0 oy
486 göst.
Aile kategorisinde (399 puan) tarafından
Kizlar ev sahibi bize evden çıkın dedi durduk yere kendim gelicem dedi bizde saygı duyduk ekime kadar musaade etti biz eylül de çıktık üstelik 6 ay var tayinimize her neyse kendim.gelicem dedi ya  şimdi eve kiralık yazısı asmis aşırı sinir  oldum  karaktersiz  acaba dava mı acsak dedim eşime yani böyle bisey olabilir mi benm bebeğim var bronşit  bunları hep sunduk ona kirasını bir saat geciktirmedik  evine asla zarar vermedik  çok sinirliyim

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tabiki dava acabilirsin kazanan sen olursun ayrica 
(399 puan) tarafından
Açalım bencede
-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bu suç sayılıyor canım ev sahibinin ceza alır
(399 puan) tarafından
Ohh çok sevindim  inşallah alır
0 oy
(119,461 puan) tarafından
esim hukuk ogrencisi kismetse seneye bu zamanlar avukat olcak ☺ dava acarsan kazanma olasiligin cok yuksek
(13,202 puan) tarafından
Hayırlısı olsun eviniz güle güle oturun. Ahh sen ne havalar atarsın sennn :) adam nişanlıyken araba almış çeker şimdi altına BMW Mercedes ki orada edinmek kolay biliyorum ❤️ Allah büyün ailene bereketiyle yemeği nasip etsin kuzum
hee snr lincleniyom baci sjsjsjsjs amaan rabbim herkeze nasip etsin
(13,202 puan) tarafından
Olmayan kıskanıyor derim susarım boşver çekemeyen çatlasın. amiinnnn inşallah. Evi oradan mı buradan mı aldınız onu da sorayım da ev bakıyoruz ya biz de
eskisehirden aldik baci henuz insaat ama haziranda teslim.olcak bende kasim sonu tr gidiyom iste tapu isi icin allah daha guzellerimi nasip etsi  sanada ⚘❣⚘❣
(13,202 puan) tarafından
Amin bacı oturulacak gibi yerlerde oturulacak gibi evler 800-900 nasıl olacak bilmiyorum mecbur kredi çekilecek tarlayı bekliyoruz satılsın diye işte.
0 oy
tarafından
Adi insanlar var ya kesin iki katı fazla kira vermek için çıkardı sizi. Bak başka numaradan arayıp sorun kira ne kadar diye
(399 puan) tarafından
Bize deseydi kira arttı  öderdik ödeyecek durumumu var allaha şükür birden bire geldi çıkın dedi biz gelecez tamam ddik
tarafından
Bak deneyin arayın kirayı sorun bakalım ne diyecek
0 oy
tarafından

Aç davayı yee tazminat paralarını görsün gününü

(399 puan) tarafından
Öyle yapacam pislikler
0 oy
(530 puan) tarafından
Birine arattır sor kira ne kadar diye bence. Haklısın tabiki kazanırsın 
(399 puan) tarafından
Kira için tartışma olmadi bile deseydi kira arttı oderdik ama birden çik bn gelcem dedi    gelmemiş kiraya varmış 1200 kira
(530 puan) tarafından
Sözleşmeniz olsaydı keşke canım belki yine de ispatlanır siz uzman birine danışın bence
(399 puan) tarafından
Evden çık dediğine dair belge çıkarması lazimmis  noterden adamın o da yok
0 oy
(404 puan) tarafından
İspatin var mı ben gelecem ben tasinacagim dediğine dair ispat yoksa boşa zaman kaybı yaşarsın adam da aksini ikna edebilir
(399 puan) tarafından
Yazılı bisey yok ama herkes biliyor yani
(404 puan) tarafından
Bilemedim o herkes dediğiniz şahitlik yapmayı kabul edecek mi acaba ? Etmezse birşey ispat edemezseniz
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Kira sözleşmen var mı? Varsa 1 yıllık sürede çıkaramaz
(399 puan) tarafından
Yok canm bizde  gecen yıl yaptık    bu sene yenilemedik   otomatik yenileniyormuş zaten ama biz çıktık yabancı yerdeyiz  laf söz olmasın dedik munakaşaya girmedik bile
0 oy
tarafından
Kontratınız var mıydı?
(399 puan) tarafından
Yok otomatik yenileniyormus
0 oy
(800 puan) tarafından
Açabilirsin cnm 

Birde kontrat filan varsa örneğin  ekime  aralığa kadar filan sözleşme gibi bişy 

Tanminatta alırsınız
(399 puan) tarafından
Evden çık dediğine dair belge çıkarması lazimmis  noterden adamın o da yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 351 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Beyhan (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 219 göst.
+1 oy
5 cevap 90 göst.
0 oy