrasnda gerçek yüzünü gösterdi artık nasıl kurtulacm bacım
(1,020 puan) tarafından
Eşinin aklına giricen tatlı tatlı oradan taşınıcan başka yolu yok
0 oy
(545 puan) tarafından
Baştan neden kabul ettin canım şimdi hiç bırakmaz tabi eşin baştan kabul etmeyecektin ki hata sende kusura bakma ama 
(13 puan) tarafından
Cnm ben ozmn 16 yaşındaydm ne deseler tmm derdim oo kafadaydim kaynanam böyle değildi sonrasınnda değişti bana karşı bilmiyorsn ki içine girmeden kımseyi evet hata benim çok kızıyorum kendime ama elimden bsy gelmiyor şuan
(545 puan) tarafından
Valla canım baştan kabul edince sonra ayrılması çok zor hele bide kaynanan böyle karışan biriyse daha da zor ne diyim rabbim yardımcın olsun bı şekilde orta yolu bulmaya çalışın
(13 puan) tarafından
Çalışıyorum ama.tek başıma olmuyor eşim bsy Demiyor bnde ne kadar desem kadın beni tinlamiyor
(545 puan) tarafından
Burda eşinin annesini uyarması gerek sen bir şekilde eşine anlat Güzel bir dille bizim huzurumuz kalmıyor ben çok huzursuz oluyorum annene saygısızlık da yapmıyorum ama o böyle böyle yapıyor de seni tinlamaz ama belki oğlunu dinler huzurunuzun bozulduğunu anlayınca belki kendini geri çeker
0 oy
(104 puan) tarafından
Artık son rakteye geldiyseniz söyleyin böyle yaşamak zorunda değilsiniz sonuçta
(13 puan) tarafından
Söyledim ha duvara dedim ha eşime oralı bile olmadi
0 oy
(5,949 puan) tarafından
O kocayı  bırakırsan  rahatlarsın  hayatını  yaşarsın  ayrı  bir ewe çıksanda  eşinin zihniyeti aynı  aynı kalır Allah yardım  etsin 
(13 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(12,856 puan) tarafından
İçinden gelince rahat rahat sarılamayıp öpemedikten sonra ne anlamadım o evlilikten keşke baştan kabul etmeseydin inşallah yakında çıkarsınız
(13 puan) tarafından
Evt bnde öyle diyorum ona bana yatmaya gidince yaparsn diyor hey Allahım
(12,856 puan) tarafından
Neden kabul ettin ki odaya gel sarılalım mı dicekmişsin kaç yaşında eşin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Anası yaşlimi kimsesinyokmu
(13 puan) tarafından
Var 5kizi iki oğlu var 59 yaşında
(1,862 puan) tarafından
Ozaman bi sen bir diyer gelininde kalmali iki ay sende iki ay onda hesabı aslında keşke kaynanalara kızları baksa her anaya kizi baksa gelini değilde demi ne güzel olur ama kim getirdi ise bu düzeni bip

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 360 göst.
0 oy
16 cevap 456 göst.
24 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 604 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Tubikdeyinlutfen (1,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...