0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oglum çıkıyor ve  buçuk yaşında olcak calismaya mecbur değilim ama çalışırsam daha iyi olur tabi evimiz var arabamız yok siz olsaniz calisir misiniz kayinvalidem bakar ogluma düşünceniz nedir tek maaşla karin tokluğuna yaşıyoruz sanki birikim hic olmuyo oyuzden 

5 Cevaplar

0 oy
(7,187 puan) tarafından
Oğlumun paraya değil bana ihtiyacı var der calismazdim. Para her zaman kazanılır ama bir evladin bu zamanları asla geri gelmez ...
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Maddi açıdan bi sıkıntı çok yoksa çalışma derim canım şu an sana daha ihtiyacı var küçük zaten senin ilgine muhtaç hani ama diğer anlamda biraz büyük olsa bende isterim çalışmayı hayat zor biz bi şekilde idare ediyoruz ama onların gelecekleri için biseyler yapmak gerekiyor 
0 oy
(612 puan) tarafından
Çalışmam. Öğretmenim şuan ücretsiz izindeyim. Evimiz var arabamız yok. İki yil ücretsiz izin hakkım. Keşke dört beş olsaydı da en azından ana okulu çağına kadar yanında kalsaydım.  Para yine gelir ama benim bebeğimin gecen zamanını hiçbir para geri getirmeyecek. 
tarafından
Vicdanımla mantığım arasında kaldım cok zor bir durum bu
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben kres zamanina gelene kadar calismazdim. Bidaha bu zamanlari geri gelmiycek. Ben calisiyorum ama muhendisim ozel sirkette calistigim icin anlastim. Hafyada 1 bikac saatimi harciyorum gidip denetimimi yapiyorum okadar. Normal calisma sartlariyla calismazdim asla isi birakirdim. Oglumu buyutmeyi tercih ederdim. Eger maddi acidan cok sikintili bi durumda degilsek tabiki. 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Üç yasina doğru çalışırdım sonuçta yarın öbür gün o çocuğun maddi açıdan da biseylere ihtiyacı olacak 6 aydan sonra çalışan tonlarca insan var eğitim için artık maddiyat gerek diye düşünüyorum
tarafından
Herkes calismazdim diyor kafam karıştı 2. Cocuk icin araba sart bize çalışmazsam alamayiz sadrce araba değil ilerde eğitm için de birikim şart  2. Cocuk da olduktan sonra çalışmak daha zor olur 2 çocukla offf
(4,700 puan) tarafından
Valla şuan iki çocuğum var biri 2 yaşında biri 3 aylık kızım 1 yaşına geldikten sonra çalışmayı çok isterdim
(4,700 puan) tarafından
Ki zaten kpss ye girecem kuran kursu öğreticiligi icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 60 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uh dgshs (27 puan) tarafından soruldu

379,386 soru

11,356,368 cevap

34,832 kullanıcı

...